Canon Macro Ring Lite MR-14EX II

Macro Ring Lite MR-14EX II

Yüksek performanslı Macrolite flaş, hem açık alanda hem de stüdyoda yakın çekim yapan fotoğrafçılar için yaratıcı aydınlatma çözümleri sunar.

Avantajlar

  • Yakın çekim yaparken çok yönlü aydınlatma sunan halka flaş tasarımı
  • Kılavuz numarası 14 ile (ISO 100, metre) güçlü performans
  • Yaratıcı aydınlatma kontrolü için bağımsız şekilde ayarlanabilen çift flaş tüpü
  • LED modelleme lambaları, kompozisyon ve odaklamayı kolaylaştırır
  • Hızlı ve kullanımı kolaydır; fotoğraf makinesi veya flaştan kontrol edilebilir

Detaylı Özellikler

Canon Macro Ring Lite MR-14EX II hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Yaratıcı yakın çekim flaşlı fotoğrafçılık


Halka flaş tasarımı, ışığı küçük nesnelere eşit şekilde dağıtır. Çiçek ve böcek fotoğrafları çeken vahşi yaşam fotoğrafçıları ve uzmanlık gerektiren bilimsel uygulamalarda çalışanlar için idealdir. E-TTL II ölçümü, hassas flaş pozlamalarını basitleştirir.

Yaratıcı gölge kontrolü


Çift flaş tüpünü bağımsız şekilde ayarlayabilir ve altı adımlı oran sayesinde farklı aydınlatma stilleri oluşturabilirsiniz. Gölgesiz efekt için iki tüpü eşit şekilde kullanın veya bir tüpü diğerinden daha parlak yaparak dokuları vurgulayan, kabartma efektli bir aydınlatma elde edin. Macro Ring Lite MR-14EX II’nin flaş başlığı lens etrafında döndürülerek her açıdan baskın bir ışık kaynağı oluşturmanıza izin verir.

Yüksek performans


Kılavuz numarası 14 (ISO 100, metre) ile elde edilen yüksek güç çıkışı, yakın çekim yaparken maksimum alan derinliği için küçük diyafram açıklıklarının kullanılmasına izin verir. Renk sıcaklığı bilgilerinin çekim sırasında fotoğraf makinenize geri aktarılması, otomatik beyaz dengesini optimize etmenize yardımcı olur.

Diğer flaşlarla entegre olur


Macro Ring Lite MR-14EX II birden çok flaş bulunan bir sette, yardımcı moda ayarlanan Speedlite flaşları çalıştıran optik kablosuz yönetici olarak kullanılabilir. Bu özellik, örneğin arka planı aydınlatmak için ikinci bir flaş kullanırken oldukça faydalıdır.

Yaratıcı, sezgisel tasarım


EOS fotoğraf makinenizdeki kontrolleri kullanarak veya nokta matrisli kolay okunabilen ekran aracılığıyla Macro Ring Lite MR-14EX II'yi yönetin. Parlak LED modelleme lambası, düşük ışıkta odaklamayı ve kompozisyonu kolaylaştırırken, özel ayarlar işlevlerin çalışma şeklinize uyum sağlayacak şekilde kişiselleştirilebilmesini sağlar.

Güvenilir performans


Hızlı ve sessiz yeniden dolma özelliği sayesinde tam zamanında çekim yapmaya hazır olursunuz. Macro Ring Lite MR-14EX II, tam güçte patlamanın ardından yalnızca 5,5 saniyede tekrar kullanılmaya hazırdır. İki hatlı elektronik aktarım özelliğine sahip kendi kendini temizleyen flaş yuvası, fotoğraf makinenize tam bağlantı sağlar.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon Macro Ring Lite MR-14EX II, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.