low-light photography

Düşük ışık fotoğraf makineleri

HS System ile Canon düşük ışıklı fotoğraf makinelerini kullanarak güneş batımı anının gerçek atmosferini yakalayın

Daha yüksek netlik, daha az parazit

Düşük ışıkta akıllı telefonla çekim yapmak beklentilerinizi karşılamayan ve düşük kaliteli görüntülerle sonuçlanabilir. Canon düşük ışıklı kompakt fotoğraf makinesi, gelişmiş optik, sensörler ve işlemciler kullanarak düşük ışıkta daha güzel ve gerçekçi sonuçlara ulaşmanızı sağlar.

photography clarity

Anın gerçek atmosferini yakalayın

Düşük ışıklı çekimlerde flaş kullanmak solgun yüzler, doğal olmayan renkler ve karanlık arka planlarla bir fotoğrafın atmosferini mahvedebilir. HS System'e sahip Canon düşük ışık fotoğraf makineleri sahneyi gördüğünüz gerçeklikte fotoğrafa yansıtabilmeniz için flaşsız da çok güzel sonuçlar verir.

face woman photography

Bulanıklıkla vedalaşın

Düşük ışıkta tripodsuz çekim yapmak fotoğraf makinesinin sallanmasına ve bulanık fotoğraflara yol açabilir ancak HS System'e, geniş diyafram lenslerine ve Intelligent IS'e sahip düşük ışık fotoğraf makinelerimiz, mum ışığında veya konserde elle çektiğiniz fotoğraflarda keskin sonuçlara ulaşmanızı sağlar.

shooting handheld in low light

Düşük ışıkta olağanüstü çekimler için gelişmiş teknolojiler

Canon'un yenilikçi HS System özelliği, daha fazla ışık yakalayan yüksek hassasiyetli sensör ve güçlü bir DIGIC işlemenin özel bir birleşimini sunar. Premium görüntü kalitesi sağlar ve anın gerçek atmosferini yakalayabilmek için düşük ışıkta uzmanlık sunar

Geniş diyaframlı lensler

Bu f/1,8 lens, fotoğraf makinesine daha fazla ışık girmesini sağlayarak doğal görüntüler için daha az bulanıklık ve daha yüksek enstantane hızları sunar. Üstün hızlı optik donanım ve HS System özelliğine sahip bir Canon uzman fotoğraf makinesi, düşük ışık fotoğrafçılığında ustalaşmak istiyorsanız ideal bir seçimdir.

G7 X camera

Intelligent IS

Fotoğraf makinesi sallanmasının etkilerine karşı gelişmiş bir optik görüntü sabitleyici olan Canon'un öncü Intelligent IS'i ile tripodsuz düşük ışıklı çekimlerden bulanık olmayan sonuçlar elde edersiniz. Çok yönlü ve tam otomatik olmasıyla farklı sahnelere uyum sağlar ve mükemmel sonuçlar verir.

low light city photography

Lütfen tüm özelliklerin her üründe bulunmadığını göz önünde bulundurun.