HF S100

LEGRIA HF S100, Tam HD videolarını paylaşım için ideal olan SDHC hafıza kartlarına kaydeder. Bir dizi gelişmiş özellik 8.0MP CMOS sensör ve DIGIC DV III ile birleşerek üstün resim kalitesi sunar.

Avantajlar

  • 8,0MP Canon HD Kamera Sistemi
  • SDHC Hafıza kartına kayıt
  • Instant AF ve Super Range OIS
  • Manuel kontrol seçenekleri
  • Anlık Video Görüntüsü, Yüz Tespiti, Ön Kayıt
  • x.v.Colour ve 25p
  • 8MP fotoğraflar
  • Üstün ses
  • Mini Gelişmiş Aksesuar Yuvası
  • Düzenleme yazılımı

Detaylı Özellikler

Canon HF S100 hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Canon HD Kamera Sistemi


Mükemmel HD görüntüleri yüksek çözünürlüklü Canon HD Kamera Sistemi ile sağlanır: 8.0MP Tam HD CMOS sensör, 10x optik yakınlaştırmalı Canon HD Video Lensi (58mm filtre çapı) ve DIGIC DV III işlemci.

Hafıza kartına kayıt


Doğrudan yüksek kapasiteli SDHC hafıza kartlarına kaydedin; 32GB bir kart en verimli ayarda 12 saatin üzerinde HD filmi saklayabilir. Maksimum kalite için, 24Mbps'de çekim yapın. Kartlar paylaşım için idealdir.

Gerekli çekim özellikleri


Canon’un benzersiz Insant AF sistemi hızlı ve son derece hassas odak sağlar. Super Range OIS neredeyse tüm kamera sallanmalarını önleyerek çekimlerin sarsıntısız olmasını sağlar.

Gelişmiş kontrol


Özel Tuş odak, pozlama ve ses seviyesi dahil manuel Kontrol Kadranı'na atanabilen beş değişkenden birini etkinleştirmenizi sağlar. Diğer gelişmiş kontroller arasında düşük ışıkta çekim yaparken tepkileri artıran veya sınırlayan AGC (Otomatik Kazanç Kontrolü) sınırları (çoğu zaman yalnızca profesyonel video kameralarda bulunur), Zebra desenleri, Renkli Tepeden Çekim ve Renk Çubuğu/Test Tonu çıkışı yer alır.

Harika videolar yapmak çok kolay


Anlık Video Görüntüsü her bir filmi daha sonra bir oynatma listesine konulabilecek şekilde 4 saniye ile sınırlar. Video kliplerin montajını seçtiğiniz müzikle oynatın. Yüz Tespiti Teknolojisi bir karede 35'e kadar yüzü tespit ederek harika insan çekimleri için ayarları otomatik olarak optimize eder. Ön Kayıt, Kayıt düğmesine basmadan önce 3 saniyelik hareketi yakalar; böylece hiçbir anı kaçırmazsınız.

Renginizi seçin


DIGIC DV III, filmler uyumlu HD TV'lerde oynatıldığında daha derin ve zengin renk tonları için x.v.Color'ı destekler. 25p Sinema Modu geleneksel film görünümü ile eşleşir ve düşük ışık koşullarında gelişmiş çekim sağlar.

Fotoğraf çekimi


Özel Fotoğraf modu kullanıcıların 8MP'ye kadar yüksek çözünürlüklü fotoğraflar çekmesini sağlar. Çift Çekim modunda, 6MP fotoğraflar video kaydı sırasında çekilebilir. Fotoğraf Seri Çekimi kaydedilmiş bir saniyelik çekimden 25 fotoğraf oluşturur.

Daha iyi ses


Mikrofon ve kulaklık girişleri kullanarak üstün ses yakalayın ve izleyin. Manuel ses seviyesi kontrolü daha da fazla seçenek sunar.

Genişletilebilir sistem


Mini Gelişmiş Aksesuar Yuvası'na yönelmeli mikrofon ve video ışığı dahil bir dizi isteğe bağlı çevre birimi ekleyin.

Yazılım


Kullanımı kolay PIXELA™ yazılımı filmleri düzenlemek ve paylaşmak için birlikte verilir. Canon’un DW-100 DVD Yazıcısı'yla (ayrı satın alınması gerekir) DVD'leri tek düğmeye dokunarak yazın.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon HF S100, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.