Photography sector header image

Fotoğraf

Dijital çözümler, yaratıcı sektörlerin tamamen değişmesini sağladı. Kitlesel pazarlama sona ererken çok kanallı, özel hedeflenmiş iletişim araçları gündeme geldi. Uyum sağlamanızı sağlayacak çözümler sunuyoruz.

Daha parlak ve canlı renklerle etki yaratın

Fotoğraf baskısı üretiminde çığır açan bir gelişme. Canon’un sunduğu 7 boya bazlı mürekkep seçeneği sayesinde, mürekkep püskürtmeli fotoğraf yazıcımızla mükemmel bir şekilde dengeli, inanılmaz detaylı ve son derece parlak bir görüntü kalitesi elde edeceksiniz. Yüksek hızlı, çift taraflı baskı sayesinde üretkenliğinizi de artıracaksınız. Böylece görüntü kalitesindeki artış hızı işletmenizin büyümesine de yansıyacak.

En son sektör haberlerini alın

wide-format-opportunity.png

Geniş format fırsatı siyah ve beyaz kadar basit

İster profesyonel fotoğrafçı ister BHS olun, geniş formatlı siyah beyaz görüntüler basarak pazar trendlerinden yararlanabilir ve hizmetlerinizi genişletebilirsiniz.

Photo-page-image-480x320

Capturing Success: wide format opportunities for Professional Photographers

This guide provides examples of how professional photographers are leveraging large format printing to showcase their work and unlock new and exciting business opportunities.

Sizin gibi müşterilerin Canon sayesinde neler başardığını öğrenin

İşletmenize en uygun ürünleri keşfedin

DL_5000_Default.jpg

DreamLabo 5000

Canon'un mürekkep püskürtmeli ilk üretim fotoğraf yazıcısı, geleneksel gümüş halojenür teknolojisine yeni bir alternatif sağlayarak birinci sınıf kalitede çok çeşitli fotoğraflar sunar.

Photography and fine art printers

Fotoğrafçılık ve güzel sanatlar yazıcıları

Yaratıcılık ve olağanüstü görüntü kalitesi, 8 veya 12 renkli mürekkepli geniş format yazıcılar ile garantilenir. Canon'un pigment mürekkep sistemi, son derece canlı ve gerçekçi renkler ortaya çıkarır. Bu kolay kullanımlı cihazlar ile A2 ile 60 inç arasında baskılar almak son derece kolaydır, böylece siz sanat eserleri ortaya çıkarmaya odaklanabilirsiniz.

Flatbed printers

Düz yataklı yazıcılar

Düz yataklı yazıcılar, sert veya esnek ortam üzerine yüksek kaliteli baskılar için idealdir. Display grafiği üretim gereksinimlerinizi karşılamak için çeşitli üretim baskı hızlarında sunulan, isteğe bağlı olarak beyaz mürekkep ve/veya vernikle donatılan standart veya ekstra geniş tabla boyutu seçenekleri arasından geniş format UV düz yataklı yazıcınızı seçin.