Şimdi Pixma E404 yazıcılar bilimsel hesap makinesi hediyeli !

HAYDİ BASTIR !

Şimdi anlaşmalı e-ticaret sitelerinden ve mağazalardan Canon E404 yazıcı alanlara Bilimsel Hesap Makinesi hediye !

Anlaşmalı Online Mağazalar

Hepsiburada :  http://bit.ly/1w6O7bk  
Gold.com.tr : http://bit.ly/1IpZtNW
Hızlıal.com : http://bit.ly/1vEYSmm


Anlaşmalı Mağazalar

Vatan Bilgisayar Mağazaları
Teknosa Mağazaları
Gold Mağazaları
Mediamarkt Mağazaları Katılım Şartları
1. Bu promosyon şartları kapsamında merkezi Değirmen Sokak, Nida Kule İş Merkezi, No: 18/11, Kozyatağı Kadıköy/İstanbul adresinde bulunan Canon Eurasia Görüntüleme Ve Ofis Sistemleri Anonim Şirketi “Canon” olarak tanımlanmıştır.
2. Bu promosyon 10 Aralık 2014 00:01 (dahil) – 31 Aralık 2014 23:59 (dahil) arasındaki dönemde geçerlidir.
3. Bu promosyona katılmakla, işbu Kayıt ve Şartların üzerinizde bağlayıcı olduğunu kabul etmiş olduğunuzu teyit etmektesiniz.
4. Tarafınızdan satın alınmış olan bütün Canon yazıcıları, yeni (1. el) ve orijinal Canon ürünleri olmak zorundadır. İkinci el, yenilenmiş (parça değişimi gerçekleşmiş), değiştirilmiş ürünler, sahte ürünler (lisanslı olmayan) veya herhangi bir şekilde Canon şirketler grubunun fikri mülkiyet haklarını ihlal eden ürünler, size promosyona sahip olma hakkı kazandırmayacaktır.
5. Promosyon ürünü olan hesap makinesinin yerine başka bir ürün veya karşılığında ürünün değeri miktarında para, hediye çeki ...vs verilmesi söz konusu değildir. Ayrıca, bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla bu promosyona katılma sürecine ilişkin tüm masraflar tarafınıza aittir.
6. Canon Pixma ve i-Sensys yazıcıları, kartuşları ve tonerleri, Canon’un anlaşmalı olduğu sanal ve diğer elektronik mağazalarda satılmaktadır.
7. Bu promosyon ürünleri stoklarla sınırlıdır.
8. Canon, işbu promosyonu ve işbu kayıt ve şartları herhangi bir anda değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar.