canon cameras mirrorless

Aynasız mı, DSLR mi? 

Bu iki türdeki fotoğraf makinelerinin en iyilerini keşfedin

Sizin için ideal fotoğraf makinesini seçmek için ihtiyacınız olan tüm bilgiler

Size en uygun fotoğraf makinesini seçin

Değiştirilebilir lensli fotoğraf makinelerinin avantajlarını keşfetmeye başladıysanız veya yaratıcı performansın heyecan verici yeni yollarını arıyorsanız kompakt bir EOS M aynasız fotoğraf makinesi veya bir EOS Dijital SLR seçebilirsiniz. Her iki model de güçlü performans, etkileyici sonuçlar ve muhteşem yaratıcılık olanakları sunmak üzere en iyi görüntüleme teknolojilerine sahiptir, bunun yanı sıra benzersiz EOS lens ve aksesuar esnekliği sunar. Sizin için en ideal fotoğraf makinesini seçmenize yardımcı olacak kılavuzumuzdan faydalanın.

eos m5 ambient comparison

Başlangıç için ideal

EOS dünyasına ilk adımlarınızı atın ve giriş düzeyi fotoğraf makinelerimiz olan EOS M10 ve 1300D ile yaratıcı potansiyelinizi kolayca keşfedin. Lens değiştirebilme özelliğiyle fotoğraf makinesi kullanmaya başlamak için ideal bir başlangıç olan bu modeller, 18 megapiksel geniş sensör ile fotoğraflarda ve videolarda muhteşem kalite sunar ve kolay paylaşım için Wi-Fi özelliğine sahiptir.

eos m10 eos 1300d

EOS M10

Küçük, hafif ve çok yönlü EOS M10 istediğiniz yere taşıyabilir, farklı renk ve fotoğraf makinesi kılıfı seçenekleriyle kendinize has tarzınızla uyumlu hale getirebilirsiniz. Akıllı telefon veya kompakt fotoğraf makinesinden sonraki adım için ideal olan bu fotoğraf makinesi, sadece muhteşem kalitede sonuçlar ve değiştirilebilir lenslerle yaratıcı esneklik sunmakla kalmaz; aynı zamanda eğilebilen geniş dokunmatik ekranı kullanarak kolayca selfie çekmenizi ve gerektiğinde bas-çek kolaylığının keyfini çıkarmanızı sağlar.

Daha fazlasını öğrenin

eos m10 sample alina rudya

EOS 1300D

Yaratıcı seçeneklere sahip, kullanımı kolay EOS 1300D, fotoğrafçılık yolcuğunuza başlamanız için ideal bir DSLR'dir. Ayarlar üzerindeki kontrol seviyesini ayarlayabileceğiniz bu fotoğraf makinesiyle fotoğrafçılığı öğrenebilir ve sanatsal potansiyelinizi kolayca keşfedebilirsiniz.

Daha fazlasını öğrenin

gull sample a2 creative filters off

Bir sonraki adımınız için ideal

Fotoğrafçılığınızı bir adım öteye taşımaya hazırsanız veya yüksek performanslı, çok amaçlı bir fotoğraf makinesi istiyorsanız size uygun modeller; küçük, kolay taşınabilen EOS M3 ve zengin teknolojik özelliklere sahip EOS 760D'dir. Her iki modelde de 24,2 Megapiksel kalite, eğilebilen dokunmatik ekran kontrolü ve kolay paylaşım için Wi-Fi bulunur. Ayrıca kullanımı kolay otomatik modlarla her defasında muhteşem sonuçların keyfini çıkarabilir veya tam manuel kontrolün yaratıcı imkanlarını kolayca keşfedebilirsiniz.

eos m3 eos 760d

EOS M3

DSLR tarzı kullanımıyla birlikte küçük ve kompakt olan EOS M3, güçlü performansı ve mükemmel kaliteyi taşınabilirlikle bir araya getirir. Spontane anları kolayca yakalamak için yeterince hızlıdır ve keşfedeceğiniz çok farklı yaratıcı özelliklere sahiptir. Ayrıca kadraj seçeneklerinizi genişletmek için opsiyonel olarak bir elektronik vizör ekleyebilirsiniz.

Daha fazlasını öğrenin

EOS 760D

Çok yönlü kontroller ve geliştirilmiş DSLR ergonomiğine sahip EOS 760D, fotoğrafçılık potansiyelinizi bir üst yaratıcılık düzeyine taşıyabilir. Son derece uyarlanabilir özelliği ve hızlı hareket eden nesneleri kolayca takip etmenizi sağlayan gelişmiş 19 noktalı AF sistemiyle spor, portre veya manzara çekimi yaparken mükemmel sonuçlar elde edin. Ayrıca farklı perspektiflerden film çekmek için ideal olan değişken açılı dokunmatik ekrana sahiptir.

Daha fazlasını öğrenin

eos 760d sample

Üst düzey kullanıcılar için ideal

Gelişmiş, tam bağlantı özelliklerine sahip, 24,2 Megapiksel EOS fotoğraf makineleri, heyecan verici yeni yollarla yeni nesneleri, teknikleri keşfetmenize ve yaratıcılığınızı geliştirmenize olanak tanır. EOS M5 ve EOS 80D'deki, hızlı AF sistemleri ve 7 fps sürekli çekim gibi daha fazla kontrol ve hız sunan son teknoloji özelliklerini; bunun yanı sıra fotoğrafçılığınızı ve videografi yeteneklerinizi yeni zirvelere taşıyacak olan yeni performans ve kalite düzeylerini keşfedin.

eos m5 eos 80d

EOS M5

Canon kompakt makineler ile DSLR'lerin en iyi özelliklerini bir araya getiren EOS M5, yüksek performans ile sokak fotoğrafçılığı için ideal olan küçük ve zarif boyut özelliklerini mükemmel bir şekilde dengeliyor. Ayrıca yüksek çözünürlüklü merkezi elektronik vizör sayesinde gerçek EOS kullanım deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz. Hali hazırda EOS fotoğraf makinesine sahip kullanıcılar için kullandıkları lenslerle uyumlu ikinci bir fotoğraf makinesi olarak veya geleneksel DSLR'ye daha küçük bir alternatif olarak ideal bir seçimdir.

Daha fazlasını öğrenin

EOS 80D

Spor, portre, manzara, sokak, seyahat ve düşük ışık fotoğrafçılığının yanı sıra yaratıcı videografide harikalar yaratan; güçlü, çok yönlü ve hassas EOS 80D ile sınırsız yaratıcılığı keşfedin. Yenilikçi teknolojilere sahip bu fotoğraf makinesi, her koşulda etkileyici sonuçlar almak için ihtiyacınız olan kontrolü ve esnekliği sağlar.

Daha fazlasını öğrenin

eos 80d sample

Yine de yardıma mı ihtiyacınız var?

Sizin için en ideal fotoğraf makinesini bulmak için daha fazla bilgi edinin.