Packaging sector header image

Ambalajlama

Ambalajlama alanında yaratıcı fikirler geliştirmek, üretkenlikte ve son üründe yaratıcı olmak çok önemlidir. Canon, işletmenizin ihtiyaç duyduğu avantajı sağlayacak çözümlere sahip.

Kullanıma hazır çözümleri keşfedin

Baskı sektörünün en hızlı gelişen ayağı olan ambalaj aynı zamanda son derece rekabetçidir. Bu nedenle pazarda fark yaratmak önemlidir. Canon’un sektör lideri dijital çözümleri, küçük hacimli baskılar, optimize edilmiş iş akışları, prototip oluşturma ve değişken veri kişiselleştirme sayesinde sürekli güncel kalmanızı sağlar.

En son sektör haberlerini alın

Think Packaging Guide

Think Packaging Kılavuzu

Baskının günümüzde ambalaj alanındaki rolünü tanımlayan en yeni içgörüleri ve eğilimleri içeren bir dergi olan Think Packaging Kılavuzumuzu okuyun.

think-creative.jpg

Think Creative Kılavuzu

İyi tasarlanmış veya yenilikçi ambalaj çözümleri, markaların kendilerini farklılaştırmalarında gitgide önem kazanıyor ve hem BHS'ler hem de dijital baskı için büyük bir fırsat olma potansiyeli taşıyor.

Packaging and promotion

Ambalaj ve promosyon: Dijital baskı, pazarlama karışımı için neden çok önemlidir?

Ambalaj sektörü sürekli olarak evrilmektedir ve bir zamanlar sadece bir taşıyıcı olarak görülen ambalajlar artık tüketicilerin karar vermesinde önemli bir tetikleyicidir.

Sizin gibi müşterilerin Canon sayesinde neler başardığını öğrenin

İşletmenize en uygun ürünleri keşfedin

UV-printer

UV düz yataklı yazıcılar

UV düz yataklı yazıcılar, sert veya esnek ortam üzerine yüksek kaliteli baskılar için idealdir. Sergileme grafikleri üretim gereksinimlerinizi karşılamak için çeşitli üretim baskı hızlarında sunulan, isteğe bağlı olarak beyaz mürekkep ve/veya vernikle donatılan standart veya ekstra geniş tabla boyutu seçenekleri arasından geniş format UV düz yataklı yazıcınızı seçin.

ColorStream 6000 Chroma

ColorStream 6000 Chroma

ColorStream 6000 Chroma, posta, baskı uygulamaları ve ticari uygulamalar için olağanüstü kaliteyi ve esnekliği birleştiren çok yönlü bir mürekkep püskürtmeli rulolu baskı makinesidir.