ABC- Hero1

Armstrong Watson, "Gelecek Vizyonu" Kurumsal Sosyal Sorumluluk stratejisini gerçekleştirmek için Canon ile işbirliği yapıyor

Tam kapsamlı muhasebe hizmeti sunan bir şirket olan Armstrong Watson, eskiyen, güvenilir olmayan ve yüksek maliyetli bir karma baskı filosuna sahipti ve baskı sürecini müşterilerin karar verme mekanizması üzerinde önemli rol oynayan Kurumsal Sosyal Sorumluluk politikalarıyla uyumlu hale getirmek durumundaydı. Canon ile yakın işbirliği yapan şirket, çevresel etkiye yönelik Kurumsal Sosyal Sorumluluk hedeflerini karşılamak için kağıt ve enerji tasarrufu yaparak ve baskıyla ilgili cihazların sayısını %70'in üzerinde bir oranda azaltarak, rekabet avantajlarını önemli ölçüde geliştirdi.

ABC-image1
ABC-image1

"Bir öneride bulunmadan önce, Canon organizasyonumuzu derinlemesine inceledi ve neyi geliştirmemiz gerektiğini ve bunu en iyi nasıl yapabileceğimizi belirlemeye yönelik yoğun bir çalışma gerçekleştirdi. Müşterilerimizin işletmelerini anlamak kendimiz için de düstur edindiğimiz bir felsefedir ve Canon'un iş ortağımız olması bize büyük bir güven sağlıyor."

David Clarkson, Ticari Direktör