Publishing sector header image

Yayıncılık

Küçük hacimli işlerin finansal açıdan sürdürülebilir olmadığı da nereden çıktı? Canon çözümleri, yayınların uygulanabilir olmasını ve geleceğe hazır hale getirilmesini sağlıyor. Baskı hacmi ne olursa olsun talep üzerine baskıya hoş geldiniz.

Küçük hacimli yayınlara farklı bir yaklaşım

Basılı kitap, dergi ve gazetelerin değer zincirini geliştirme imkanı daha önce hiç olmadığı kadar heyecan verici. Canon, yayıncılık alanında dijital iş modellerinden faydalanmanıza yardımcı olacak en mükemmel iş ortağıdır. Küçük hacimli yayınlar, yaşam döngüsü yönetimi, talep üzerine baskı, kendi kendine yayınlama, merkezi olmayan baskı ve dinamik yayınlama – Müşterileri temel alan çözümlerle bu hizmetleri uygulanabilir hale getiriyoruz.

En son sektör haberlerini alın

Industry focus

Sektör dosyası: kitap basımı ve yayıncılar

E-kitap okuyucu cihazlarının artışının baskı dünyasını nasıl olumsuz etkilediğini ve baskı sektörünün bu belirgin sektör değişimine nasıl tepki verdiğini burada okuyabilirsiniz.

future_of_colourprint_landing

Bir fırsatlar yelpazesi

Dijital baskının mümkün kıldığı çok çeşitli yeni baskı uygulamaları, baskı hizmeti sağlayıcılarına (BHS'ler) sayfa hacimlerini artırma ve yeni gelir alanları yaratma fırsatları sunuyor.

The Future of Publishing

Yayıncılığın Geleceği

Kitap yayıncılığının geleceğiyle ilgili tartışmanın bir parçası olmak için LinkedIn Grubumuza Katılın.

Sizin gibi müşterilerin Canon sayesinde neler başardığını öğrenin

İşletmenize en uygun ürünleri keşfedin

VarioPrint Ultra 6320

VarioPrint Ultra 6320

Pazar lideri teknolojisinin güçlü itibarına dayanılarak üretilen VarioPrint 6000 Ultra+ Line, yüksek verimliliğe sahip güçlü bir çift taraflı dijital baskı sistemi ailesidir.

imagePress C10000VP

imagePress C10000VP

Birçok farklı uygulamada, dakikada 100 sayfa hızla, olağanüstü kalite, verimlilik ve çok yönlülüğü bir arada sunan imagePRESS C10000VP, dijital renk baskıyı bir sonraki seviyeye taşıyor.

imagePROGRAF PRO-2000

imagePROGRAF PRO-2000

imagePROGRAF PRO-2000, olağanüstü bir hız ve güvenilirlikle en iyi baskı kalitesinde 24 inçe kadar görüntüler üreterek fotoğraf düzeyindeki en iyi baskı kalitesini sunar.