SATIN ALMA SİSTEMİ

P2P Otomasyonu ile desteklenen büyüme

Middle-aged man in shirt walks between warehouse shelving

Büyüyen bir işletme

İngiltere'nin en hızlı büyüyen bağımsız elektrik toptancılarından biri olan KEW Electrical, aynı gün gönderim sağlayan stok bulundurması ve müşteri odaklı çalışanlarıyla güçlü bir üne sahiptir.

Man in high visibility vest takes stock of boxes in electrical wholesaler warehouse

Hızlı genişlemenin etkisi

Şirketin büyüme hızı, kapasitesini aşmaya başlarken finans ekibi yılda 96.000 tedarikçi faturasını manuel olarak işliyordu. Bu tekil kağıt izleri, alınan ancak faturalandırılmayan malların tahakkukunu takip etmeyi zorlaştırıyordu.. Hızla genişleyen işletme, uygun maliyet gözetimi olmadığından nakit akışının eksikliği sorunu yaşıyordu.

KEW Electrical, işletmeyle ölçeklenebilecek bir süreç yönetimi çözümüne ihtiyaç duyuyordu.

Woman in office processes Accounts Payable paper invoices in front of computer

Canon Satın Alma Sistemi ile dijital dönüşüm

Canon ile stratejik bir iş ortaklığı kuran KEW Electrical, Ödeme Hesabı sürecini uçtan uca otomatik Canon Satın Alma Sistemi (P2P) çözümü ile dönüştürebildi.

Bu dijital iş akışı KEW Electrical'ın Ödeme Hesabı sürecinin %80'ini, elektronik faturaları sipariş emri numaralarına göre otomatik olarak eşleştiren, kaydeden ve dosyalayan tek bir platform altında otomatik hale getirir. Daha hızlı ve akıllı çalışan Canon'un Satın Alma Sistemi çözümü sayesinde KEW Electrical; yüksek üretkenlik, tam yasal uyumluluk ve net harcama görünürlüğü ile işletmenin sürdürülmesini ve büyümesini destekleyebiliyor.

Man in shirt talks to man in high visibility jacket among rolls of electrical cabling in warehouse


OTOMATİK SİSTEMİN HIZI VE VERİMLİLİĞİ SAYESİNDE ARTIK FATURALAR POSTADA KAYBOLMUYOR VEYA İŞLEMLERİ GECİKMİYOR.

Tim Standing,
KEW Electrical Finans Müdürü

Ölçeklenebilir büyüme için iş akışı otomasyonu

P2P otomasyonunun uygulanması, KEW Electrical'ın nakit akışlarının ve harcamalarınının tam görünür olmalarını ve kontrol edilebilmelerini sağladı. Bu geliştirilmiş satın alma gücü sayesinde ek personele gerek kalmıyor ve tedarikçi maliyetleri düşürülüyor. Şirket, tedarikçilere hızlı ödeme yaparak ödeme indirimlerinden bile yararlanabiliyor.

P2P çözümünün raporlama ve kontrol paneli işlevleri, sahtecilik ve tekrar edilmiş ödeme riskini en aza indirerek tüm Ödeme Hesabı işlemlerinin KEW Electrical'ın idari departmanında net şekilde gözetilmesini sağlar.

Otomatik çözüm, şirketin finans ekibi ve idari departmanında son derece başarılı olduğunu kanıtlamış olması KEW Electrical'ın Canon Satın Alma Sistemini artık genel giderler yönetimine de uygulamasını sağladı.MUHTEŞEM BİR BÜYÜME POTANSİYELİNE SAHİBİZ VE BU YOLCULUKTA BİZİ DESTEKLEYEN VE BİZİMLE BİRLİKTE YÜRÜYEN BİR İŞ ORTAĞIYLA ÇALIŞMAYA DEVAM ETMEK İSTİYORUZ.

Daha hızlı ve daha akıllı Satın Alma ve Ödeme çözümleriyle işletmenizi dönüştürün.

Ekibimizle görüşün