nama-hero1

Sloven süpermarket zinciri Nama, güvenliği Canon ağ kameralarıyla geliştiriyor

Canon'un Nama'ya sunduğu ağ kamerası çözümü çok etkili oldu ve hırsızlıkları tespit etme kabiliyetini geliştirdi. Sistemin görüntü kalitesinde yapılan genel iyileştirme büyük beğeniyle karşılandı ve hem tespit edilen ihlallerin sayısının hem de yerel emniyet müdürlüğüne sunulan olay raporlarının sayısının artmasında doğrudan etkili oldu.

Ayrıca yeni sistemin basit ve kullanıcı dostu yönetimi, kayıp önleme ekibinin kötü kaliteli kayıtları inceleyerek zaman kaybetmek yerine hırsızlık olaylarını izleme ve tespit etmeye daha fazla vakit ayırmasını sağlıyor. Sistemin yönetimi yeni çalışanlara yalnızca iki saatte öğretilebiliyor. Buna ek olarak, bütünleştirici ile yapılan bakım sözleşmesi teknik sorunlara derhal müdahale edilmesini sağlayarak sistem arızalarının çalışma süreci üzerindeki etkisini en aza indiriyor.

nama-image1

"İhtiyaç duyulduğunda kolaylıkla ek kamera ekleyebiliyor ve eski modelleri değiştirebiliyoruz. Bu uzun vadeli bir yatırım. Canon'la çalışmaya devam etmek bizim için büyük bir heyecan kaynağı. Ayrıca gelecekte bu çözümü diğer mağazalara da yayabiliriz."

Branka Jerala, Pazarlama Direktörü