Ekonomik Hesap Makineleri

Duyarlı ve sürdürülebilir tasarımıyla mütevazi bir koleksiyon. Genel ev işleri ve ofisler için tasarlanan bu hafif modeller, "yay şeklindeki tasarımı" büyük, eğimli LCD ekranlarıyla numaraların kolay okunmasını sağlar.

AS-8

AS-8

AS-8, kompakt ve şık 8 haneli cep tipi hesap makinesi akıllı yay tasarımına sahiptir ve 360 derece yukarı katlanabilen dayanıklı kapağı sayesinde ofiste veya yolda kullanım için idealdir.

AS-120

AS-120

Bu 12 haneli mini masa üstü hesap makinesi tüm profesyonel ofislere yakışacak olan yay tasarımına sahip. Diğer özellikler arasında çift güç kaynağı işlevleri, açılı ekran ve şık koyu gri boya bulunmakta.

AS-1200

AS-1200

Bu 12 haneli yarı masaüstü hesap makinesinde akıllı yay tasarımı ve çok sayıda yararlı işlev bulunmaktadır. Diğer özellikler arasında çift güç kaynağı işlevleri, açılı ekran ve şık koyu gri boya vardır.

AS-2200

AS-2200

Bu 12 haneli masaüstü hesap makinesi şık yaylı tasarımla çevre dostu üretimi bir araya getirir; kuruluşlar ve kişiler için ideal seçimdir.

AS-2400

AS-2400

Bu 14 haneli masaüstü hesap makinesi şık yaylı tasarımla çevre dostu üretimi bir araya getirir; çevreye duyarlı kuruluşlar ve kişiler için ideal seçimdir.