Canon i-SENSYS FAX-L170

i-SENSYS FAX-L170

Bu kompakt Super G3 faks makinesi, zahmetsiz bakım ve kullanım sağlar. Çeşitli profesyonel faks özellikleri sayesinde üstün enerji verimliliği sağlayan bu cihaz, küçük ve orta büyüklükteki işletmeler için ideal bir çözümdür.

Faydalar

  • Kompakt ve şık Super G3 faks makinesi
  • 512 sayfalık* iletme ve alma faks belleği
  • 30 tek dokunuşlu ve 100 kodlu hızlı arama
  • 30 sayfalık Otomatik Belge Besleyici
  • Kullanımı kolay, sezgisel LCD ekran
  • Hepsi Bir Arada kartuş
  • Enerji tasarruflu
  • Yerleşik ahize

Detaylı Özellikler

Canon i-SENSYS FAX-L170 ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

Hızlı, verimli faks gönderme


Bu Super G3 faks makinesi iletişim maliyetlerinizi en aza indirebilir. Belgeleri sayfa başına 3 saniye* gibi kısa bir sürede iletir. Fakslar mümkün olan en kısa sürede alınıp gönderilebildiği için telefon hattınızı meşgul etmez.

Zahmetsiz faks gönderme


Kağıt veya toner bittiğinde, 512 sayfalık* bellek gelen tüm belgeleri sonradan yazdırılmak üzere güvenli şekilde kaydeder. Daha kolay çalışma için, uzun belgeler zaman ve para tasarrufu sağlayacak şekilde taranarak belleğe alınabilir ve otomatik gönderilebilir.

Basit, hızlı arama


En deneyimsiz kullanıcılar bile i-SENSYS FAX-L170 kolayca kullanabilir. Tüm sık aranan numaraları kaydeden 30 tek tuşlu ve 100 kodlu hızlı arama sayesinde arama yapmak çok kolay hale gelmektedir. Özellikle net, sezgisel LCD ekran, bu faks makinesini kullanımı kolay hale getirmektedir.

Daha kolay iş akışı


30 sayfalık Otomatik Belge Besleyici sayesinde, kullanıcılar her seferinde bir sayfa besleme yapmak yerine uzun belgeleri tek bir işlemle kesintisiz fakslayabilir veya kopyalayabilir. Ayrıca 150 yaprak kapasiteli kağıt tepsisi kağıt doldurmak için harcanan süreyi azaltır.

Hızlı baskı ve kopyalama


USB bağlantısı yoluyla bu faks makinesini dakikada 18 sayfa baskı yapabilen verimli bir lazer yazıcı olarak kullanabilirsiniz. Hızlı İlk Baskı teknolojisi sayesinde cihaz uyku modundan çıkar çıkmaz hızlı şekilde ısınır. Ayrıca belgeleri dakikada 11,8 sayfalık bir hızla kopyalayabilirsiniz.

Minimum bakım


i-SENSYS FAX-L170’in, toner, tambur ve gerekli tüm parçaları içeren düşük maliyetli Hepsi Bir Arada kartuşu birkaç saniyede değiştirilebilir. Bu işlemi karışıklık yaşamadan ve zorlanmadan gerçekleştirebilir ve Orijinal Canon Kartuş kullanarak sürekli olarak yüksek kaliteli baskı elde edebilirsiniz.

Enerji tasarrufu konusunda lider


Bu çevre dostu faks makinesi, uyku modunda sadece 1,5 watt enerji tüketimiyle enerji verimliliği alanında sınıfında liderdir.

Yerleşik ahize


i-SENSYS FAX-L170'de çağrı yapmak ve yanıtlamak için faks ve sesli çağrılar arasında otomatik Faks/Telefon geçişine olanak sağlayan bir ahize bulunmaktadır.

  • * ITU-T Standart Tablo No. 1

Ödüller

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon i-SENSYS FAX-L170, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Copy

Fotokopi

Super G3 FAX

Super G3 FAKS

USB connection

USB bağlantısı

User friendly LCD display

Kullanıcı dostu LCD panel

Automatic Document Feeder

Otomatik Doküman Besleyici

Handset as standard

Standart ahize

i-SENSYS Cartridges

Neden orijinal Canon lazer yazıcı kartuşlarını tercih etmelisiniz?

Daha fazlasını keşfedin