Business Comms sector header image

Kurumsal İletişim Araçları

Siz durunca baskının da durması gerekmez. Canon, işleri etkili ve hassas bir şekilde yerine getirmek için güvenilir, hızlı ve tam otomatik baskı çözümleri sunar.

Doğru anda doğru hikayeyi anlatın

Günümüzün dijital dünyasında, müşterilerinize hiç olmadığınız kadar yakınsınız. Müşterilerle iletişim kurmanızı sağlayan sayısız kanal bulunuyor. Sunduğumuz kişiselleştirilebilir, değişken verili ve tamamen otomatikleştirilmiş çözümler, baskı araçlarını kullanarak anlattığınız hikayelerin amacına her zamankinden çok ulaşmasını sağlıyor.

En son sektör haberlerini alın

Transforming Business Guide

İş Süreçlerini Dönüştürme Kılavuzu (EN)

Kurumlarda belgelerin ve bilgilerin ele alınma şeklini tamamen değiştireceğine inandığımız dört büyük eğilim hakkında bilgi edinin.

ten-ways-to-add-value-with-variable-data-printing.png

Değişken veri baskısı ile değer katmanın on yolu

Yüksek değerli VDP işlerinin oranının değişmeden kalacağı öngörülüyor. BHS'lerin sundukları VDP hizmetlerine değer katarak gelirlerini artırmalarının on yoluna göz atıyoruz.

extracting-value-from-the-organisations-data.png

Kuruluş verilerinden değer çıkartmak: Baskı niçin artık elini taşın altına koymak zorunda?

Tam renkli işlemsel baskıya talebin artmasıyla şirket içi baskı departmanlarının kuruluşlarına kattıkları değeri artırma fırsatını yakalamalarının zamanı geldi.

Sizin gibi müşterilerin Canon sayesinde neler başardığını öğrenin

İşletmenize en uygun ürünleri keşfedin

 ColorStream 6000 Chroma

ColorStream 6000 Chroma

ColorStream 6000 Chroma, posta, baskı uygulamaları ve ticari uygulamalar için olağanüstü kaliteyi ve esnekliği birleştiren çok yönlü bir mürekkep püskürtmeli rulolu baskı makinesidir.

 VPi300

VarioPrint i300

Yüksek verimliliğin kanıtlanmış mürekkep püskürtme avantajlarını tabaka dijital çok yönlülüğü ve ortam esnekliği ile birleştiren, son derece yenilikçi, yüksek hacimli, renkli, mürekkep püskürtmeli, tabaka beslemeli baskı makinesi.

imagePRESS_C800

Canon imagePRESS C800

Güçlü ve çok yönlü bir renkli hafif üretim baskı makinesi olan imagePRESS C800, çok çeşitli ortam türlerinde ve zengin sonlandırıcı seçeneklerinde kalite ve üretkenlik seviyesini artırıyor.