Su geçirmez ve su altı fotoğraf makineleri

Zorlu dış mekan aktivitelerinde muhteşem çekimler yakalamak söz konusuysa bu görev için en iyi su geçirmez fotoğraf makinesine, yani dayanıklı PowerShot D30'a ihtiyaç duyarsınız. Alternatif olarak, su altında çekimler yapmak ya da fotoğraf makinenizi kum, deniz ve kardan korumak için uyumlu bir Canon fotoğraf makinenize su geçirmez kılıf takabilirsiniz.

Underwater_Adventure_Main.jpg

Dayanıklı özel fotoğraf makinesi ve su geçirmez fotoğraf makinesi kılıfı

PowerShot D30, düzenli olarak sağlam bir spor fotoğraf makinesinin dayanıklı performansına ihtiyaç duyanlar için idealdir. En zorlu dış mekan aktivitelerine dayanıklı olup 25 m'ye kadar su geçirmezdir, darbeye ve donmaya karşı dayanıklıdır; yani snowboard ve dağcılıktan derin dalışa kadar her macera için idealdir. Ayrıca "çocuklara karşı dayanıklı" olup aile maceralarında çocukların özensiz kullanımından zarar görmez.

Uyumlu bir fotoğraf makinesine su geçirmez fotoğraf makinesi kılıfı takın ve tüm kontrollere kolayca ulaşarak 40 m'ye kadar (şnorkelle dalış ve tüplü dalış için fazlasıyla yeterli derinlikte) su altı çekimi yapın. Ayrıca fotoğraf makinesini su, kum ve kardan mükemmel bir şekilde koruduğu için bu kılıflar hem kumsal ve havuzlar hem de kış sporları aktiviteleri için idealdir.

Su Altında Neden Canon?

PowerShot D30, 25 m'ye kadar suya, 2,0 m¹'ye kadar düşmelere dayanıklıdır ve -10°C'ye kadar düşük sıcaklıklarda çalışır; en zorlu maceralar için idealdir. Su altı kılıflarımız 40 m'ye kadar su geçirmezdir ve sağlam polikarbonat yapısı ile paslanmaz çelik yay ve menteşe mekanizmaları sayesinde son derece dayanıklıdır. Okyanusta altı yıl kalmış ve su altı kılıfıyla korunmuş bir PowerShot kompakt ürününden sağlam bir hafıza kartı çıkarılmıştır².

Tam kontrol

Su geçirmez fotoğraf makinesi kılıflarımız, fotoğraf makinesi üzerinde mevcut olan tüm kontrolleri kullanmanızı sağlar; böylece su altı dünyasının tüm muhteşem renklerini doğru bir şekilde yakalayabilirsiniz. Özel beyaz dengesi veya su altı modu gibi özelliklere anında erişim sayesinde en iyi su altı görüntüleri için renkleri su altındaki farklı ışık seviyelerine göre hızlıca ayarlayabilirsiniz.

Su Altı Modu Olmadan


Su Altı Moduyla

Olağanüstü düşük ışık performansı

Canon'un, yüksek hassasiyetli sensör ve güçlü bir DIGIC işlemcisinin özel bir birleşimi olan yenilikçi HS System ile mükemmel su altı çekimleri yapın. HS System, su altı ortamlarındaki tipik düşük ışıkta harikalar yaratarak su dünyasının doğal atmosferini mükemmel kalite ve daha az istenmeyen parazitle kolayca yakalamanızı sağlar.


HS Sistemi Olmadan³

HS Sistemiyle

¹ Darbe dayanımı test yöntemleri bu ürüne özgüdür ve ürünün hasar görmeyeceğine veya arıza yapmayacağına dair bir garanti vermez.

² http://www.dpreview.com/news/2013/03/26/camera-lost-in-ocean-reunited-with-owner

³ Görüntü, örnek verme amacıyla simule edilmiştir.

Lütfen tüm özelliklerin her üründe bulunmadığını göz önünde bulundurun.