Bir uzmanın cep fotoğraf makinesi

PowerShot G7 X cepte taşınabilen fotoğraf makinesinin kontrolünden ve görüntü kalitesinden taviz vermek istemeyenler için özel olarak tasarlandı. Geliştirilmiş metal gövdesinden sonuçlarının etkileyici kalitesine kadar her şey Canon üstün kalite G-Serisi DNA diyor.

Her ışıkta olağanüstü performans

Parlak f/1,8-2,8 zum lens ve 1,0 tipi sensör ile muhteşem arka plan bulanıklığı ve olağanüstü ayrıntılar oluşturun. HS System ve DIGIC 6 ile düşük ışıkta çekimlerin ustası olun.

Lens

Sensöre bol ışık girmesini sağlayan parlak f/1,8-2,8 lens sayesinde en zorlu koşullarda bile keskin ayrıntıları yakalayın. 4,2x optik zum (24–100 mm) ile hem geniş açılı fotoğrafçılık hem de nesnelerinize yaklaşmak için idealdir. Etkileyici perspektife sahip çarpıcı portreler çekin ve tam zumda geniş diyafram kullanarak arka plan bulanıklığı yakalayın.

Muhteşem Bokeh Efekti

'Bokeh' kelimesi, bir görüntüdeki odak dışı bölgelerin kalitesini ifade eden Japonca bir kelimeden gelir. PowerShot G7 X, yumuşak arka plan bulanıklığı ve daireye benzer odak dışı bölgeler yaratmak için dokuz yapraklı lens diyafram kullanır. Güçlü vurgular içeren sahnelerde 18 ışıklı muhteşem yıldız yağmuru efektleri yaratın.

Sensör

Üstün kalitede düşük ışıklı fotoğraflar çekin ve etkileyici arka plan bulanıklıkları yakalayın. 1,0 tipi CMOS sensör fotoğraf makinesinin kompaktlığından taviz vermeden gelişmiş düşük ışıklı performans sağlar. Bu sensör 1/1,7 tipi sensörlerin kullandığının neredeyse 3 katı büyüklüğünde ışığa duyarlı alan kullanır. Bu sayede daha yüksek ışık hassasiyeti, daha az parazit (özellikle yüksek ISO'da) ve daha geniş dinamik aralık sağlar. Ayrıca profesyonel görünümlü odak yapılmayan arka planlar için daha sığ alan derinliği ile yaratıcı esneklik sağlar.

HS Sistemi

Gece veya gündüz yaptığınız çekimler, tıpkı hatırladığınız gibi kalacak. Canon’un DIGIC 6 özellikli ve büyük 1,0 tipi, 20,2 MP CMOS sensörlü HS System'i düşük ışıkta harikalar yaratır ve size olağanüstü görüntü kalitesi sağlar. Böylece flaş ya da tripod kullanmadan anın gerçek atmosferini yakalamak çok kolay.

Her zaman net sonuçlar

Akıllı optik Görüntü Sabitleyici sayesinde fotoğraf makinesini titrettiğinizde artık endişelenmenize gerek yok. Bu fotoğraf makinesi çekim koşullarına otomatik olarak uyum sağlar ve tam zum durumunda veya düşük ışık koşullarında elde çekim yaparken bile net, ayrıntılı fotoğraflar ve videolar ortaya çıkarır. Buna ek olarak 5 eksenli film sabitleme sayesinde filmleriniz etkileyici bir şekilde sabit olacak.

31 noktalı odaklamaya sahip AF, doğru odak sağlar

Yüksek hızlı 31 noktalı AF ile hareketi yakalayın. Seçilen AF noktalarının onaylanmasıyla 31 nokta, kadrajın büyük bir alanını kaplar.

İleri düzey kontrol

Atanmış pozlama telafisi düğmesi, Lens Kontrol Halkası ve özelleştirilebilir düğmeler ile gelişmiş kontrollere ve ayarlara hızlı erişim çok kolay. İstediğiniz çekimleri yapabilmek için Tam Manuel ve çoklu açı destekli RAW kullanın. Yerleşik ND filtre çekim yapma özelliğinizi geliştirir. Örneğin, gün ışığında yavaş bir enstantane hızında çekimler yapmak.

Lens Kontrol halkası

Lens Kontrol halkası

Lens Kontrol Halkası, çekiminizi kardajlarken kolayca kullanılabilir; diyagram, odak ve diğer işlevlerin anında kontrolünü sağlamaya programlanabilir.

Özelleştirilebilir Kontroller

Özelleştirilebilir Kontroller

Özelleştirilebilir kontroller, PowerShot G7 X'in kullanımını sezgisel ve doğal hale getirerek yaratıcılığınıza odaklanmanıza imkan sağlar.

Dahili ND Filtre

Dahili ND Filtre

Bir sahnenin parlaklığını azaltmak için dahili bir doğal yoğunluk (ND) filtresi kullanılabilir, böylece anı aktarmak için uzun pozlama sağlar.

Sezgisel dokunmatik ekran

Muhteşem görüntülemenin ve esnek çerçevelemenin tadını çıkarın. 1.040.000 nokta çözünürlüklü yüksek kaliteli LCD kaldırılabilir dokunmatik ekran; kusursuz renk doğruluğu, görüntü netliği ve kontrast için sRGB renk üretimini kullanır. Dokunmatik arabirim daha sezgisel bir kontrol sağlar ve Dokunmatik AF gibi çeşitli kullanışlı fonksiyonlar sağlar.

Filmleri kendi üslubunuzla çekin

Çarpıcı filmler çekmek artık çok kolay. Tek bir düğmeye dokunarak kusursuz, gerçekçi ve geniş ölçüde uyumluluk gösteren MP4 formatında Full HD 60p stereo filmler çekebilirsiniz. MF Artırma fonksiyonu ile kusursuz odaklanmayı hissedin ve yaratıcılığınızı manuel film kontrolü kullanırken keşfedin.

Enstantane hızınızı kontrol edin

Enstantane hızınızı kontrol edin

Enstantane hızını değiştirerek videolarda hareket eden nesnelerin görünümünü değiştirin.

Video görüntüleme

Manuel diyafram kontrolü

Manuel diyafram kontrolü

Video çekerken diyaframı değiştirerek film çekimi sırasında gerçek zamanlı alan derinliği ayarlamaları yapın.

Video görüntüleme

Yüksek karşıtlıklı manuel odaklama

Yüksek karşıtlıklı manuel odaklama

Odağı manuel olarak güvenle ayarlayın. Yüksek karşıtlıklı odaklama, keskin bölgeleri aydınlatır.

Video görüntüleme

Wi-Fi ile bağlanın

Wi-Fi ile bağlanın

Wi-Fi ile bağlanın

Wi-Fi özgürlüğünün tadını çıkarın. Görüntüleri ve filmleri doğrudan fotoğraf makinenizden sosyal ağlara yükleyin. NFC ve Mobil Cihaz Bağlantı Düğmesi kullanarak görüntü ve filmlerinizi akıllı telefonunuza veya tablet bilgisayarınıza aktarın. Canon CameraWindow uygulamasını görüntülerinize coğrafi etiket eklemek ve fotoğraf makinenizi akıllı telefonunuzdan kontrol etmek için kullanın. Görüntü Senkronizasyonu ile bilgisayarın ve bulut yedekleme sisteminin pratikliğinin tadını çıkarın.

Akıllı cihazlarla kolay bağlantı

Akıllı cihazlarla kolay bağlantı

Fotoğraf makinenizi akıllı telefon ve tabletlerinize kolayca bağlamanızı sağlayan ücretsiz Canon CameraWindow uygulaması ile görüntüleri bulunduğunuz yerden yükleyin veya mobil cihazlarınıza kaydedin. Özel Mobil Cihaz Bağlantı Düğmesi ve NFC, bağlantıyı daha da kolaylaştırır.

Fotoğraflarınızı yedekleyin

Fotoğraflarınızı yedekleyin

Görüntü Senkronizasyonu görüntülerinizin bulut depolama ve PC'nize kolay ve zahmetsiz şekilde yedeklenmesine olanak sağlar. Sistem kablosuz ağ veya Internet erişimli PC üzerinden görüntü yedekleme için optimum bağlantıyı algılama becerisine sahiptir. Görüntüler irista, CANON iMAGE GATEWAY, Flickr, Google Drive veya PC'nize aktarıldığında, herhangi bir kullanıcı girişi zorunluluğu olmadan otomatik olarak senkronize edilir.

Wi-Fi ile Uzaktan Kablosuz Çekim

Wi-Fi ile Uzaktan Kablosuz Çekim

PowerShot G7 X'in Wi-Fi bağlantısı uzaktan çekimi kolaylaştırır. Canon CameraWindow uygulamasını kullanarak PowerShot G7 X'i, 5 metreye kadar uzaktan kontrol edebilir ve tek dokunuşla görüntüleri çekebilirsiniz. Akıllı telefonun ya da tabletin ekranında canlı görüntüleri izleyebilirsiniz. Fotoğrafçının da dahil olduğu grup çekimleri için ya da vahşi doğadaki nesneleri rahatsız etmeden fotoğraflamak için idealdir.

Kolay yaratıcılık

Muhteşem görüntüleri kolayca yakalayın. Yıldız Moduyla etkileyici yıldızlı gökyüzü manzaraları, yıldız izi fotoğrafları veya zaman atlamalı yıldız filmleri çekin. Yüksek kontrast değerine sahip sahneleri tripod olmadan yakalamak için HDR özelliğini kullanın veya Arka Plan Odak Bozma filtresiyle etkileyici, SLR tarzı arka plan bulanıklığına sahip olun. Hybrid Auto ile günün tüm çekimlerinin eğlenceli HD (720p) film özetini zahmetsizce oluşturun.

PowerShot-G7-X_Set4_HDR_toggle_on.jpg PowerShot-G7-X_Set4_HDR_toggle_off.jpg

kesme işareti

PowerShot G7 X, standartları aşmak için tasarlandı. Elinize aldığınız ilk andan itibaren size güven verir. Fotoğraf makinesinin zarif kontrollerindeki tasarımdan gelişmiş metal gövdeye kadar tüm ayrıntılara dikkat edilmiştir. İnce bir kırmızı çizgiye sahip, tek bir alüminyum bloğundan işlenmiş mod kadranı, PowerShot G serisinin standartları aşan özelliklerinin sembolüdür.

Kenichi Nishimura. PowerShot G7 X tasarımcısı, Canon Inc.

Yıldız Modu

Yıldız Gece Manzarası

Yıldız Portresi

Yıldız İzleri

Zaman Atlamalı Yıldız Filmi

Canon Kaşifi, Joel Santos, PowerShot G7 X'i keşfediyor

Teknik Özellikler

f/1.8-2.8 zoom lens

Wide aperture throughout zoom range

1.0 type CMOS

Large sensor for premium results

20.2 mega pixels CMOS

20.2 Megapixel CMOS

HS System

Great low-light shots

Digic 6

Powerful DIGIC processing

24mm wide and 4.2x zoom

4.2x optical zoom with wide-angle

Wi-Fi certified

Share and backup images wirelessly

Fulld HD 60p Recording

Smoother 1080p movies

Manual movie

Aperture, shutter and ISO control in movies

ND Filter

Neutral Density Filter

High dynamic range

Capture HDR without a tripod

Remote shooting

Control the camera with a smartphone

View full specification