Canon Zoemini S
Blank-Rect Image

Canon Zoemini S

Anılarınızı anında ölümsüzleştirmek için hemen baskı alın. Yerleşik ayna ve halka ışık ile mükemmel selfie'yi çekin. Canon Mini Print uygulamasına bağlanın ve uzaktan çekim özelliğini kullanarak en iyi grup fotoğrafını çekin. Canon Zoemini S ile hepsi mümkün.

Yeni modele göz atın

Canon Zoemini S

Canon Zoemini S'yi keşfedin

Selfie aynasına, halka ışığa ve uzaktan çekim özelliğine sahip şık Canon Zoemini S'nin dahili kamerası ile çektiğiniz fotoğrafları sevimli hatıralara dönüştürün

Videoyu İzleyin

Havalı yansımalar: paylaşmaya değer selfie'ler için ayna ve halka ışık

Hem 8 megapiksellik bir fotoğraf makinesi hem de yazıcı olan bu cep boyutlu cihaz ile en iyi karelerinizi çekin. Başarı garantili selfie'ler için tasarlanan halka ışık, akıllı telefonunuzdan Canon Mini Print uygulamasını kullanarak uzaktan çekim yapma ve arkası yapışkanlı şipşak baskı alma özellikleriyle fotoğraf meraklılarının kurtarıcı cihazıdır.

Tüm teknik özelliklere bakın

Canon Zoemini S Specification Intro

Kusursuz kombinasyon

Akıllı 2'si 1 arada özelliğiyle aynı cihazdan hem çekim yapın hem baskı alın. 8 megapiksel kamerası, Micro SD kart yuvası* ve Zink™ teknolojisiyle hareket halindeyken fotoğraf çekmek için tek ihtiyacınız olan şey Canon Zoemini S'dir.

Picture-perfect combo

Şık çözüm

Mat Siyah, İnci Beyazı ve Pembe Altın renk seçeneklerine sahip hem fotoğraf makinesi hem de yazıcı olabilen bu hafif model, yanınızda taşıyabileceğiniz mükemmel bir dosttur ve cebinize veya çantanıza kolayca sığar.

Sleek solution
Shareable selfies

Beğeni rekorları kıracak selfie'ler

Ön kısma yerleştirilmiş aynası ve halka ışığı harikulade selfie'ler çekmenizi sağlarken Canon Mini Print uygulamasının uzaktan çekim özelliği, grup çekimlerini son derece kolay halde getirir.

Akıllı fotoğraflar

Akıllı telefonunuzdaki görüntülerin baskısını almak için pek çok havalı filtre ve kolaj seçeneği ile birlikte Bluetooth** ve Canon Mini Print uygulamasını kullanabilirsiniz. Uygulamayı ayrıca fotoğraf makinesini özelleştirilebilir seslerle ve otomatik zamanlayıcı ayarıyla programlamak için de kullanarak mükemmel pozlar yakalayabilirsiniz.

Smart snaps

Baskısını alın, koruyucu tabakayı sıyırın ve yapıştırın

Arkası yapışkanlı, yırtılmaz 10 adet Zink™ Baskı Kağıdı kapasitesiyle fotoğraf çekip basmak ve eşyalarınızı en sevdiğiniz fotoğraflarla süslemek artık çok kolay.

8 yaratıcı baskı fikri

Print, peel and stick
Canon Mini Print app

Canon Mini Print uygulaması

App Store ve Google Play*** mağazalarından ücretsiz olarak indirilebilen Canon Mini Print uygulamasını kullanarak Canon Zoemini yazıcınızı cep telefonunuza veya tabletinize bağlayın. İster kendi fotoğraflarınızı çekin isterseniz doğrudan Facebook, Instagram, Google Fotoğraflar, Dropbox veya iCloud hesaplarınızdaki fotoğrafları indirin. Ardından tamamen kişiselleştirilmiş bir görüntü elde etmek için fotoğraflarınıza filtre, AR, biçim değişikliği, çizim veya yazı metni ekleyin.

App Store'dan indirin
Google Play'den indirin

Canon ZINK™ Fotoğraf Kağıdı

ZINK kağıdının yüzeyinde, ısıtıldığında tepkimeye giren mikro kristaller bulunur ve bu kristaller mürekkep kullanmadan leke bırakmaz, yırtılmaz, suya dayanıklı fotoğraflar ortaya çıkarır.

20 yaprak satın alın

50 yaprak satın alın

Canon ZINK™ Photo Paper

Temel Özellikler

zink

ZinkTM

Baskı teknolojisi

Smartphone-ready

Akıllı telefonlarla uyumluluk

iOS ve Android

Chic and lightweight

Şık ve hafif

Mat Siyah, İnci Beyazı veya Pembe Altın renk seçenekleriyle 188 gramlık model

Resolution

314 x 600 dpi

Çözünürlük

Available in 4 colours

Bluetooth®

Bluetooth® bağlantısı

5 Megapixels

8 Megapiksel

Kamera

Remote shutter

Uzaktan çekim

Canon Mini Print uygulaması ile

Micro SD

Micro SD*

Hafıza kartı desteği

Tüm teknik özelliklere bakın

Key Specifications
What’s in the box

Kutunun içeriği

Fotoğraf çekmek, fotoğrafları kişiselleştirmek ve fotoğrafların baskısını almak için ihtiyacınız olan her şey:

Canon Zoemini S Şipşak Fotoğraf Makinesi ve Yazıcı (Mat Siyah, İnci Beyazı veya Pembe Altın renkleri mevcuttur)

USB Kablosu

Güvenlik uyumluluk sayfası

EWS (garanti) sayfası

Hızlı Başlangıç Kılavuzu (Kart)

Canon Zink™ Fotoğraf Kağıdı (10 yaprak) + 1 SMARTSHEET

Bilek askısı

Uyumlu Aksesuarlar

#FreeYourStory

Cesur olun. Kendinizi ifade edin. Orijinal olun. Bize hayatı kendi bakış açınızdan gösterin. Fotoğraf, baskı veya video aracılığıyla, dünyayı sizin benzersiz bakış açınız ile yakaladığınız şekliyle görmek istiyoruz.

Daha fazla bilgi alın

Free Your Story Canon PowerShot G7 X Mark III

Canon Zoemini S
Derecelendirmeler ve incelemeler

İlgili ürünler

*Canon Zoemini S ile çekilen fotoğraflar Micro SD karta kaydedilebilir. Karttan Canon Zoemini S'ye görüntü yüklenemez.

**Bluetooth® marka ismi ve logoları; Bluetooth SIG, Inc. şirketinin sahip olduğu tescilli ticari markalardır ve bu markalar Canon tarafından lisans altında kullanılmaktadır. Diğer ticari markalar ve marka adları kendi sahiplerine aittir.

***Sorumluluk reddi: Mobil cihazın, App Store ve Google Play mağazalarından ücretsiz olarak indirilebilen Canon Mini Print Uygulaması ve Bluetooth® ile Canon Zoemini'ye bağlanması gerekir. iOS 9.0 ve üzeri işletim sistemine sahip mobil cihazlarla ya da Android 4.4 ve üzeri Android cihazlarla uyumludur.