Dijital Baskı

Üçlü yatırımın
karşılığını alın

Woman looks at photo prints from a display on top of high speed inkjet press

Ticari baskıda farklı tasarımcılar

Solent Design Studio, tam hizmet veren bir ticari baskı hizmeti sağlayıcısıdır. Aile tarafından işletilen firma, İngiltere'nin güneyindeki müşteriler için kırtasiye malzemeleri, el ilanları, kılavuzlar, takvimler ve kitaplar da dahil olmak üzere geniş yelpazede basılı ürünler üretiyor.

Two men stand back to back in front of Solent warehouse

Dijital yatırım yeniden önem kazanıyor

Solent Design Studio küçük hacimli dijital baskıyı benimsedi ancak dijital kitlerinin geride kaldığını biliyordu. Şirketin küçük hacimli işlerinin kapsamını genişletmesi, işleri taş baskıdan dijital ortama geçirmesi ve yeni alt malzemeler, formatlar ve mat yüzey bitişler ile uygulama portföyünü genişletmesi gerekiyordu.

Canon danışmanlarıyla yapılan görüşmeden ve showroom ziyaretinden sonra Solent Design Studio, iki farklı renkli dijital baskı makinesine (100 ppm Canon imagePRESS C10000VP ve imagePRESS C750) ve tek renkli işler için VarioPrint 6160'a yatırım yaptı.

Man examines pages of photo prints from commercial printer

Yüksek kaliteli fotoğraf baskılarıyla dijital devrim

Sürekli büyüme sayesinde dijital işler artık şirket gelirlerinin neredeyse yarısını oluşturuyor.

Dijital kalitede yapılan önemli iyileştirme sayesinde Solent Design Studio, taş baskı işlerinin büyük bir kısmını, hatta derin düz renklere, özel renklere ve renk tonlarına ihtiyaç duyan işleri dijital ortama taşıyabiliyor. Bu sayede Studio artık, taş baskıdaki büyük hacimler ve önceki dijital yazıcı serisinin düşük kalitesi nedeniyle daha önce yapılamayan yeni küçük hacimli işleri üstlenebiliyor.

Man crouches with hand on top of tall stack of matt finish printed pages


ADIMIMIZI ATTIĞIMIZ ANDAN İTİBAREN CANON İLE YAŞADIĞIMIZ DENEYİM GERÇEKTEN İLHAM VERİCİYDİ.

Martin Reynolds,
Solent Design Studio Genel Müdürü

Yeni özellikler ve çok daha fazlası

Canon dijital baskı makinelerinin etkileyici çıktı kalitesi ve genişletilmiş medya seçenekleri Solent Design Studio için fırsatların kapılarını açıyor.

Baskı işleri şimdiden imagePRESS C750'deki çift taraflı afiş baskısı seçeneği sayesinde A4 yatay kitaplara genişletildi. Ayrıca kartvizitlerin %90'ı artık imagePRESS C10000VP'de dijital olarak basılıyor. Bu baskı makinesi, Pantone renklerini doğru şekilde eşleştirilebiliyor ve ultra küçük hacimli ambalajlama baskısında kullanılabiliyor.

Müşteri kazanma oranı sürekli arttıkça Solent Design Studio, gelişmiş çıktı kalitesi ve genişletilmiş ürün yelpazesi sunarak rakiplerinin arasından sıyrılabiliyor.MÜŞTERİLERİMİZE ARTIK DİJİTAL OLARAK ÜRETEBİLECEKLERİMİZİ GÖSTERDİĞİMİZDE ŞAŞIRIYORLAR.

Dijital Baskı hizmetlerimizin işinizi nasıl geliştireceğini keşfedin

Ekibimizle görüşün