XF100

XF100, Canon'un bir MPEG-2, 50Mbps, 4:2:2 Full HD codec içeren en küçük video kamerasıdır. CF karta kayıt, profesyonel ses ve kapsamlı özelleştirme olanakları, olağanüstü çok yönlülük sağlar.

Avantajlar

  • İki CF kartına 50Mbps'e (4:2:2) kadar MPEG-2 kaydı
  • Hafif, kompakt tasarım; XLR girişler
  • 10x zoom, Canon HD Video Lens
  • 1/3 tipi Full HD Canon CMOS
  • 3D Yardım İşlevleri; Kızılötesi çekim modu
  • 8,8 cm (3,5'') 920k noktalı LCD; 0,6 cm (0,24"), 260k noktalı EVF
  • Değişken kare hızları

Detaylı Özellikler

Canon XF100 ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

50Mbps'ye (4:2:2) kadar hızlarda MPEG-2 kaydı


XF100, piyasa koşullarına göre pahalı olmayan ve kolayca bulunabilen CompactFlash (CF) bellek kartlarına, 50Mbps (4:2:2) hızda 1920 x 1080 Full HD çözünürlüğe kadar MPEG-2 MXF (Media eXchange Format) dosya kaydeder. İki kart yuvası arasında Aktarmalı Kayıt kesintisiz kayıt imkanı sunarken, Çift Yuvalı Kayıt aynı çekimi iki kartta birden saklama imkanı verir.

Hafif, kompakt tasarım; XLR girişler


Olağanüstü işlevselliği avucunuzun içine getiren dayanıklı ve hafif tasarım, olağanüstü çok yönlülük sağlar. Doğrusal PCM ses, ikili XLR girişlerle ve ayrıca ön tarafa monte edilmiş stereo mikrofonu kullanarak kaydedilebilir.

10x zoom, Canon HD Video Lens


Canon'un yayıncılık tipi lens uzmanlığından yararlanan XF100, yakınlaştırma, odaklanma ve iris ayarlamalarını yapmaya yarayan dahili bir kontrol halkası ile hızlı ve geniş açılı bir Canon HD Video Lense (f1,8-f2,8, 30,4 mm) sahiptir. Gelişmiş bir Optik Görüntü Sabitleyici sistemi kromatik sapmayı azaltmaya yardımcı olur, netliği korur ve lens boyutunu küçültür.

1/3 tipi Full HD Canon CMOS


A 2,07MP Full HD CMOS sensör; Canon tarafından tasarlanmış ve üretilmiştir; doğal 1920x1080 çözünürlükte Full HD video kaydı yapar. Sensör, yüksek hassasiyet ve geniş dinamik aralık için bir Bayer desen renk filtresi ile donatılmıştır; yüksek hızlı veri okuma teknolojisi, CMOS video kameralarında olabilen deklanşör kaymasını en aza indirir.

3D Yardım İşlevleri; Kızılötesi çekim modu


XF100, iki kameranın kullanıldığı stereoskopik 3D video çekimini destekleyen Genlock ve 3D Çekim Yardım işlevi (OIS Eksen Kaydırma ve Odak Uzaklığı Kılavuzu) özelliklerine sahiptir. Daha önceki modellerin iki katı kızılötesi (IR) hassasiyete sahip olduğundan, IR Çekim Modu ve dahili IR lambası kullanarak az ışıklı ortamlarda da çekim yapmak için mükemmeldir. Farklı projelere uygun olması açısından yeşil ve beyaz seçenekleri bulunur.

8,8 cm (3,5'') 920k noktalı LCD; 0,6 cm (0,24"), 260k noktalı EVF


Her iki kamera, yana monte edilmiş geniş bir LCD ekrana sahiptir. Bu 8,8 cm (3,5") ekranın, dahili dalga biçimi izleyicisi ve Köşe Odak işlevi olan 920k noktalı çözünürlüğü bulunur. 0,61cm (24''), 260k noktalı EVF, %100 oranında bir kapsama ile ayrıca bulunur.

Değişken kare hızları


12 ile 50 fps arasında geniş bir kare hızı aralığı vardır. Bu da kameramana daha esnek yaratıcılık seçenekleri sunmak için kare hızını değiştirme özgürlüğü sunar.

CPS desteği *


Canon'un özel CPS Video Desteği, kısa onarım süresi garanti eden öncelikli onarım servisi sunar.

* CPS programının yürürlükte olduğu ülkeler hakkında daha fazla bilgi için lütfen, http://www.canon-europe.com/cps adresini ziyaret edin.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon XF100, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

XF100 Derecelendirmeler ve incelemeler

CPN.jpeg

Profesyonel Canon Ağı

Tüm dünyadaki profesyonel Canon fotoğrafçıları ve videografi uzmanlarının yanı sıra, uzman düzeyindeki fotoğraf meraklıları için ilham, eğitim, ürün bilgisi ve haber güncellemeleri sunulur.