Kompakt ve yaratıcı: Benzersiz bir 4K video ve fotoğraf çözümü

10x zum lens, optik görüntü sabitleme ve Wi-Fi uzaktan kumanda özelliklerine sahip kompakt, hafif ve kullanımı kolay bir kamera olan yaratıcı ve çok yönlü XC10, muhteşem 4K/Full HD 4:2:2 videolar ve yüksek kaliteli 12 MP fotoğraflar çeker.

0%

  Muhteşem 4K ve Full HD videolar çekin

  Muhteşem 4K ve Full HD videolar çekin

  yakalayın ve görün

  Muhteşem yüksek çözünürlüklü, düşük gürültülü görüntüler çekin

  XC10'un büyük 1,0 inç Canon CMOS sensörü, film ve fotoğraf çekerken yüksek çözünürlük ve yüksek hassaslık sunan, düşük gürültülü görüntüler sağlayacak şekilde optimize edilmiştir. Güzel sığ alan derinliği yaratıcı etki aralığınızı artırır.

  Tam kontrol

  yakalayın ve görün

  305 Mbps/4:2:2'de 4K çekim yapın

  Son derece çok yönlü XF-AVC H.264 kodekle çeşitli yüksek kaliteli ve yaratıcı çekim seçeneklerinin keyfini çıkarın. Mevcut 4K iş akışlarına kolay entegrasyon için 305 Mbps/4:2:2/8 bit hızına kadar muhteşem 4K videolar çekin ya da 50 Mbps/4:2:2/8 bit hızında yüksek kaliteli, uzun süreli Full HD filmler çekin.

  Gelişmiş Full HD görüntü işleme

  Yüksek Hızda Örneklemeli HD İşleme, görüntü işleme için Full HD kaydın üstün 4K görüntü yakalama gücünü etkin şekilde kullanan gelişmiş bir renk oluşturma algoritmasıdır. Kamera 4K görüntü yakalar. RGB kanalları üç bağımsız 8 megapiksel 4K sinyaline ayrılır ve 4K RGB sinyalleri daha sonra dahili olarak çoğaltılarak Full HD (1920x1080) sinyali kalitesine indirgenir. Bu durum algılanan çözünürlüğü geliştirir ve çok daha net Full HD görüntü kaydedilmesine olanak sağlar.

  image_processing

  Canon Log Gamma ile 12 adımlı Dinamik Aralık

  Dahili Canon Log Gamma, üretim sonrasında maksimum özgürlük için maksimum ton aralığında çekim yaparak 12 adıma kadar Dinamik Aralık sağlar. Dinamik Aralığın 12 adıma kadar genişletilmesi, aydınlık ve karanlık alanlardaki ayrıntıların kaydedilmesine olanak tanıyarak renk geçişi kapsamını artırır.

  hdr hdr

  COLOUR GRADING

  Hareket eden nesneleri daha net yakalayın

  Canon DIGIC DV5 işlemciyi kullanan XC10, önceki işlemciye göre işleme gücünde önemli miktarda artış sağlar. Bu yeni bileşen, yüksek bit hızındaki 4K filmlerin Canon Log Gamma desteği ve birçok diğer önemli kamera işleviyle birlikte kaydedilmesini sağlar.

  digic

  Maksimum yaratıcılık için çok yönlülük ve esneklik

  4k

  Yüksek çözünürlüklü fotoğraflar ve 4K film karesi tutma özelliği

  Yüksek çözünürlüklü, etkileyici 12 Megapiksel fotoğrafları kolaylıkla çekin, farklı "görünüm" ayarları ve ayar işlevlerinden seçim yaparak bu fotoğrafların nasıl görüneceğine ve çekileceğine karar verin. Ayrıca 4K bir filmin en iyi karelerini 8,29 Megapiksel fotoğraflar olarak kare tutma işlemiyle çıkarabilir ve kaydedebilirsiniz.

  Tüm açılardan çekim yapın: Çok yönlü montaj ve çekim

  Kompakt gövdesi sayesinde XC10 küçük, yüksek ve uzak noktalara kolayca takılabilir. Gövdesi yalnızca 930 g ağırlığında olan kamera, havadan yüksek kaliteli 4K çekimler yapmak için İHA'lar veya hafif omuz donanımıyla ideal şekilde kullanılabilir.

  angles

  Optimum 4K çekim için dahili 10x zum IS lens

  XC10 dahili 10x optik zum lense sahiptir. Bu 27,3-273 mm f/2,8-5,6 optik zum lens (35 mm eşdeğeri; fotoğraf modunda 25-250 mm), 4K çekim için optimize edilmiştir. Odak ve zum seçimi için ayrı manuel kontrol halkalarına sahip olan lens, elde veya hareket halinde çekim yaparken net, dengeli görüntüler için birleşik optik ve elektronik görüntü dengeleme sistemi sunar (elektronik görüntü dengeleme tüm çekim modlarında kullanılamaz).

  lens

  lens

  light

  Herhangi bir ışıkta mükemmel performans

  Gelişmiş hassaslık ve benzersiz düşük ışık performansı sunan 20.000'e kadar geniş ISO aralığı sayesinde en zorlu çekim koşullarında bile düşük gürültülü görüntülere sahip olun. Dahili bir ND filtre, parlak ışıkta veya daha geniş bir diyafram gerektiğinde pozlama kontrolünü geliştirir.

  Ağır ve hızlı çekim kayıt modları

  1/4 hıza kadar (HD filmler) yüksek kaliteli ağır çekimlerle ya da maksimum 1200x (4K filmlere kadar) hıza çıkan hızlı çekimlerle yaratıcı ifadelerinizi arttırın.

  workflow

  Kullanım kolaylığı ve hızlı iş akışı çözümleri

  Dahili olarak 4K ve Full HD video veya 12 MP fotoğraf kaydedin

  Etkileyici hıza sahip 4K filmleri, minimum 130 Mbps* aralıksız yazma hızı sunan VPG130 standardından yararlanan dahili bir CFast 2.0™ hafıza kartına kaydedin. Full HD video ve 12 megapiksel fotoğraflar ayrı bir SD hafıza kartına kaydedilebilir. Yüksek hızda HD işleme sayesinde yüksek kalite ve önemli oranda daha temiz sonuçlarla Full HD kayıtlarda 4K görüntü çekiminin çeşitli avantajlarından faydalanın.

  • Canon, bazı ülkelerde kaydedilebilen CFast 2.0™ ticari markasının yetkili lisans sahibidir.
  * Ürün yazılımı güncellemesi gerektirebilir. Daha Fazla Bilgi…

  workflow

  Çekim kolaylığı için kompakt, ergonomik tasarım

  Ergonomik olarak tasarlanan kompakt ve hafif XC10 kamera, çeşitli açılardan çekim yapabilmeniz için dönen el tutuşuna, büyük ve değişken açılı bir LCD panele sahiptir. Yüksek kaliteli, kapasiteli, dokunmatik ekran çekim modları ve menülere kolay erişim ve kontrol sağlar. Büyüteçli vizör, daha rahat bir göz seviyesi çekimi yapmak ya da parlak ışıkta çekim yaparken kullanılmak için kameraya dahildir.

  workflow

  workflow

  Entegrasyon kolaylığı için yeni XF-AVC formatı

  Yeni geliştirilen, çok yönlü Canon XF-AVC 4K ile uyumlu dosya formatı, verimli H.264 kodekini kullanır ve mevcut iş akışlarına kolaylıkla entegre edilerek üretim sonrasında verimliliği daha da artırır.

  workflow

  Wi-Fi uzaktan kumanda

  XC10'un dahili Wi-Fi özelliği; kamerayı bir web tarayıcısı, akıllı telefon veya tabletle uzaktan kontrol etmenizi sağlar. Bu özellik, İHA'dan çekim yaptığınız veya kameraları ilginç yerlere yerleştirdiğiniz durumlar için idealdir.

  05

  XC10 Yorumlar

  Teknik Özellikler

  4K

  Full HD

  DIGIC 6

  • Canon, bazı ülkelerde kaydedilebilen CFast 2.0™ ticari markasının yetkili lisans sahibidir.
  Kutunun içeriği

  Sizin için seçtiklerimiz