Canon MP121-MG

MP121-MG

Geri dönüştürülmüş malzeme kullanılarak üretilmiş bu 12 haneli, 2 renkli baskı özellikli hesap makinesi, zamandan tasarruf sağlar vergi ve para birimi dönüştürme işlevleri de dahil olmak üzere çeşitli profesyonel özellikler sunar.

Avantajlar

  • Geri dönüştürülmüş Canon ürünü malzemesinden üretilmiştir
  • 2 renkli baskı, saniyede 2.3 satır
  • Geniş LCD ekran ve büyük tuş takımı
  • Vergi ve para birimi dönüştürme işlevleri
  • Saat ve Takvim işlevi
  • AC powered

Detaylı Özellikler

Canon MP121-MG ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

Sürdürülebilir tasarım


MP121-MG yazım özellikli hesap makinesi, sınırlı doğal kaynakların sürdürülebilir kullanımını desteklemek amacıyla Canon geri dönüştürülmüş ürün malzemesinden üretilmiştir.

Verimli 2 renkli baskı


2 renkli mürekkep rulo baskı, pozitif rakamların siyah renkle net bir şekilde ön plana çıkmasını sağlarken negatif rakamlar kırmızıyla gösterilir. Yazdırma hızı, saniyede 2.3 satır hızındadır.

Geniş LCD ekran, büyük tuş takımı


Geniş, dik açılı bir LCD ekran ve büyük boy karakterler rakamların bir bakışta okunmasını sağlar. Geniş, dayanıklı renk kodlu tuşlara sahip büyük "sabit vuruşlu" tuş takımı, kolay ve neredeyse hatasız rakam girişi sağlar.

Profesyonel iş hesaplamaları


Karmaşık hesaplamaları basitleştirir ve zaman kazandırır. Ayrı maliyet-satış-kar tuşları ile, karmaşık formüllere gerek olmadan karınızı otomatik olarak hesaplayın. İki pratik vergi hesaplama tuşu sayesinde vergi oran farklarını tek dokunuşta hesaplayın. Yerel para biriminizi istediğiniz para birimine veya tam tersine, hızla ve kolayca çevirin - para birimi dönüştürme tuşlarıyla.

Çok çeşitli işlevler


Ekran ve çıktılar için kullanışlı Saat ve Takvim işleviyle her şeyi takip edin. Ondalık, yuvarlama, genel toplam ve madde sayımı için ayrı sürgülü anahtar kolaylık ve genel işlevselliğe katkıda bulunur. Diğer avantajları arasında eklemesiz tuşu, yüzde eklenti/iskonto ve shift tuşları bulunmaktadır.

AC powered


MP121-MG hesap makinesi, standart AC prizine bağlanır. Geri dönüştürülmüş malzemeler kullanılarak üretilmiş olan bu hesap makinesi, güvenilir ve uzun ömürlü kullanım sağlamak üzere en ayrıntılı kalite gereksinimlerini karşılar.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon MP121-MG, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

MP121-MG Derecelendirmeler ve incelemeler