Canon LEGRIA HF R706

LEGRIA HF R706

Eğlenceli ve kullanımı kolay sezgisel dokunmatik ekran kontrolüyle bu hafif ve kompakt video kamera, herkesin her an en iyi görünmesini sağlayan güçlü teknolojileriyle aile filmleri için mükemmel bir seçimdir.

Canon LEGRIA HF R706

Avantajlar

  • Zahmetsizce kayıt yapın ve değerli anlarınızı paylaşın
  • Üstün video kalitesi için güçlü teknoloji
  • Kolayca yaratıcı çekimler yapın
  • Ortama uygun harika ses

Detaylı Özellikler

Canon LEGRIA HF R706 hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Zahmetsizce kayıt yapın ve paylaşın


Hafif kompakt tasarım, basit sezgisel parmak ucu kontrolü ve parlak büyük 7,5 cm kapasitif dokunmatik ekran ile kolayca ve rahatça çekim yapmanın keyfini sürün. Kolayca kablosuz bağlantı kurmak ve akıllı telefonunuz ya da tabletinizle paylaşım yapmak için filmlerinizi FlashAir kartına kaydedin.

Üstün kalite


Birçok güçlü teknoloji, ne çekerseniz çekin üstün Full HD video kalitesi sunar. Uzak mesafedeki detayları yakalayan devasa 57x Gelişmiş Zum lens, çektiğiniz nesnenin çerçevede kalmasını sağlayan otomatik Zum Çerçeveleme Yardımı ve otomatik olarak hareketin etkisini yok eden ve bulanıklığı önleyen Intelligent IS bu teknolojilerden bazılarıdır.

Yaratıcı çekim


Yavaş çekim ve zaman atlamalı kayıt ile dramatik efektler yaratın, Dokunmatik Dekorasyon'u kullanarak filmlere eğlenceli efektler katın ya da Sinema Görüntülü Filtreler ile çekimlerinizde etkileyici bir atmosfer yaratın. Çocuklarınızın en önemli anlarını, otomatik olarak en fazla üç çocuğu albümlere sıralayan gelişmiş Bebek Modu ile yakalayın.


Harika ses


Filmlerinizin ses kalitesinin görüntü kalitesi kadar üstün olması için 5 ayrı sahne modundan birini seçen ve ses ayarlarını çekim yaptığınız sahneye uyacak şekilde otomatik olarak optimize eden Sesli Sahne Seçme özelliğini kullanın.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon LEGRIA HF R706, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Full HD

Full HD

Advanced Zoom

Advanced Zoom

Optical Intelligent IS

Optik Akıllı IS

Slow Fast

Yavaş ve hızlı çekim kayıt

Keep track of your subject at full zoom

Nesnenizin hareketini tam zumda takip edin

baby mode

Değerli anıları yakalayın

  • Canon LEGRIA HF R706 
  • Kompakt Güç Adaptörü CA-110E
  • Pil Paketi BP-727
  • USB Kablosu
  • Mini-HDMI Kablosu

LEGRIA HF R706 Derecelendirmeler ve incelemeler