L-series EOS R & EF Lenses

Canon RF Lensler

Sırada ne var?

Sıfırdan tasarlandı

EOS R Sistemi ve RF Yuvası, mevcut EOS Sisteminin mirasını zirveye taşıyor. EOS R Sistemini teknolojik gelişmelere ve son kullanıcıların geri bildirimlerine uygun olarak tasarlayan Canon mühendisleri, kullanım kolaylığını ve gelecekte lens portföyünü genişletme potansiyelini de göz önünde bulundurdu.

Kalite için tasarlandı

RF lens yuvasının sahip olduğu yenilikçi optik tasarım, büyük lens öğelerinin sensöre olabildiğince yakın yerleştirilmesine ve böylece ışığın doğrudan sensöre vurmasına olanak tanır. Bu sayede optik sapmalar azaltılarak görüntü kalitesi artırılır.

Canon The RF mount

Esneklik için tasarlandı

Yuvanın kısa arka odak noktası ve geniş 54 mm yuva çapı sayesinde Canon optik mühendislerine, yeni nesil bir optik donanım tasarlamak için daha fazla özgürlük sunuldu. Bu yeni optik donanım; daha küçük sistem boyutu, yüksek kaliteli görüntüler ve yüksek performans arasında mükemmel bir denge sunuyor.

Canon eos r back folts

2020'deki yeniliklerCanon, etkileyici erişim ve çok yönlülük için L serisi RF 100-500mm F4.5-7.1L IS USM, EXTENDER RF 1.4x ve EXTENDER RF 2x dahil olmak üzere EOS R sistemine yönelik yeni bir lens ve uzatıcılar geliştirdiğini duyurmaktan gurur duyar. Buna ek olarak Canon, 2020'de 5 RF lensini de kullanıcıyla buluşturmayı planladığını duyurdu.

EOS R Sistemine kaydolun

EOS R sistemindeki en yeni güncellemelerden, Canon tekliflerinden, ipuçları ve yardımcı bilgilerden, en son haberlerden ve yerel etkinlik davetlerinden ilk siz haberdar olun.

Hemen Kaydolun

İlginizi çekebilir: