L-series EOS R & EF Lenses

Canon RF Lensler

Sırada ne var?

Sıfırdan tasarlandı

EOS R Sistemi ve RF Yuvası, mevcut EOS Sisteminin mirasını zirveye taşıyor. EOS R Sistemini teknolojik gelişmelere ve son kullanıcıların geri bildirimlerine uygun olarak tasarlayan Canon mühendisleri, kullanım kolaylığını ve gelecekte lens portföyünü genişletme potansiyelini de göz önünde bulundurdu.

Kalite için tasarlandı

RF lens yuvasının sahip olduğu yenilikçi optik tasarım, büyük lens öğelerinin sensöre olabildiğince yakın yerleştirilmesine ve böylece ışığın doğrudan sensöre vurmasına olanak tanır. Bu sayede optik sapmalar azaltılarak görüntü kalitesi artırılır.

Canon The RF mount

Esneklik için tasarlandı

Yuvanın kısa arka odak noktası ve geniş 54 mm yuva çapı sayesinde Canon optik mühendislerine, yeni nesil bir optik donanım tasarlamak için daha fazla özgürlük sunuldu. Bu yeni optik donanım; daha küçük sistem boyutu, yüksek kaliteli görüntüler ve yüksek performans arasında mükemmel bir denge sunuyor.

Canon eos r back folts

2019'daki yeniliklerCanon, EOS R Sistemine yeni fotoğraf fırsatları katacak altı adet tam kare RF lensin 2019'da piyasaya sürülmek üzere geliştirilmekte olduğunu açıklamaktan gurur duyar.

İlginizi çekebilir: