Canon LEGRIA HF R66

LEGRIA HF R66

Bu kompakt video kamera ile her anı Full HD ile yakalayın. Geniş 57x Advanced zum ile uzaklardaki detayları yakalayın ve yerleşik Wi-Fi ile NFC'yi kullanarak zahmetsizce yakınlarınızla paylaşın.

Canon LEGRIA HF R66

Avantajlar

 • Wi-Fi ve NFC ile aile boyu kolay paylaşım
 • Bulanıklığı önleyen Optik Intelligent IS ile sabit filmler
 • Hayatın büyüleyici anlarını muhteşem detaylarla yakalayın
 • Yavaş ve Hızlı Çekim Kayıt özelliği ile daha fazla eğlencenin tadını çıkarın
 • Çok uzak mesafelerden hareketi kaydedin ve takip edin

Detaylı Özellikler

Canon LEGRIA HF R66 hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Hayat paylaşmaktır


Yerleşik Wi-Fi ile akıllı cihazınıza ve sosyal medya hesaplarınıza film yükleyin. Video kamera aynı zamanda NFC'yi de destekler, böylece basit bir dokunuşla çekiminizi akıllı cihazınızla doğrudan bağlayabilir ve paylaşabilirsiniz. NFC aynı zamanda Canon Connect Station'a zahmetsizce bağlanmanızı sağlayarak içeriği saklamanıza ve sonra eğlence için ailenizle veya arkadaşlarınızla TV'nizde izlemenize olanak sağlar.

Her durumda net sonuçlarCanon'un Optik Intelligent IS özelliği sayesinde artık kameranızı titretmekten çekinmeyin. Sizin için otomatik olarak en iyi görüntü sabitleme modunu seçerek fotoğraf çektiğiniz sahneye uyum sağlar. 5 eksenli Dynamic IS hareket halindeyken bile kamera sallantısı yaşamadan çekim yapmanızı sağlar.

Her anı olağanüstü detaylıCanon’un HD video lensi ile çarpıcı filmler çekmenin keyfine varın. Bu ürün çok yönlü, uzaktaki nesneleri bile detaylı olarak yakalamanızı sağlayacak 57x Gelişmiş zuma sahiptir. 3,28 MP Full HD CMOS sensörü ve DIGIC DV4 işlemcisi sayesinde ışığın az olduğu ortamlarda çekim yaparken bile üstün görüntü kalitesi sağlar. Kullanışlı File Lock özelliği ile anılarınızın yanlışlıkla silinmesini önleyin.


Aile boyu eğlenceAğır ve hızlı çekim kaydı ile deneysel çalışmalar yapın. Golf vuruşlarını geliştirmek için muhteşem olan yavaş çekim hızı yarıya düşürür. Hızlı çekim ise her şeyi 1200 katına kadar hızlandırır. Ürün önceden belirlenmiş aralıklarla kayıt yaparak etkileyici hızlandırılmış video çekimleri yapmanızı sağlar. Touch Decoration'ı kullanarak filmlere eğlenceli efektler eklemeyi ya da Sinema Görüntü Filtreleri ile etkileyici bir atmosfer yaratmayı deneyin.

İzi kaybetmeyinUzaktan çektiğiniz kişinin izini kaybederseniz ne olur? Nesnenizi hızlıca yeniden bulabilmek için arama düğmesini ve Çerçeve Kaydırmasını basılı tutun. Çekime devam edebilmek için video kamera zumlarını ve arama düğmesini bırakın.

Birçok ilki yakalayınGelişmiş Bebek Moduyla en fazla 3 çocuğun ilk adımlarını ve ilk sözcüklerini çekin. Çocuğunuzun doğum tarihini kameraya kaydedin, boyu ve kilosundaki değişimi kaydederken renkli etiketler ve animasyonlar ekleyin. Tüm çekimler otomatik olarak ilgili bebek albümüne kaydedilir.

Üstün ses kaliteli filmlerSesli Sahne Seçme ile filmlerin ses kalitesinin görüntü kalitesi kadar üstün olmasını sağlayın. 5 farklı mod arasından çektiğiniz sahneye uyan modeli seçin.


Esnek kayıtFilmler eş zamanlı olarak dahili belleğe ve SD karta farklı formatlarda (AVCHD + MP4) kaydedilebilir. Yani akıllı cihazlarla ve sosyal medya siteleriyle biraz daha düşük çözünürlükteki ve daha kolay aktarılan sürüm paylaşılırken kişisel kullanımınız için yüksek kaliteli çekim yapabilirsiniz.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon LEGRIA HF R66, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Full HD

Full HD

WiFi Cert Share

Kablosuz film paylaşın

Simplify sharing

Paylaşmayı basitleştirin

Steady shots in every situation

Her koşulda sabit çekimler

Steady shooting on the move

Hareket halinde sabit çekim

Full HD CMOS sensor

Full HD CMOS sensör

57x Advanced Zoom

57x Gelişmiş Zoom

Keep track of your subject at full zoom

Nesnenizin hareketini tam zumda takip edin

DIGICDV4

DIGIC İşleme gücü

Slow Fast

Yavaş ve hızlı çekim kayıt

AVCHD

28 Mbps AVCHD kayıt

MP435MBPS

35 Mbps MP4 kayıt

baby mode

Değerli anıları yakalayın

Perfect audio to match the scene

Sahneye uygun mükemmel ses

vivid clear view

7,5 cm, kapasiteli dokunmatik ekran

Add a cinematic feel to movies

Filmlere sinematik bir his ekleyin

Add fun effects to movies

Filmlere eğlenceli efektler ekleyin

advanced quick start

Hızlı başlatma için LCD'yi açın

8GB built-in memory + SDXC slot

8 GB dahili bellek + SDXC yuvası

Connect Station Optimised

Connect Station Optimize Edildi

 • Canon LEGRIA HF R66
 • Kompakt Güç Adaptörü CA-110
 • Pil Paketi BP-718
 • Yüksek Hızlı HDMI Kablosu
 • HTC-100/S
 • USB Kablosu IFC-300PCU/S

LEGRIA HF R66 Derecelendirmeler ve incelemeler