Canon CN-E135mm T2.2 L F

CN-E135mm T2.2 L F

Canon'un EF Sinema sabit lensler serisinin bir parçası olan CN-E135 mm T2,2 L F; EF yuvaları için tasarlanmış, hafif ve kompakt bir sabit odaklı lenstir. Muhteşem 4K görüntü kalitesi ve tam kare görüntü çemberinin yanı sıra, harika düşük ışık performansı ve odaklamayla alan derinliği için mükemmel bir yaratıcı kontrol sunar.

Avantajlar

  • Kompakt 135 mm, T2,2 sabit lensler
  • Muhteşem 4K görüntü kalitesi
  • Tam kare görüntü çemberi
  • Sektör standardı manuel kontrol
  • Göz alıcı bulanıklaştırma için 11 yapraklı diyafram
  • 35 mm EF yuvası ve Süper 35 mm kameralar için tasarlandı

Ayrıntılı Özellikler

Canon CN-E135mm T2.2 L F hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Kompakt, hafif 135 mm lens


Bu kullanıcı dostu tasarıma sahip, kompakt ve hafif 14 mm sabit lens çok çeşitli uygulamalar için idealdir; çoğu standart aksesuar ve mat kutularıyla kullanılabilir.

T2,2


CN-E135 mm T2,2 L F, düşük ışıkta çekimi destekler ve alan derinliği üzerinde mükemmel bir kontrol sunar.

Üstün 4K optik performans


Geniş küresel olmayan lens öğeleri neredeyse her çekim durumunda keskin, tutarlı görüntüler sağlarken 11 yapraklı diyafram güzel bir bokeh efekti sunar. Yenilikçi yapısı, sıcaklığa göre belirlenmiş işaretleme tutarsızlıklarını önlemek için silindir genişlemesini ve daralmasını telafi eder.

Sektör standardı kontroller


Sektör standardı manuel kontrol halkaları, kusursuz ve tutarlı çalışmayı sağlamak üzere tasarlanmıştır. Canon'un EF Sinema sabit lensler serisinin tamamında birleşik ön lens çapı ve dişli konumları, film ekiplerinin lensleri donanım ayarlarını yapmadan hızlı bir şekilde değiştirebilmesini sağlar.

EF yuvası uyumlu


CN-E135 mm T2,2 L F lens, tam kare 35 mm veya Süper 35 mm tip sensöre sahip EF yuvalı kameralarla kullanım için tasarlanmıştır. Canon'un EOS DSLR serisi ve Sinema EOS kameralar için idealdir. EF yuvasındaki temas noktaları, üst veri kaydı ve diğer işlevler için kamera ve lens arasındaki iletişimi kolaylaştırır.

Ürün Teknik Özellikleri

Canon CN-E135mm T2.2 L F, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Canon Brochures

EXPLORE EOS EOS dijital sürüm

iOS ve Android tablet cihazlar için EXPLORE EOS broşürünün dijital sürümünü indirin