Canon CN20x50 IAS H E1/P1

CN20x50 IAS H E1/P1

Bir ultra telefoto CINE-SERVO lens olan CN20 x50 IAS H E1/P1 çarpıcı 4K performans, 20x zum ve rakipsiz 50-1000 mm odak uzunluğu (uzatıcı ile 75-1500 mm) için1,5x yerleşik uzatıcı sunar. Spor etkinlikleri ve vahşi yaşam uygulamaları için ideal.

Avantajlar

  • Sınıfında lider odak uzaklığı ile ultra telefoto lens
  • TV'deki spor ve doğa yayınlarında her ayrıntıyı yakalayın.
  • 4K kalitede çarpıcı çekimler yapın
  • Birçok farklı çekim ve ifadenin tadını çıkarın
  • Sezgisel kullanımı ile taşınabilir ve dayanıklı

Detaylı Özellikler

Canon CN20x50 IAS H E1/P1 hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Üstün 4k performans


CN20x 50 IAS H E1/P1 görüntü merkezinden kenarlara kadar çarpıcı 4k kalite sunar. Süper 35 mm kameralar için tasarlanmış bu lens Canon'un başarılı optik uzmanlığından yararlanarak birçok farklı çekim ve ifade sağlar. Ayrıca odak yapılmayan alanları daha yumuşak, daha çekici şekilde sunan 11 yapraklı bir diyafram kullanır. Lens hem EF hem de PL yuva versiyonlarında mevcuttur.

Sınıfında lider ultra telefoto lens


1,5x yerleşik uzatıcıya sahip, rakipsiz 20x zum sınıfında lider 50 mm'den 1500 mm'ye kadar odak uzunluğu sunar. Taşınabilir ve hafif tasarımıyla tüm zum aralığında yüksek optik performansı sunan bu lens spor etkinlikleri ve vahşi yaşam uygulamaları için ideal field lensidir. Her çekim ortamında muhteşem dayanıklılık sunar ayrıca su geçirmez ve darbelere karşı dayanıklıdır.

Yayın çekimi için tasarlanmıştır


CN20x50 IAS H E1/P1, servo sürücü ünitesi kullanarak sinema lenslerinin kullanılamadığı yerlerde yayın stilinde çekim ortamı sağlar. Kompakt tasarım, yalnızca 6,6 kg ağırlığındadır ve alışık olduğunuz tarzda ve sezgisel bir deneyim sunar. Tripod tabanlı kullanım ve sanal stüdyo kullanımı için idealdir. Odak halkası 180o döndürülebildiği için 4K görüntülemede gereken doğruluğu, yayın kullanımında gereken hızla dengeler.

Sinematograflar için mükemmel


Bu lens aynı zamanda sinema stili uygulamaları için idealdir. Servo sürücüsü geleneksel sinema lensi gibi kullanım için kolaylıkla kaldırılabilir ve aynı kolaylıkla tekrar takılabilir. Çark konumları için ayar yapılması gerekmediğinden daha önceden büyük sensörlü kameralarla kullanılamayan parlak, çok yönlü çekim stilini sağlar.

Lens 0,8 ve 0,5 tip dişli modülü aksesuarlarının yanı sıra netlik takibi üniteleri gibi sektör standardı aksesuarlar ve matte box'lar ile tam uyumludur. Font çapı Φ136 mm'dir. Ayrıca renk eşleştirmeli olduğu için diğer Canon sinema lensli serileriyle kolay entegrasyon sunar.

Çok yönlü kamera/lens iletişimi


CN20x50 IAS H E1/P1 çok yönlülüğü artırmak için çeşitli lens iletişim yöntemlerini destekler. Canon EF yuvası lenslerin üst verilerini ve Çevre Aydınlatması Düzeltme gibi diğer işlevleri destekler. 12 pimli seri bağlantı yayın ortamlarıyla uyumlu bir arabirim sağlar. Cooke /i Teknolojisi PL yuvası değişkenlerinde desteklenir ve bu özellik sayesinde çekim ortamlarında sıklıkla kullanılan kameralar lens verilerini toplayabilir.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon CN20x50 IAS H E1/P1, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

CN20x50 IAS H E1/P1 Derecelendirmeler ve incelemeler