Canon dürbünler
Olağanüstü kalite, yapı ve performans

Canon dürbünler büyütme, hava koşullarına dayanıklılık ve taşınabilirlik seçenekleriyle üstün kaliteyle yaklaşmanızı sağlar. Her biri çok çeşitli uygulamalar için olağanüstü optik ve yapı kalitesi sunar. Tüm dürbünlerde üstün sabit ve rahat görüntüleme için dürbünü tutarken meydana gelen sarsıntıların ve gövde hareketlerinin etkilerini yok etmeye yarayan Canon'un başarılı optik Görüntü Sabitleyicisi bulunur.

Seriye üst düzey su geçirmez ve all weather dürbünlerle birlikte kompakt ve taşınabilir model seçenekleri dahildir:

Dürbün kullanımı

Canon Dürbünlerin görüntülediğiniz sahnelerde size ideal arkadaşlar olmaları için nasıl tasarlandıklarını ve üretildiklerini öğrenmek için yukarıdaki Dürbün kullanımı bağlantısının üzerine tıklayın.

Süper sabit görüntünün tadını çıkarın

Nesnelerin kolayca tespit ve takip edilmesi ile daha rahat bir görüntüleme deneyimi elde etmek için dürbünlerin tümünde yüksek büyütmede meydana gelen sarsıntıların etkisini yok etmek ve elde süper sabit görüntüleme sağlamak amacıyla Canon'un optik Görüntü Sabitleyicisi (IS) bulunur. Serinin bazı modellerinde uçan kuşlar gibi hareket halinde olan nesneleri takip ederken bile sarsıntıyı düzelten kaydırma desteği mevcuttur.

Çok sayıda sarsıntı ve hareket çeşidinin hızlı hassas düzeltmesi

Görüntü Sabitleyici, dürbünü tutarken meydana gelen sarsıntıyı düzeltmenin yanı sıra nesnelerinizi hareket halindeki bir araçtan veya gemiden görüntülerken ortaya çıkan hareketler gibi diğer pek çok hareket türünü de algılayıp düzeltebilir. Hatta nesnenizi görüntülerken nefes almaktan kaynaklanan hafif sarsıntıları bile düzeltebilir.

Stabilizer technology Play Video


Kusursuz kaydırma

Nesnenizle birlikte hareket ederken sarsıntıları düzelten Görüntü Sabitleyicinin kusursuz kaydırma desteği sayesinde uçan nesneler de dahil olmak üzere hareket halindeki nesneleri kolayca belirleyin, izleyin ve takip edin. Sarsıntıyı düzelterek nesnenizden net bir görünüm elde edip nesnenizi görüşünüzde tutabilirsiniz.

Zamanlayıcı Video Oynatma

Azaltılmış göz yorgunluğu ile daha uzun süre rahat bir şekilde görüntüleyin

Görüntü Sabitleyici sarsıntıları etkili bir şekilde yok ederek dürbünlerinizi azaltılmış göz yorgunluğu ile daha uzun süre rahatça kullanmanızı sağlar. Nesnenizin görüntüsü sabit olduğunda nesnenizi net bir şekilde belirlemek çok daha kolaydır. Nesne netliğini etkili bir şekilde artırır ve nesnenize olabildiğinde yaklaşabilmeniz için daha fazla büyütmeyi pratik bir seçenek haline getirir.

Rahatlık

Üstün Canon kalitesi ile yaklaşın

Serimizdeki her dürbünde ihtiyacınız olan her türlü büyütmede rakipsiz görüntüleme deneyimi sunmak için Canon'un başarılı optik donanımı ve gelişmiş teknolojisi bulunur. Düşük ışıkta bile en az optik sapmayla en iyi görüntü oluşturma gücü sağlamak için dürbünlerimizin tümünde alan düzleyici elemanlar ve Süper Spectra Kaplama bulunur. En üst düzey dürbünlerimizde ise UD lens elemanları bulunur.

Alan düzleyici eleman sayesinde kenardan kenara keskinlik

Canon'un kenarlardaki görüntü kalitesini düşüren alan bozulmasını ortadan kaldıran alan düzleyici elemanı sayesinde kenardan kenara net görüş alanının tadını çıkarın. Her Canon dürbününde alan düzleyici eleman bulunur.

Açık
prescisiont

Canon hassasiyeti, düşük bozulmalı optik donanım

Canon'un prestijli optik tecrübesi başarılı EF lens serisinin popülerliğine ve seçkinliğine yansımıştır. EF lensleri böylesine eşsiz yapan teknolojilerin çoğu ve tasarım uzmanlığı dürbün serisinde de bulunur. Bunun bir örneği olarak Canon'un en yüksek kenardan kenara netlik ve renk doğruluğu optik standartlarına uygun lenslerinden oluşan prestijli L serisinden üstün 10x42L IS WP dürbünler verilebilir.

Canlı görüntüleme deneyimi için Süper Spectra kaplama

Gölgelenme ve parlamaya neden olan istenmeyen iç yansımaları ortadan kaldıran Süper Spectra lens kaplaması ile doğru renkler ile canlı ve yüksek kontrastlı görüntü deneyimini yaşayın.

HDR açık şehir manzarası

UD lens elemanları ile düşük kromatik sapma

En üst düzey modellerimiz 18x50 IS AW, 15x50 IS AW ve 10x42L IS WP'nin üçü de düşük kromatik sapma (gökkuşağına benzeyen bozulma) için 1 veya 2 Ultra Düşük Yayılma cam (UD) lens elemanına sahiptir. Geniş çaplı 50 mm veya 42 mm objektif lensleri ve geniş çıkış açıklığı çapları düşük ışıkta bile parlak ve nispeten geniş görüş alanı sunar.

HDR açık şehir manzarası

Su geçirmez ve all weather dürbünler

Su geçirmez ve all weather dürbünlerimiz dayanıklı yapıları ve Japon Endüstri Standartlarında (JIS) hava koşullarına karşı koruma özellikleriyle en zorlu dış mekan koşullarına dayanmak için tasarlanmıştır. Canon'un L serisi optik donanımına sahip üstün su geçirmez 10x42L IS WP dürbünlerden (JIS 7), yüksek büyütmeyi mükemmel sabitlikle birleştiren 18x50 IS AW ve 15x50 IS AW modellerine (JIS 4) kadar pek çok çeşitleri vardır.

Su geçirmez_aktiviteler

Çok sayıda çeşitli dış mekan aktiviteleri için idealdir

Dayanıklı su geçirmez ve all weather dürbünlerimiz yatçılık veya balıkçılık gibi çeşitli tatlı su veya deniz uygulamaları için idealdir. En yüksek büyütmeyi sunan all weather modellerimizle karadan veya denizden yıldızları gözlemleyin ya da üstün bir kuş gözlemciliği deneyimi için taşınabilir 10x42L IS WP dürbünlerimizi seçin. Hava koşullarına dayanıklılık ve su geçirmezlik seviyesi dürbünleri her türlü hava koşullarında kullanmanız için güvence sunar.

Dayanıklı

Dayanıklı yapı

Hava koşullarına dayanıklı üç model, tüm maceralarınızda size eşlik etmelerini sağlayan, ıslak koşullar için üstün, kavraması kolay ve sağlam bir kauçuk kaplama içerir. Seride çevre dostu kurşunsuz bileşenler ve tüm objektif lens tertibatlarında darbe dayanıklılığı sağlayan geniş, dayanıklı kauçuk kapaklar bulunur.

Hava koşullarına karşı mükemmel koruma

"All weather" dürbünlerimiz Japon Endüstri Standardına (JIS) uygun JIS4 düzeyinde hava koşullarına karşı koruma sayesinde yağmurda ve karda kullanılabilir, çamur ve kiri temizlemek için suda durulanabilir. Tamamen su geçirmez dürbünlerimiz ise 5 dakika boyunca 1 metre derinliğe kadar su altında kalmaya dayanabilmelerini sağlayan JIS7 düzeyinde hava koşullarına karşı koruma sunar.

Weather_sealingt

Kompakt, taşıması kolay dürbünler

Konfor ve taşınabilirlik için tasarlanan, Görüntü Sabitleyiciye ve odaklama kontrollerine kolay parmak ucu erişimi sağlayan kompakt ve taşıması kolay dürbünlerimiz orta aralık 12x36 IS III'ten üst düzey taşınabilirlik sunan ultra kompakt ve hafif 8x25 IS modeline kadar büyütme seçeneğiyle yüksek çözünürlüklü görüntü sunar.

Weather_sealing

Seyahat, etkinlikler ve izleyicili sporlar için idealdir

Mükemmel bir seyahat arkadaşı olan kompakt ve taşınabilir dürbünlerimiz küçük bir çantada taşıyıp uzaktaki bir şeyi saptamak ve belirlemek istediğinizde kullanmak için idealdir. Kompakt boyutları ve yüksek performansları sayesinde spor etkinliklerinde ve konserlerde sabit bir görüntüyle kayda değer ölçüde yaklaşabilirsiniz.

Görüntüleme ihtiyaçlarınıza uygun büyütme çeşitleri

Canon dürbün serisi görüntüleme ihtiyaçlarınıza uygun ve sizi nesnenize istediğiniz kadar yakınlaştıran 8x ila 18x büyütme seçenekleri sunar. Seçmeniz gereken büyütme özelliği nesnenizle aranızdaki mesafeye ve nesnenizin boyutuna bağlıdır. Bir dürbünün 10x büyütme özelliği varsa nesne 10 kat büyütülür. Başka bir deyişle, 100 metre uzaklıktaki bir nesne dürbünle bakıldığında sanki yalnızca 10 metre uzaklıktaymış gibi görünür. Genel olarak 10x veya 12x dürbünler kuş gözlemciliği ve izleyicili sporlar için uygunken daha geniş 15x ve 18x büyütme aşırı yakın görüntülemeye ve yıldız gözlemciliğine olanak tanır. İlginizi çekebilecek modelleri görmek için lütfen konu alanı sayfalarından birini seçin.

0%

    Büyütme seviyesi