Canon F-789SGA

F-789SGA

Geri dönüştürülmüş Canon materyalleriyle parçaları üretilen ve gelişmiş işlevlerle donatılan F-789SGA bilimsel hesap makinesi ile karmaşık denklemleri basit hale getirin. Antibakteriyel klavye sağlığı korur.

Avantajlar

  • Antibakteriyel tuş takımı
  • Üst düzey özellikler
  • 605 gelişmiş işlev
  • Karmaşık denklemleri basitleştirir
  • Çift güç kaynağı: güneş enerjisi ve değiştirilebilir pil
  • Dört yıl pil ömrü (300lux ortam ve günde 1 saatlik çalışma halinde)
  • Sağlam kasalı

Detaylı Özellikler

Canon F-789SGA ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

Hijyende yeni standartlar belirleme


Okullarda ve üniversitelerde hijyen son derece önemli bir konudur. Plastik tuş başlıklarına uygulanan onaylı inorganik antimikrobiyal madde* ile Canon'un antibakteriyel bilimsel hesap makinesi artık olası sağlık problemlerinin engellenmesini sağlıyor. Bu özellik , aktif okul ortamlarında hesap makinesinin tuşlarında meydana gelebilecek bakteri artışını azaltır. Tüm bu özellikler,F-789SGA İlkokul, Ortaöğretim ve Üniversite öğrencilerinin kullanımı için en güvenli tercih haline getirmektedir.

Enerji tasarrufu sağlayan verimlilik


F-789SGA, kullanışlı çift güç kaynağı özelliğine sahiptir. Güneş enerjisi maksimum enerji tasarrufu sağlarken, yedek pil gücü, aydınlatma durumu ne olursa bu hesap makinesinin sizi yarı yolda bırakmayacağı anlamına gelir. 'Otomatik kapanma' işlevi, 7 dakika dokunulmadığında veya kullanılmadığında hesap makinesini daha fazla enerji tasarrufu sağlamak için kapatır. Tek bir pil kullanıldıktan sonra atılması gereken bazı hesap makinelerinin aksine, bu hesap makinesi uzun süre kullanmanız için değiştirilebilir pile sahiptir.

Yüksek teknolojili bilimsel hesap makinesi


F-789SGA, Canon'un bilimsel kategorisinde yer alan ilk yüksek teknolojili Ders Kitabı Stilinde Ekran modelidir. 79 dahili sabit ve 172 birim dönüştürme kalıbı dahil 605 gelişmiş işleve sahiptir. Metalik gümüş üst kasası ve ince gövdesi profesyonel bir görüntü yansıtır. LCD ekranın boyutu 60mm x 25mm. Öğrencilerin yanı sıra öğretmenler, mühendisler ve diğer profesyoneller için uygundur.

Güçlü bellek işlevleri


Ek işlevler arasında 19 bellek, 4x4'e kadar Matris hesaplaması ve Denklem işlemi bulunur; bu özellik piyasadaki en güçlü teknik özelliklerden biridir. Bu işlevlerin tamamı karmaşık hesapları basit hale getirir.

Sürdürülebilir tasarım


F-789SGA hesap makinesinin üst kasası, alt kasası, pil kapağı ve sert kasasının üretilmesi için geri dönüştürülmüş Canon ürünü malzemesi kullanılmıştır. Bu, kaynak verimliliğini en üst düzeye çıkarırken atıkları azaltır

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon F-789SGA, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

F-789SGA Derecelendirmeler ve incelemeler