YÖNETİLEN BASKI HİZMETLERİ

MPS'ye yaklaşımımız

Her kuruluş farklıdır. Bu nedenle, Canon'un Yönetilen Baskı Hizmetlerinin bir parçası olarak, doğrudan ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış bir hizmet oluşturmak için işinizi ve BT gereksinimlerinizi tanımak üzere zaman harcıyoruz.
BİLGİ İSTEYİN
alt text

MPS'ye yaklaşımımız

MPS yaklaşımına genel bakış

Canon Yönetilen Baskı Hizmetleri (MPS) ile ITIL® ve PRINCE2® metodolojilerini her aşamada birleştirerek mümkün olan en kısa sürede daha yüksek güvenlik, daha hızlı baskı süreçleri, daha verimli iş akışları, sürdürülebilirlik ve daha düşük harcamalardan yararlanmanızı sağlamak için sektör uzmanlığımızı kullanıyoruz.
alt text
Canon Camera

Keşfedin

Mevcut durumunuzu dikkatli bir şekilde inceleyerek işe başlıyoruz ve kuruluşunuzdaki belge ve bilgi akışlarının güvenliği, sürdürülebilirliği ve verimsizlikleri hakkında eksiksiz bir görünüm oluşturuyoruz.

Ardından, baskı ve yakalama süreçlerinizde iyileştirilebilecek gereksiz atık ve zorluk alanlarını belirlemeye başlıyoruz.

Tasarım

Keşfetme aşamasında vurgulanan bulgulara dayanarak, verimliliği artırmanıza ve dijital dönüşüm stratejinizi geliştirmenize yardımcı olacak bir çözüm tasarlıyoruz. Böylece size asıl işinize konsantre olma özgürlüğü veriyoruz.

Bu süreçte kuruluşunuz için bir Optimizasyon Politikası tasarlıyoruz. Bu politika; son teknoloji buluttan, güvenli ve sürdürülebilir çözümlerden ve hizmetlerden güç alan mimari bir taban tarafından desteklenmektedir.

A group of professionals in a meeting
Canon Camera

Geçiş Yapma ve Uygulama

Size özel bir çözüm tasarladıktan sonra, bunun uygulanmasını ve kuruluşunuzca benimsenmesini denetlemek için köklü bir geçmişe sahip proje yönetimi deneyimimizi kullanırız.

Değişim yönetimindeki uzmanlığımızdan yararlanarak, sorunsuz bir geçiş deneyimi ve kullanıcıların sistemi uzun süreler boyunca kolay bir şekilde kullanmasını sağlamak için iletişim ekiplerinizle birlikte çalışırız.

Destek ve Yönetim

MPS (Yönetilen Baskı Hizmetleri) teklifimizin temelinde, yüksek kullanılabilirlik sağlamak ve üzerinde anlaşmaya varılan SLA'ları (Servis Düzeyinde Anlaşma) sürdürmek için bakım ve destek sunarak üzerinde anlaşmaya varılan KPI'lara (Temel Performans Göstergeleri) göre baskı ve tarama çıktısını ölçtüğümüz Filo Yönetimi hizmeti yer alır. Bunun yanı sıra, her şeyin sorunsuz çalışmasına yardımcı olmak için etkili ve verimli müşteri desteği, BT desteği ve diğer dijital hizmetler sunarız.

Çalışmaya başladığında, her şeyin olması gerektiği gibi çalıştığından, şu anda ve gelecekte ihtiyaçlarınızı karşılamaya devam ettiğinden emin olmak için çözümünüzü uzun vadede yönetmeye devam ederiz.

Canon Camera
Canon Camera

İnceleme

Canon Yönetilen Baskı Hizmetleri, çözümün tüm avantajlarından yararlandığınızdan ve zaman içinde optimize edilerek kuruluşunuzun yalnızca performans açısından değil, güvenlik ve sürdürülebilirlik gibi önemli paralel hedefler açısından da değişen ihtiyaçlarının karşılandığından emin olmak için düzenli incelemeler içerir.

Net bir sözleşme yönetimi tanımlarız, böylece MPS (Yönetilen Baskı Hizmetleri) sözleşmenizin durumunu ne zaman, nasıl ve kiminle gözden geçireceğimizi kolayca takip edebilirsiniz. Ayrıca en önemlisi, bu inceleme sürecinin bir parçası olarak uzun vadede gelişmenize yardımcı olmak için Dijital Dönüşüm, Hibrit Çalışma, Bulut ve Mobil teknolojilere geçişin getirdiği fırsatlar gibi iş gelişiminiz için olası yeni alanları vurgulayacağız.

ÖRNEK ÇALIŞMA İNCELEMESİ

"Canon'un MPS çözümü ile toplam baskı maliyetlerimizde yaklaşık %35 tasarruf sağladık."

Jon Burnby
Avrupa BT Hizmetleri Yöneticisi, Fujitsu
Canon Camera

HİZMETLER

Yönetilen Baskı Hizmetleri

Bulut üzerinden, şirket içinde veya hibrit bir ortamda size uygun şekilde sunulan Canon'un Yönetilen Baskı Hizmetleri ve çözümleri ile optimize edilmiş, güvenli ve sürdürülebilir bir cihaz altyapısı oluşturun.

HİZMETLER

Dijital Dönüşüm Hizmetleri

Kurumsal düzeyde Yönetilen Baskı Hizmetlerimizi ve Çalışma Alanı İş Birliği çözümlerimizi tek bir pakette birleştirerek dijital dönüşümünüzü ileriye taşıyın.

an image representing digital transformation
Workspace Collaboration Solutions

ÇÖZÜMLER

Çalışma Alanı İş Birliği Çözümleri

Kuruluşunuzda bilgilerin güvenli bir şekilde akmasını sağlamak için birlikte çalışan gelişmiş yakalama, belge iş akışı otomasyonu ve bulut bağlantısı çözümleri ile iş yapma şeklinizi dönüştürün.

İlgili Ürünler/Çözümler

Yönetilen Baskı Hizmetlerimizi tamamlayan diğer Canon çözümlerini keşfedin.

Daha fazlasını keşfedin

Yeni hibrit çalışma gerçeğine uyum sağlamanıza yardımcı olabilecek Canon çözümleri ve hizmetleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

 • Cloud Enablement in workspace Transformation

  Beklenmeyene hazırlıklı olma

  "Normal" çalışma fikri artık tamamen değişti ve değişmeye de devam ediyor. Çevikliği korumak için yatırım yapılması gereken alanları öğrenin.

 • Bulut, artık yeni normal

  Yeni çalışma alanını uygun hale getirme

  Ekiplerin değişmekte olan, geleceğin hibrit çalışma alanlarında iş birliği kurması açısından bulutun nasıl temel bir rol oynayacağını okuyun.

 • İçinden kağıt belgelerin döküldüğü, kağıttan yapılmış bir bulutun resmi.

  Bulut ile geleceğin çalışma alanlarına uyum sağlama

  Verimli ve güvenli iş birliğini desteklemek için bulut teknolojisinden yararlanarak geleceğin çalışma alanında işinize yön verin.

 • Dizüstü bilgisayarına bakan genç bir adamın fotoğrafı

  Geleceğin çalışma alanlarından beklenenler

  Geleceğin çalışma alanlarını etkileyen trendleri keşfedin ve nasıl hazırlanabileceğinize dair tavsiyeler alın.

 • YARDIMA MI İHTİYACINIZ VAR?

  Bu ürün hakkında daha fazla bilgi almak ister misiniz?