Canon i-SENSYS FAX-L410

i-SENSYS FAX-L410

Bu sağlam, kompakt Super G3 lazer faks makinesi; geniş LCD ekranı, hızlı performansı ve otomatik çift taraflı ADF özelliğiyle, her işletmede günlük kullanım için idealdir.

Faydalar

  • Sağlam, kompakt Super G3 faks makinesi
  • Geniş 512-sayfalık* bellek
  • 39 tek tuşlu ve 200 kodlu hızlı aramayla hızlı faks gönderme
  • Otomatik çift taraflı yazdırma, kopyalama ve faks gönderme
  • Hızlı kopyalama ve lazer yazdırma hızı: 25 sayfa/dakika
  • Yüksek düzeyde enerji verimliliği

Detaylı Özellikler

Canon i-SENSYS FAX-L410 ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

Hızlı faks


Sağlam tasarımı, bu yüksek hızlı lazer faks, yazıcı ve fotokopi makinesini meşgul bir ofisin günlük taleplerini karşılamak için mükemmel bir hale getirir. Üretkenlik, faks makinesinin belgeleri çok kısa sürede almasıyla artırılır. Çeşitli fakslar hat engellenmeden hızlı bir şekilde alınarak daha da fazla zamandan tasarruf edilir; üstelik, hızlı iletim telefon maliyetlerini önemli ölçüde düşürür.

Daha üretken, sorunsuz faks gönderme


Dorado, 512 sayfalık* belleğinde faksları saklayacağı için faksınızın alınıp alınmayacağı, siz ofis dışındayken kağıdın veya tonerin bitip bitmeyeceği gibi konularda endişelenmenize gerek kalmaz. Size daha fazla kolaylık sağlaması için, faksları daha sonra göndermek üzere belleğe tarayabilirsiniz. Çift Erişim, gelen fakslar alınırken, aynı zamanda bunun da yapılabileceği anlamına gelir. Canon’un benzersiz Ultra Yüksek Kaliteli 256 gri tonlamalı görüntüleme teknolojisi, şemaların veya fotoğrafların metinle birleştiği fakslarda bile daha net ayrıntıların görülebilmesini sağlar.

Daha fazla verimlilik


Dorado; sezgisel, geniş LCD ekranıyla kullanılabilirliği basitleştirir. Faks gönderme, düzenli olarak kullanılan numaraları kaydederek bunların her defasında yeniden çevrilmesine gerek bırakmayan 39 tek tuşlu ve 200 kodlu hızlı aramayla daha da hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. 250 sayfalık kağıt kapasitesi, kasetin yeniden doldurulması için harcanan süreyi en aza indirir. Standart olarak sağlanan bir ahizeyle, aynı hattan sesli aramaları almak ve faksları manuel olarak göndermek mümkündür. Bu, önce faksı alacak makinenin kullanıcısını aramanızın gerektiği durumlarda yararlı olur.

Daha az kağıt kullanın ve harcanan zamanı azaltın


Otomatik çift taraflı yazdırma, kağıt kullanımını azaltarak paradan tasarruf sağlar. Çift Taraflı Otomatik Belge Besleyici (DADF), iki taraflı belgelerin bir işlemde taranmasının yanı sıra bu belgelerin kopyalanmasını ve faks ile gönderilmesini de kolaylaştırır.

Hızlı lazer baskı


25 sayfa/dakika olan hızlı kopyalama ve lazer yazdırma hızıyla Dorado'yu, çalışma grubunuz için bir ek lazer yazıcı olarak kullanın. Uyku modundan Hızlı İlk Baskı, bekleme modundan geçişte ısınma süresi olmayacağı anlamına geldiğinden, yazdırma işlemleri, kopyalamalar veya faksları alma için beklemeniz de gerekmez.

Yüksek düzeyde enerji verimliliği


Dorado'nun sürdürülebilirlik özellikleriyle enerji ve maliyetten tasarruf edin. Energy Star® onaylıdır ve uyku modunda yalnızca 1,4 Watt tüketir. Bakım gereksinimini azaltmak ve güvenilirliği artırmak için toner, tambur ve temizleme ünitelerini bir araya toplayan Hepsi-Bir-Arada kartuşlar, sarf malzemelerini en aza indirir ve kolayca geri dönüştürülebilir.

  • * ITU-T Standart Tablo No. 1

Ödüller

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon i-SENSYS FAX-L410, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Handset as standard

Standart ahize

Automatic double sided printing

Otomatik çift taraflı baskı

Copy

Fotokopi

Duplex Automatic Document Feeder

Çift Taraflı Otomatik Belge Besleyici

Super G3 FAX

Super G3 FAKS

USB connection

USB bağlantısı

User friendly LCD display

Kullanıcı dostu LCD panel

i-SENSYS Cartridges

Neden orijinal Canon lazer yazıcı kartuşlarını tercih etmelisiniz?

Daha fazlasını keşfedin