HSD-hero1

hs Druck için başarıya giden yol dijital baskıyı kişiselleştirmekten geçiyor

Helmut Hörmanseder geçirdikleri süreci şu sözlerle anlatıyor: “hs Druck'ü kurmaya karar verdiğimizde, dijital baskının müşterilerimize, yüksek kaliteden öte de, özel bir şeyler sunabileceğine inanıyorduk. Bizi motive eden kısa süreli üretim ekonomisinden istifade etmek değildi; bizi cezbeden, müşterilerin basılı materyallere dayalı pazarlamanın sınırlarını zorlamalarını sağlamak için kişiselleştirme potansiyelini kullanmaktı.”

hs Druck, Canon tarafından desteklenen Objectif Lune PrintShop Mail değişken veri yazılımı ve görüntü düzenleme için DirectSmile programıyla birlikte üç Canon imagePRESS üretim baskı makinesi kullanıyor. “Dijital baskıları ve kişiselleştirme araçlarını en iyi şekilde kullanabilmemiz için Canon bize çok destek oldu,” diyor Hörmanseder. Canon Gerekli İş Oluşturma Programı (EBBP) kapsamında verilen bir kursta müşterilerin işlerini ve pazar potansiyellerini en iyi şekilde kullanmalarına yardım etmek için bağımsız sektör uzmanları tarafından bir danışmanlık hizmeti teklifi sunulmuştu.

HSD-image1
HSD-image2

“hs Druck olarak vizyonumuzda müşterilerimize fotoğrafçılık, yaratıcı tasarım, pazarlama danışmanlığı, kişiselleştirilmiş baskı ve ihtiyaçların karşılanması gibi evrensel pazarlama hizmetleri sunmak var. Müşterilerimize tek iletişim noktası sunabiliriz ve bir kampanyayı baştan sona tüm unsurlarıyla üstlenebiliriz. Bizce baskın geleceğine dair en olumlu nokta bu. Canon'un sunduğu teknolojiler ve iş alanındaki rehberliği sayesinde bize kalan sadece bu vizyonu gerçeğe dönüştürmek.”

"Canon ofisimizde, Gerekli İş Oluşturma Programı kapsamı içinde baskıda kişiselleştirme üzerine bir eğitim verdi. Canon'un uzman rehberliği ekipteki herkesin teknolojinin potansiyelini anlamasını ve hem çalışma hem de bu imkanları müşterilere pazarlama açısından kendinden emin olmasını sağladı."

Helmut Hörmanseder, Kurucu Ortak