Sinema Lensleri

Canon CN7x17 KAS S E1/P1

Çok yönlü EF ve PL yuvalı servo lens.

Avantajlar

 • Canon lens teknolojisi sayesinde 4K optik performans; Super35mm kameralara yönelik

 • Servo sürücü ünitesi yayın veya elde üretim sağlar

 • Çoğu çekim durumuna uygun tek bir lens: son derece çok yönlü 17 mm - 120 mm odak uzunluğu

 • Her ortamda güvenilir performans için sağlam ve kaliteli yapıya sahiptir; su geçirmezdir ve darbelere karşı dayanıklıdır

 • Alışık olduğunuz tarzda sezgisel deneyim için kullanıcılar düşünülerek üretilmiştir

 • Yayın ve film çekimi ortamlarında sıklıkla kullanılan aksesuarlarla uyumlu

 • Maksimum kamera uyumluluğu için EF ve PL yuvası

 • Kapsamlı lens iletişim seçenekleri (12 pim, EF, Cooke /i) çeşitli üretim stillerini destekler

Detaylı Özellikler

 • Yüksek performans, son derece çok yönlü

  Canon, optik konusundaki uzmanlığından yararlanarak görüntü merkezinden kenarlara kadar olağanüstü kalitede görüntüler sağlayan bir lens üretmiştir. CN7x17 KAS S E1/P1 4K çözünürlüğü destekler ve odak yapılmayan alanları daha yumuşak, daha çekici şekilde sunan 11 yapraklı bir diyafram kullanır.17 - 120 mm odak uzunluğu, maksimum T2.95 T numarası ve etkileyici 7x zum özelliği sayesinde CN7x17 KAS S E1/P1, ihtiyacınız olan tek lens olabilir. Canon lensleri için geliştirilmiş 3 gruplu yerleşik odak sistemi, nefes alma etkisini mutlak minimuma düşürür.Su geçirmez ve darbelere karşı dayanıklı CN7x17 KAS S E1/P1 her çekim ortamına dayanıklıdır.

 • Yayın çekimi stilleri için tasarlanmıştır

  CN7x17 KAS S E1/P1 servo sürücü ünitesi kullanarak sinema lenslerinin kullanılamadığı yerlerde yayın stilinde çekim ortamı sağlar. Kompaktlığı ve hafifliği sayesinde bildiğiniz normal TV zum lensi gibi omuzda çekim özelliği sunar. Odak halkası 180° döndürülebildiği için 4K görüntülemede gereken doğruluğu, yayın kullanımında gereken hızla dengeler. Yüksek çözünürlüklü kodlayıcılar sayesinde işlemler tam olarak tekrarlanabilirken hızlı başlatma ve yüksek hızlı kullanım hiç bir anı kaçırmamanızı sağlar.Tripod tabanlı kurulumlarda, mevcut Canon üniteleri zum, odak ve irisi kontrol etmek için kullanılabilir. Gelişmiş 16 bit kodlayıcı çıkışı sayesinde sanal stüdyo kullanımı da desteklenir.

 • Mükemmel film çekimleri

  Bu lens film çekimi için de idealdir. Sürücü ünitesi çıkarıldığında geleneksel bir sinema lensi gibi çalıştırılabilir. Netlik takibi üniteleri gibi sektör standardı aksesuarları kolayca takılabilir ve 0,8 ile 0,5 adımlı çarklar odak halkasıyla birlikte kullanılabilir. Sürücü ünitesinin tekrar takılması kolaydır. Çark konumları için ayar yapılması gerekmediğinden daha önceden büyük sensörlü kameralarla kullanılamayan parlak, çok yönlü çekim stilini sağlar.Tüm Sinema EOS lensleri renk eşleştirmeli olduğu için diğer Canon sinema lensleriyle kolay entegrasyon sunar.

 • Kamera/Lens iletişimi

  CN7x17 KAS S E1/P1 çok yönlülüğü artırmak için çeşitli lens iletişim yöntemlerini destekler. Canon EF yuvası lenslerin üst verilerini ve Çevre Aydınlatması Düzeltme gibi diğer işlevleri destekler. 12 pimli seri bağlantı, yayın ortamlarında bulunan bir arabirim sağlar. Cooke /i Teknolojisi, PL yuvası değişkenlerinde desteklenir ve bu özellik sayesinde film çekimi ortamlarında sıklıkla kullanılan kameralar lens verilerini toplayabilir.

Canon CN7x17 KAS S E1/P1
Derecelendirmeler ve incelemeler