En iyi fotoğrafik anın peşinde

Hızı sevenler için üretildi. Olağanüstü sahneleri ilk kez siz çekin ve diğer fotoğrafçıların kaçırdığı anları yakalayın. Fotoğraf veya film çekerken yaratıcı yönünüzü yepyeni bir şekilde ifade edin.

story-02-left

Hızlı hareket eden nesneleri takip edin ve odaklayın.

story-02-right

Yaratıcılığınızı ifade edin

0%

  En hızlı harekete bile ayak uydurun

  Ne kadar hareketli olursa olsun, istediğiniz anı yakalayın

  Tam otomatik odaklama ve otomatik pozlamayla saniyede 10 kareye kadar seri fotoğraf çekin. Hızlı işleme gücü, peşinde olduğunuz anlık sahneleri yakalamanıza yardımcı olur ve geniş ara bellek, performans düşüşü yaşamadan çekime devam etmenizi sağlar.

  0%
   EOS 7D Mark II

   Anı yakalayın

   EOS 7D Mark II, hızlı performans sunmak için İkili "DIGIC 6" görüntü işlemcisi kullanır. Çekim sırasında gecikme zamanının en aza indirilmesi, saniyelik anları hassas zamanlamayla yakalamanızı sağlar.

   65 noktalı geniş alanlı otomatik odaklama

   Hızlı hareket eden nesneleri takip etmek için 65 odak noktasına sahip olan EOS 7D Mark II, çekim sırasında net odağı korur. Her odak noktası "çapraz tip"*tedir, yani hem yatay hem de dikey ayrıntıya hızlı ve doğru şekilde kilitlenebilir. Işığın az olduğu durumlarda çekim yapmaya yardımcı olmak için 7D Mark II, ışığın -3 EV gibi düşük seviyelere indiği ay ışığı koşullarında bile odaklama yapabilir.

   * Mevcut AF noktalarının, çapraz tip noktaların ve çift çapraz tip AF noktalarının sayısı lense bağlı olarak değişiklik gösterir

   EOS 7D Mark II
   EOS 7D Mark II

   AF Nokta Seçimi

   65 AF noktasının tamamını birlikte kullanın veya merkezin dışındaki özneleri kapsayan taşınabilir bölgeler oluşturmak için gruplayın. Alternatif olarak, doğrudan sahnenin belirli bir kısmına odaklanmak için tek bir AF noktası da seçebilirsiniz.

   Gelişmiş iTR odaklama

   EOS 7D Mark II'nin iTR AF odaklama sistemi, karede hareket eden nesneleri tanımak ve takip etmek için renk ve yüz bilgilerini kullanır. AF hızı, odak takibini çekim ortamına ve nesneye göre ayarlayan basit bir araç kullanılarak özelleştirilebilir, böylece bir anlığına nesnenin önünden geçen diğer nesneler odaklamayı etkilemez.

   EOS 7D Mark II
   0%

    Sergi kalitesinde baskılar

    Vahşi yaşamdan motor sporları ve sokak fotoğrafçılığına, yeni tasarlanan 20,2 megapiksel sensör duvara asmaktan gurur duyacağınız sonuçlar sunar. EOS 7D Mark II, kötü aydınlatma koşullarında bile ayrıntılarla dolu fotoğraflar ve film klipleri sunar.

    EOS 7D Mark II
    EOS 7D Mark II

    IR algılamalı 150.000 piksel ölçüm sensörü

    Pozlama ölçümünün tutarlı ve doğru olması için EOS 7D Mark II, sahneyi 252 alana ayıran bir 150.000 piksel sensör kullanır. Her alan analiz edilir ve doğru pozlama ayarları ya otomatik olarak ya da fotoğrafçıya önerilen şekilde ayarlanır. Zorlu aydınlatma koşullarında daha yüksek doğruluk için spektrumun gözle görülen bölümündeki ışığa ek olarak kızılötesi ışık da ölçülür.

    Düşük ışık koşullarında üstün performans

    Işık azaldığında, yaratıcılığınızdan ödün vermeden çekim yapmaya devam edin. EOS 7D Mark II, ISO 16.000'e kadar (ISO 51.200 eşdeğerine kadar genişletilebilir) ISO hassasiyetinde üstün görüntü kalitesi sunar. Mütevazı sokak fotoğrafçılığı, zor koşullarda hareketi dondurma ve hatta tripod kullanmadan makro fotoğrafçılık için mükemmeldir.

    EOS 7D Mark II

    Titreme algılaması

    Titreyen ışık (örneğin, floresan ampullerin verdiği ışık), çekim sırasında parlaklığın ve renklerin tutarsız olmasına neden olabilir. EOS 7D Mark II bu koşulları algılayabilir ve tutarlı sonuçlar elde etmek için her çekimi, titreyen ışık kaynağının en yüksek parlaklık seviyesiyle senkronize eder.

    0%

     Tam size göre bir fotoğraf makinesi

     EOS 7D Mark II'nizi nasıl kullanacaksınız? Çekim kontrollerini, odaklama sistemini ve diğer özel kontrolleri istediğiniz gibi ayarlayın. Fotoğraf makinesinin %100 vizörü bile gerçek zamanlı elektronik ekranıyla kişiselleştirilebilir.

     Özelleştirilebilir kontroller

     EOS 7D Mark II

     Nasıl çekim yapmak istersiniz?

     EOS 7D Mark II'nin kontrollerinin birçoğu özelleştirilerek fotoğraf makinesini mevcut göreve göre ayarlamanıza olanak tanır. Özelleştirmenizi, ileride anında çağırabileceğiniz bir ön ayar olarak kaydedin.

     Akıllı Vizör II

     EOS 7D Mark II

     Akıllı Vizör II

     Yaklaşık yüzde 100 vizör kapsamı ve 1.0x büyütme özelliğine sahip EOS 7D Mark II'nin vizörü ile doğal görüşün keyfini çıkarın. Şeffaf LCD ekran, odaklama ve çekim bilgilerini görüntülemenin yanı sıra ufuk çizgisinin düz olması için çift eksenli elektronik seviyeleme sunar.

     6 AF ön ayarı

     Kendi yönteminizle otomatik odaklayın

     EOS 7D Mark II'nin otomatik odaklama sistemi, yapmakta olduğunuz çekime ve çekimi nasıl yapmakta olduğunuza göre hassas bir şekilde ayarlanabilir. Hızlı bir şekilde çalışırken, fotoğraf makinesinin davranışını değiştirmek için altı AF ön ayar kombinasyonundan birini seçmeniz yeterlidir.

     EOS 7D Mark II

     Çok yönlü EOS tasarımı

     EOS 7D Mark II, sokaktan stüdyoya kadar her yerde, her fotoğraf koşulunda iyi bir performans sergiler. Hızı ve hassasiyeti bu ürünü spor ve hareket için ideal hale getirirken, düşük ışıktaki yetenekleri ve yerleşik GPS özelliği, seyahat fotoğrafçıları için harika bir seçenek olmasını sağlar. Akla gelen tek soru şudur: Sizinkini nasıl kullanacaksınız?

     EOS 7D Mark II

     Hava geçirmezlik özelliği

     Koşullar daha da kötü hale geldiğinde, güvenle çekiminize devam edin. Hava koşullarına dayanıklı kontroller, EOS 7D Mark II'yi suya ve toza karşı korurken magnezyum alaşım yapısı, sağlamlığına katkıda bulunur.

     Dahili GPS

     EOS 7D Mark II fotoğraflara ve film kliplerine, dünyanın neresinde olursanız olun tam konumunuzu belirten coğrafi etiketler ekleyebilir. Enlem, boylamı, yüksekliği, pusula yönünü ve koordineli evrensel zamanı kaydedin.

     EOS 7D Mark II

     Yüksek dinamik aralık (HDR) modu

     Yüksek kontrastlı koşullarda çekim yaparken, HDR çekimi koyu gölgeler ve parlak vurgulardaki ayrıntıyı korumanıza yardımcı olur. Art arda çekimlerde, EOS 7D Mark II üç görüntüyü farklı pozlama değerlerinde çekip doğrudan fotoğraf makinesinden, bunları doğal görünen bir sonuç için harmanlar.

     EOS 7D Mark II EOS 7D Mark II

     HDR

     multi-exposure

     Çoklu pozlama

     Görüntüleri birbirinin üzerinde katmanlara ayırmak için çoklu pozlama modunu kullanarak fotoğraf makinesi içinde kompozit görüntüler oluşturun.

     dual-memory

     Çift hafıza kartı yuvası

     EOS 7D Mark II'de siz çekim yaparken dosyaların otomatik olarak yedeklenmesine olanak tanıyan ve uzun süreli depolama kapasitesi sağlayan çift hafıza kartı yuvası bulunur.

     EOS 7D Mark II

     Wi-Fi özelliğiyle uzaktan kamera kontrolü ve görüntü paylaşımı

     Kablosuz çekim ve akıllı telefon, tablet veya bilgisayarınızın ekranından uzaktan canlı görünüm gibi kamera kontrolü özellikleri için birlikte verilen Wi-Fi adaptörü W-E1'i fotoğraf makinesinin SD kart yuvasına takın. Çekim yerinde akıllı cihazınıza görüntü aktararak bu görüntüleri sosyal medyaya ve dosya paylaşım hizmetlerine kolaylıkla yükleyin.

     Gelişmiş film çekme özellikleri

     Sektör standardı özelliklerle film projelerinizi yeni seviyelere taşıyın. Sahneleri 60 fps'de Full HD "ağır çekim" ile kaydedin. Mikrofon ve kulaklık soketleriyle sesi kontrol edin.

     EOS 7D Mark II

     Filmler ve Canlı Kontrol için yüksek performanslı odaklama

     EOS 7D Mark II, film çekerken ya da Canlı Kontrol özelliğini kullanırken hızlı ve net otomatik odaklama takibi yapmak için Dual Pixel CMOS AF teknolojisine sahiptir. Her pikselde otomatik odaklama sırasında ayrı veya görüntü yakalanırken birlikte okunabilen iki fotoğraf diyotu bulunur. Film çekerken ağır içeri odaklama geçişleri yapmak için odaklama takibinin hızı ve hassasiyeti ayarlanabilir.

     EOS 7D Mark II

     İletişimde kalın

     Full-HD çekimi harici kayıt cihazlarına aktarmak için kullanılabilecek sorunsuz HDMI bağlantısı, EOS 7D Mark II'nin profesyonel video düzenleme iş akışlarına sorunsuz bir şekilde uymasına olanak tanır. Kulaklık ve mikrofon soketleri, yüksek kaliteli bir dijital film müziği kaydedebilmenize imkan tanırken; sessiz denetimler, fotoğraf makinesi ayarlarını dikkat dağıtıcı gürültüler olmadan değiştirebilmenizi sağlar.

     Canon Fotoğraf Rehberi Uygulaması

     Canon Fotoğraf Rehberi Uygulaması

     Hikayelerini görsel olarak anlatan herkes için ideal olan Fotoğraf Rehberi uygulamamız sayesinde hikayelerinize tam anlamıyla hayat verebilmek için özelleştirilmiş, uzman bilgi ve içeriklerine - en çok ihtiyacınız olduğu anlarda erişebilirsiniz.

     Daha Fazlasını Keşfedin

     Canon Fotoğraf Rehberi Uygulamasını iTunes'tan indirin
     Android için Canon Fotoğraf Rehberi Uygulamasını indirin

     Ürün Ödülleri

     Teknik Özellikler

     EOS 7D Mark II'nin özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

     Saniyede 10 kareye kadar

     Saniyede 10 kareye kadar sürekli seri çekimler yapın.

     İkili Digic 6

     Yüksek kare hızlarında çekim yapın ve olağanüstü renk üretiminin keyfini çıkarın.

     150.000 piksel RGB+IR Ölçüm Sensörü

     Her sahne incelenir ve tutarlı doğru pozlama ölçümü için analiz edilir.

     Çapraz tipte maksimum 65 noktalı AF

     Kare geneline yayılmış 65 çapraz tip AF noktasıyla nerede olurlarsa olsunlar öznelere odaklanın.

     Full HD EOS filmi

     Filmleri 1080 piksele kadar çözünürlükte ve 60 fps'ye kadar hızda kaydedin Tam ses denetimi için mikrofon ve kulaklık soketleri.

     CF + SD Çift Kart Yuvası

     Çift hafıza kartı yuvası, çekim yaparken dosyaların otomatik yedeklenmesine olanak tanır ve genişletilmiş depolama kapasitesi sağlar.

     20,2 megapiksel CMOS

     Hassas ayrıntılarla paketlenmiş olağanüstü kalitede fotoğraflar ortaya çıkarın.

     Dual Pixel AF CMOS

     Canlı Kontrol modunda film ve fotoğraf çekerken net, sürekli odaklamanın keyfini çıkarın.

     GPS

     Çektiğiniz her fotoğrafa ve filme, bulunduğunuz konumla coğrafi etiket ekleyin. Bu özellik, seyahat fotoğrafçıları için idealdir.

     Kutunun içeriği

     Sürücüler, yazılım, ürün yazılımı ve kılavuzları indirin.

     Ürün desteği

     Sizin için seçtiklerimiz