Canon WS-1610T

WS-1610T

Bu 16 haneli masaüstü hesap makinesi Vergi hesaplama işlevlerine ve ayarlanabilir bir LCD ekran paneline sahiptir. Bir 'IT-touch' klavyeye, çift güç kaynağına ve profesyonel siyah renge sahiptir.

Avantajlar

  • Kapsamlı pek çok işleviyle Vergi Hesaplama
  • Ayarlanabilir LCD ekran paneli
  • 'IT-touch' klavye
  • Çift güç kaynağı: pil ve güneş enerjisi
  • Akıllı ve profesyonel görünüşüyle kompakt ve hafif

Detaylı Özellikler

Canon WS-1610T ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

Vergi Hesaplamayla karmaşık işlevler


16 haneli WS-1610T hesap makinesi pek çok kapsamlı işlev sunar. Üç Vergi Hesaplama tuşu tek dokunuşta vergi oranlarının üstesinden gelir. Kaydırma düğmesi kolay ondalık seçme ve yuvarlama olanağı sağlar. Büyük Toplam (GT) belleği, toplamları otomatik olarak toplar. Mark up, İşaret Değiştirme, Ters Çevirme ve bir Canon hesap makinesinden bekleyebileceğiniz tüm olağan işlevler diğer kullanışlı tuşları arasındadır.

Ayarlanabilir LCD ekran paneliGeniş ve berrak ayarlanabilir LCD ekran paneli, parlama ve yansımaları en aza indirir. En iyi okunabilirlik için sadece paneli kaldırın ve her ışık koşulunda rahat edin. Uzun süre kullanımdan sonra bile karakterlerin okunması kolaydır.

Kullanıcı dostu 'IT-touch' klavyeCanon'un geniş 'IT-touch' klavyesi kolay ve verimli kullanım sağlar. Bu tasarım fikri, sabit ve doğru girişler için bilgisiyar klavyesi tasarımına dayandırılmıştır. Seri tuş kullanım işlevselliği, tuş engellemesi olmaksızın hızlı karakter girişine izin verir. Büyük renk kodlu tuş başlıkları, ağır kullanım koşullarına dayanması için dayanıklı bir biçimde kalıplanmıştır.

Kullanışlı çift güç kaynağıPil ve güneş enerjisi çift güç kaynağı, ışık koşulları nasıl olursa olsun her yerde güvenilir kullanım sunar.

Akıllı ve profesyonel stilBu kompakt ve hafif siyah hesap makinesi akıllı ve profesyonel bir görünüşe sahiptir. Masanıza veya rafınıza rahatlıkla sığması için tasarlanmıştır.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon WS-1610T, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

WS-1610T Derecelendirmeler ve incelemeler