DİJİTAL KİTAP BASKISI

Kişiselleştirmeyi mükemmelleştirin

Birds eye view of book printing services warehouse

Günümüzün modası kişiselleştirilmiş ürünler

Kişiselleştirilmiş Baskı Hizmeti Sağlayıcısı Signature Gifts, özelleştirilmiş içerik trendine yön veriyor. 2009 yılından bu yana şirket, ürün yelpazesini genişleterek takvimler, posterler, kupalar ve tekstil ürünleri gibi kişiselleştirilmiş hediyeler üretmektedir. Yan kuruluşları Signature Books ile kişiselleştirilmiş kitap piyasasını da kapsıyorlar.

Two men examine personalised book printing pages on top of printing press

Başarının işaretleri

Kişiselleştirilmiş kitaplara yönelik artan ihtiyaçla birlikte Signature Books, her yıl artan siparişlerin üstesinden gelerek yılda 300.000 kişiselleştirilmiş kitap çıktısı hacmine ulaşıyor.

Şirket, iki üretim tesisini tek bir çatı altında birleştirecek bir dijital baskı makinesine ihtiyaç duyuyordu ve çok kısa teslim sürelerinde yüksek kaliteli ürünlere yönelik talebi karşılayacak şekilde gelişmek istiyordu.

People in background work at industrial book printing equipment in warehouse

Üzerinde adlarının yazılı olduğu bir yazıcı

Ekipmanın özelliklerini belirlemek için Canon'la birlikte çalışan Signature Gifts, VarioPrint i300'e yatırım yapma kararı aldı

Mürekkep püskürtmeli yazıcı, hem şirketin farklı gereksinimlerini karşılamak hem de rekabette bir adım öne geçmek için ideal bir çözümdü. Üretimi otomatikleştiren VarioPrint i300, duruş süresini ortadan kaldırır ve verimliliği artırır.

Ayrıca PRISMAprepare baskı öncesi yazılımları baskı için benzer öğeleri yığınlar; böylece Signature Gifts daha verimli şekilde ve tutarlı hızda çalışarak daha büyük bir kar elde edebilir.

Man stands front of varioprint i300 digital printing press holding large piece of paper


BASKI MAKİNESİ, KALİTE VE ÇIKTI AÇISINDAN TALEPLERİ KARŞILAYABİLİYOR.

Peter Druce,
Signature Gifts Teknik Müdürü

Hıza ayak uydurun

Yeni baskı makinesi, Signature Gifts'in tüm kişiselleştirilmiş kitap üretimini İskoçya'da tek bir tesiste bir araya getirerek işletim giderlerini önemli ölçüde azaltmasını sağladı.

VarioPrint i300 ve PRISMAprepare yazılımı ile daha hızlı ve akıllı çalışma sayesinde, Signature Gifts yeni kitapları daha hızlı ve uygun maliyetli şekilde, ek personele gerek kalmadan basabiliyor. Bu durum, şirketin en yoğun iki ayın üstesinden kolaylıkla gelmesini ve tek vardiya ile 3,2 milyon A4 baskı elde etmesini sağladı.

Şirketi Canon'un baskı çözümüyle dönüştüren Signature Gifts, sürekli artan talebi karşılayabilecek kapasiteye sahip oldu ve satışlar o zamandan bu yana %25 gibi müthiş bir oranda arttı.BASKI MAKİNESİ, DURMA SÜRESİ GEREKTİRMEDEN KARMA ÜRETİMDE RENKLİ VE SİYAH BEYAZ İŞLERİN ALTINDAN KALKABİLİYOR.

Dijital Kitap Baskısı hizmetlerimizin işinizi nasıl geliştireceğini keşfedin

Ekibimizle görüşün