no consumer

Canon i-SENSYS FAX-L150

i-SENSYS FAX-L150

Bakımı ve kullanımı kolay, kompakt ve şık faks makinesi. Bir dizi profesyonel faks özelliği sayesinde verimli ve güvenilir performans sağlayan bu cihaz, küçük ve orta büyüklükteki işletmeler için ideal bir çözümdür.

Faydalar

  • Kompakt ve şık Super G3 faks makinesi
  • 512 sayfalık* iletme ve alma faks belleği
  • 15 tek dokunuşlu ve 100 kodlu hızlı arama
  • 30 sayfalık Otomatik Belge Besleyici
  • Kullanımı kolay, sezgisel LCD ekran
  • Hepsi Bir Arada kartuş
  • Enerji tasarruflu

Detaylı Özellikler

Canon i-SENSYS FAX-L150 ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

Hızlı, uygun maliyetli faks gönderme


Belgeleri sayfa başına 3 saniye gibi kısa bir sürede aktaran bu Super G3 faks ile iletişim maliyetlerinizi en aza indirin*. Fakslar mümkün olan en kısa sürede alınıp gönderilebildiği için telefon hattınızı meşgul etmez.

Mükemmel verimlilik


Kağıt veya toner bittiğinde, 512 sayfalık* bellek gelen tüm belgeleri sonradan yazdırılmak üzere güvenli şekilde kaydeder. Ayrıca, uzun belgelerin otomatik olarak gönderilmek üzere taranarak belleğe alınabilmesi iletim süresini ve faks maliyetlerini azaltır.

Hızlı, basit çalışma


Tüm sık aranan numaralara 15 tek tuşlu ve 100 kodlu hızlı arama yoluyla erişebilmesi sayesinde arama yapmak deneyimsiz kullanıcılar için bile çok kolay hale gelmektedir. Özellikle net sezgisel 5 satırlı LCD ekran, bu faksın kullanımı kolay hale gelmesine büyük katkıda bulunmaktadır.

Daha üretken çalışma


30 sayfalık Otomatik Belge Besleyici sayesinde, kullanıcılar her seferinde bir sayfa besleme yapmak yerine uzun belgeleri tek bir işlemle kesintisiz fakslayabilir veya kopyalayabilir. Ayrıca 150 yaprak kapasiteli kağıt tepsisi kağıt doldurmak için harcanan süreyi azaltır.

Hızlı baskı ve kopyalama


USB bağlantısı yoluyla bu faks makinesini dakikada 18 sayfa baskı yapabilen verimli bir lazer yazıcı olarak kullanabilirsiniz. Hızlı İlk Baskı teknolojisi sayesinde cihaz uyku modundan çıkar çıkmaz hızlı şekilde ısınır. Ayrıca belgeleri dakikada 11,8 sayfalık bir hızla kopyalayabilirsiniz.

Basit bakım


i-SENSYS FAX-L150, toner, tambur ve gerekli tüm parçaları içeren düşük maliyetli Hepsi Bir Arada kartuşa sahiptir. Kartuşu karışıklık yaşamadan veya zorlanmadan birkaç saniye içinde değiştirebilirsiniz. Orijinal Canon Kartuşu kullanarak sürekli olarak yüksek kaliteli çıktı elde edebilirsiniz

Olağanüstü enerji tasarrufu


Bu çevre dostu faks makinesi, uyku modunda sadece 1,5 watt enerji tüketimiyle enerji verimliliği alanında sınıfında liderdir.

  • * ITU-T Standart Tablo No. 1

Ödüller

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon i-SENSYS FAX-L150, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Copy

Fotokopi

Super G3 FAX

Super G3 FAKS

USB connection

USB bağlantısı

User friendly LCD display

Kullanıcı dostu LCD panel

Automatic Document Feeder

Otomatik Doküman Besleyici

i-SENSYS Cartridges

Neden orijinal Canon lazer yazıcı kartuşlarını tercih etmelisiniz?

Daha fazlasını keşfedin