VAKA ÇALIŞMASI

Premier Insurance - Geleceğiniz güvence altında

Hero image

Premier Insurance Örnek Çalışma İncelemesini İndirin


CANON MEGATANK YAZICI, İŞİMİZİ YENİ BİR SEVİYEYE ÇIKARMAMIZA YARDIMCI OLDU.

Anik Islam, Genel Müdür, Premier Insurance
Premier Insurance has been providing

Premier Insurance, 1983'ten beri müşterilerine sigorta ürünleri sunuyor. Birkaç yıl öncesine kadar tüm işler tek bir kişi tarafından yapılıyordu. Bu düzen, "zirveye ulaşmayı" hedefleyen Anik Islam'ın yönetimin başına gelmesiyle son buldu. Hızla büyüyen ve şimdilerde bu büyümeyi biraz yavaşlatan Premier Insurance artık Birleşik Krallık'ın önde gelen sigorta acentelerinden biri.

Resources need to meet demand

Kaynakların talebi karşılaması gerekir

"Yazıcılarımızdan bazıları kablosuz bağlantı kuramıyordu ve etrafta tehlikeli kablolar olmadan sorunsuz bir şekilde çalışmak istiyorduk. Bunun yanı sıra mürekkep verimliliğiyle ilgili de sorun yaşıyorduk. Pahalı kartuşları yeniden sipariş etmek ve kağıt doldurmak için sürekli zaman harcıyorduk," diyor Anik.

Mevcut yazıcıları yalnızca standart ofis kağıdıyla çalışıyordu ve en yüksek baskı kalitesi ortalama seviyedeydi.

Canon çözümü

Anik; üst düzey üretkenlik, bağlantı olanakları, yüksek verimlilik ve baskı esnekliği gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılayan bir çözüm denemek ve bulmak için çok fazla araştırma yaptı.

"CANON PIXMA G SERİSİNİ KEŞFETTİĞİMİZDE TÜM SORUNLARIMIZI ÇÖZEBİLECEK GİBİ GÖRÜNÜYORDU,"

diyor Anik.

Quote image

Sezgisel LCD kullanıcı arayüzüne, 350 yapraklık kapasiteye ve otomatik çift taraflı yazdırma özelliğine sahip PIXMA G Serisi, Premier Insurance'ın yoğun ofis ortamı için idealdir. Ethernet özellikleri, yerel ofis ağında yüksek hızlı güvenli bağlantı olanağı sunar.

Canon PIXMA G Serisinin en önemli özelliklerinden biri de karşılaştırılabilir yazıcılara kıyasla daha az maliyetle kesintisiz üretkenlik sunan, yüksek verimliliğe sahip yeniden doldurulabilir mürekkep tanklarıdır. Bu sayede yalnızca 3 siyah mürekkep şişesiyle 18.000 sayfaya kadar baskı alınabilir. Anik, bu özelliğin dönüştürücü bir fark yarattığını söylüyor.

Body image


İŞİN İDARİ KISMINI ÇOK DAHA KOLAY HALE GETİRDİ. HİÇBİR KESİNTİ YAŞAMIYORUZ VE VERİMLİLİK SON DERECE YÜKSEK. SÜREKLİ OLARAK MÜREKKEP SİPARİŞ ETMEMİZ GEREKMEDİĞİNDEN MALİYETLERİ DÜŞÜK TUTUYORUZ. ÜSTELİK MÜREKKEPLER KOLAYCA DOLDURULABİLİYOR.

PIXMA G Serisi; düz kağıt, zarf kart ve fotoğraf kağıdı gibi boyutları 3,5 inç ile A4 arasında değişen çok çeşitli medya türlerini işleyebilir. Ayrıca 2 yönlü kağıt besleme özelliği sayesinde zarflar arka beslemeye yerleştirilirken düz kağıtlar ön kasette tutulabilir. Bu nedenle iki medya arasında geçiş yapmanıza gerek kalmaz ve gün boyu zamandan tasarruf edersiniz.

Siyah pigment mürekkep, profesyonel iş belgelerini düşük maliyetle yazdırmak için idealdir. Yüksek kaliteli boya bazlı renkli mürekkepler ise müşterilere yönelik materyaller için mükemmel bir seçimdir.

Bu yeni güçlü özellikler Premier Insurance'ın işini farklı bir seviyeye çıkarmasına yardımcı oldu. PIXMA G Serisi yazıcıyla olağanüstü kalitede basılan sertifikalar, pazarlama materyalleri ve zarflar artık yeni ve güçlü bir Premier Insurance marka kimliği taşıyor.

Bulut olanakları da gücünü kanıtladı. Kullanışlı Canon PRINT uygulamasını kullanan Canon PIXMA Cloud Link, internet bağlantısı üzerinden dünyanın her yerinden baskı alabilmenize olanak tanır. Hatta Google Drive, Dropbox veya Evernote gibi bulut hesaplarından uzaktan baskı almak da mümkündür. Bu şekilde bulut hizmetleri mevcut iş akışlarına kolayca entegre edilerek uzaktan çalışan ve ofiste bulunan çalışanlar arasında sorusuz entegrasyon sağlar.

PIXMA G Serisi ile Birleşik Krallık'ta büyüme

Birleşik Krallık genelinde müşterilerini desteklemek için fiziksel konumlara sahip olmanın stratejik avantajlarını değerlendiren Premier Insurance'ın da ileriye dönük güçlü planları var. Anik, bu konumlardan her birinde bir PIXMA G6050 olacağından son derece emin.

Canon PIXMA Serisi artık Premier Insurance ekibinin vazgeçilmez bir üyesi.

İlgili örnek çalışma incelemeleri