ÖRNEK ÇALIŞMA İNCELEMESİ

Yerden tasarruf sağlayan çözümler kapasiteyi genişletiyor

Two men in dark trousers and light shirts stand in front of a large Canon digital printing press.

Kritik iş belgeleri

Bilgi yönetimi şirketi Star Storage, müşterilerine eksiksiz bir bilgi koruma ve belge arşivleme çözümü sunmak için doğal olarak baskı ve dağıtım yoluna geçti. Bankalardan telekomünikasyon ve kamu hizmeti şirketlerine kadar tüm müşterileri Star Storage'ın 24 saat içinde kritik iş belgelerini bastırıp teslim edeceğine güveniyor.

Woman with short dark hair wearing navy trousers and a long-sleeved white shirt uses a scanner on top of a Canon commercial digital printing press.

Büyümek için küçülmek

Tutarlı bir büyüme sürecinden sonra şirket, üretim kapasitesini büyütmesi gerektiğine karar verdi. Alanı kısıtlı olan şirket için herhangi bir yeni çözümün, üretkenliği artırması ve yeni fırsatlar yaratması, ancak bir yandan da daha fazla alan işgaline sebep olmaması önemliydi.

Man in sky blue polo shirt and a baseball cap loads A4 paper into the open drawer of a large Canon digital printing press.

Üretken çözümler

Canon cihazlarının yüksek üretkenliği sayesinde Star Storage, mevcut on adet tabaka dijital baskı makinesini sadece beş adet Canon baskı makinesiyle değiştirdi. VarioPrint'in güvenilir geçmişinin bilincinde olan Star Storage, iki adet VarioPrint 6250 baskı makinesinin yanı sıra siyah beyaz baskı için bir adet Canon varioPRINT 110 ve renkli baskı için iki adet Canon imagePRESS C800 seçti.Transpromosyonel baskının potansiyeli yüksek ve Canon renkli baskı makineleri ise o gelecek ile aramızdaki köprüdür.

Çıktı Yönetimi Dış Kaynak Sağlama Departmanı Müdürü Silvius Neagu
Two middle-aged men in light blue shirts and stand behind a commercial printer as reams of printed paper weave through the open-ended machine.

Geleceğe köprü

En fazla artışı üretkenlik ve verimlilik alanlarında sağlayan yeni Canon cihazlarının şirkete olan etkisi devasa oldu. Star Storage artık %20 daha fazla sayfayı iş gücünü artırmadan ve daha fazla fiziksel alan kaplamadan basabiliyor.

Sayfa başı maliyetin azalması ve cihazların güç tüketiminin düşmesi sayesinde şirket artık üretim maliyetlerini düşürerek çıtayı yükseltebilir. Güvenilir ve hızlı olarak teslimat yapabilmenin yanı sıra Star Storage, artık işlemsel belge yazdırmanın getirilerinin sınırlarını zorlayabilme ve yeni fırsatlar keşfedebilme potansiyeline sahip.CANON EKİPMANLARININ GÜVENİLİRLİĞİ KANITLANMIŞTIR.

Yazar Silvius Neagu


Profesyonel Baskı Hizmetlerimizin işinizi nasıl geliştireceğini keşfedin.

Ekibimizle görüşün