HF S10

LEGRIA HF S10, profesyonel düzeyde görüntülemeyi Dual Flaş Bellek avantajlarıyla birleştiren bir HD video kameradır. Gelişmiş kontroller inanılmaz derecede keskin ve ayrıntılı HD görüntüleri yakalamanızı sağlar.

Avantajlar

  • 8,0MP Canon HD Kamera Sistemi
  • 32GB Dual Flaş Bellek
  • Instant AF ve Super Range OIS
  • Manuel kontrol seçenekleri
  • Anlık Video Görüntüsü, Yüz Tespiti, Ön Kayıt
  • x.v.Colour ve 25p
  • 8MP fotoğraflar
  • Üstün ses
  • Mini Gelişmiş Aksesuar Yuvası
  • Düzenleme yazılımı

Detaylı Özellikler

Canon HF S10 hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Canon HD Kamera Sistemi


Canon HD Kamera Sistemi ile çarpıcı görüntüler yakalayın: LEGRIA HF S10 8,0MP Tam HD CMOS sensör, 10x optik yakınlaştırmalı Canon HD Video Lensi (58mm filtre çapı) ve DIGIC DV III işlemci kombinasyonunu kullanır.

Dual Flaş Bellek


32GB Dual Flaş Bellek 12 saatin üzerinde HD filmleri için yeterli olan geniş yerleşik kapasite ile çıkarılabilir SDHC hafıza kartlarına kaydetme ek seçeneğini birleştirir.

Akıllı çekim


Canon’un benzersiz Insant AF sistemi hızlı ve son derece hassas odak sağlar. Super Range OIS yavaştan hızlıya hareketlerin tümünde her türlü kamera sallanmasını önler.

Yaratıcı manuel kontrol


Özel Tuş odak, pozlama ve ses seviyesi dahil manuel Kontrol Kadranı'na atanabilen beş değişkenden birini etkinleştirmenizi sağlar. Diğer gelişmiş kontroller arasında düşük ışıkta çekim yaparken tepkileri artıran veya sınırlayan AGC (Otomatik Kazanç Kontrolü) sınırları (çoğu zaman yalnızca profesyonel video kameralarda bulunur), Zebra desenleri, Renkli Tepeden Çekim ve Renk Çubuğu/Test Tonu çıkışı yer alır.

Harika videolar yapmak çok kolay


Anlık Video Görüntüsü daha sonra bir oynatma listesine konulabilecek 4 saniyelik kısa film klipleri çeker. Video kliplerin montajını seçtiğiniz müzikle oynatabilirsiniz. Yüz Tespiti Teknolojisi bir karede 35'e kadar yüzü tespit ederek harika insan çekimleri için ayarları otomatik olarak optimize eder. Ön Kayıt, Kayıt düğmesine basmadan önce 3 saniyelik hareketi yakalar; böylece hiçbir anı kaçırmazsınız.

Renk seçenekleri


DIGIC DV III, filmler uyumlu HD TV'lerde oynatıldığında daha derin ve zengin renk tonları için x.v.Color'ı destekler. 25p Sinema Modu geleneksel film görünümü ile eşleşir ve düşük ışık koşullarında gelişmiş çekim performansı sağlar.

Fotoğraf çekimi


Özel Fotoğraf modu kullanıcıların 8MP'ye kadar yüksek çözünürlüklü fotoğraflar çekmesini sağlar. Çift Çekim modunda, 6MP fotoğraflar video kaydı sırasında çekilebilir. Fotoğraf Seri Çekimi kaydedilmiş bir saniyelik çekimden 25 fotoğraf oluşturur.

Üstün ses özellikleri


Mikrofon girişi bağlantısı ve kulaklık girişi üstün ses yakalamanızı ve izlemenizi sağlar. Manuel ses seviyesi kontrolü daha da fazla seçenek sunar.

Esnek seçenekler


Mini Gelişmiş Aksesuar Yuvası ile, mikrofon ve video ışığı gibi isteğe bağlı bir dizi çevre birim ekleyebilirsiniz.

Yazılım


Kolay düzenleme ve paylaşma için, PIXELA™ yazılımı birlikte verilir. DVD'ler Canon'un DW-100 DVD Yazıcısı'yla (ayrı satın alınması gerekir) tek bir dokunuşta kolayca yazılır.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon HF S10, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.