İŞLEMSEL İLETİŞİMLER

Mürekkep püskürtme esnekliği, küçük hacimli baskının güzel olmasını sağlıyor

Man and woman look through a book printing catalogue at a large desk

İşlemsel iletişim uzmanları

Hollanda ve İspanya'da yer alan AddComm Group, işlemsel belgelerin otomatik olarak gönderimi, doğrudan pazarlama ve müşteri ilişkileri de dahil olmak üzere işletmelerin kitap baskısı hizmetleri ile iletişimi geliştirmelerine yardımcı olur.

Man works at computer in front of high speed inkjet press

Dijital, baskı zorluklarına neden olabilir

Dijital kanallara geçişle birlikte küçük hacimli baskıya olan talep azaldı. Küçük işler, AddComm'un yüksek hacimli üretim için tasarlanmış, sürekli form mürekkep püskürtmeli yazıcıları için ekonomik değildi ve tonerli baskı makinesinin kullanımı ise maliyet ve çıktı kalitesi ile ilgili sorunlara neden oluyordu.

AddComm Grubu, görüntü kalitesinden ödün vermeyen ve küçük hacimli baskıda etkin olan bir baskı sürecine ihtiyaç duyuyordu.

Two men working at digital printing machine

Mürekkep püskürtmeli renkli çözüm

Canon ile yirmi yıldan fazla bir süredir güçlü iş ortaklığına sahip AddComm, Canon'un ileri görüşlü yaklaşımında başarılı bir çözüm bulacağını biliyordu ve bu çözümü Almanya'da Canon'un Ticari Baskı İşleri Günü'nde buldu.

VarioPrint i300 yaprak beslemeli ve mürekkep püskürtmeli renkli baskı makinesi, AddComm'un kitap baskısı üretimine kolayca entegre olur ve 2500'den az baskı işlemleri için gereken kalite, üretkenlik ve çok yönlülüğü sunmanın yanı sıra şirketin mevcut ColorStream baskı makinelerinin kalitesiyle tam olarak eşleşir.

Woman sitting at office computer desk, smiling at camera


KÜÇÜK HACİMLİ İŞLERİ TONERLİ BASKI MAKİNELERİMİZDEN AYIRABİLMEMİZ BASKI OPERASYONUMUZU DAHA YALIN VE VERİMLİ HALE GETİRDİ.

Leonie van der Veen,
AddComm CEO'su
Man examines colour digital prints for book printing

Gelecek için yeni olanaklar

VarioPrint i300 yazıcının esnekliği, AddComm'un dijital ve baskı iletişimlerini dönüştürdü. Pahalı toner teknolojisi artık, küçük hacimli kişiselleştirilmiş belgeleri uygun maliyetli şekilde yöneten ve yüksek hacimli orijinal baskıların kalitesiyle eşleşebilen bir dijital baskı makinesiyle değiştirilebilir.

Artık AddComm karma medya kapasitesiyle rakiplerinin arasından sıyrılıyor. Şirket, şimdiden yeni pazarlarda yepyeni olanaklarla yeni müşteri sözleşmeleri imzalamaya başladı.VARIOPRINT i300'ÜN ŞU ANA KADARKİ PERFORMANSI MUHTEŞEM.

Baskı ve dijital iletişimlerinizde maksimum etki yaratın

Ekibimizle görüşün