Canon i-SENSYS MF229dw

i-SENSYS MF229dw

İhtiyaç duyulan küçük ofis ortamları için mobil ve ağ bağlantılı, güçlü ve çok amaçlı siyah beyaz lazer Wi-Fi Hepsi Bir Arada ürün. Hızlı çift taraflı tarama, kopyalama ve yazdırma ile daha üretken olun.

Avantajlar

  • Wi-Fi, ağ ve mobil için hazır siyah beyaz lazer Hepsi Bir Arada ürün
  • iOS ve Android cihazlardan kolayca yazdırın
  • Eğilebilen ekran, dokunmatik ekran ve tek dokunuşlu kullanım ile kullanım kolaylığı
  • Hızlı İlk Baskı özelliği ile beklemeye gerek kalmaz
  • Çift taraflı yazdırma, tarama ve kopyalama ile daha fazlasını başarın

Detaylı Özellikler

Canon i-SENSYS MF229dw hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Güçlü ve bağlantılı Hepsi Bir Arada ürün


Bu kompakt ve şık Hepsi Bir Arada ürün, yerden kazandıran tek bir cihazın içinde profesyonel kalite yazıcı, tarayıcı ve fotokopi makinesinin rahatlığını sunmaktadır. Üretkenliği arttıran özellikleri ofis ağınız, Wi-Fi veya akıllı bir cihaz aracılığıyla kesintisiz olarak paylaşılabilir – bu nedenle tüm yoğun ofislerin verimini arttırmak için ideal tercihtir.

Kusursuz paylaşım


Wi-Fi, ağ ve mobil için hazır cihazlar ile istediğiniz şekilde kesintisiz bağlantı kurun. Yerleşik Apple AirPrint™ ve Mopria™ yazdırma desteği, iPhone veya iPad ve Mopria belgeli cihazlardan gelen belgelerin yazdırılması için yazıcıyı otomatik olarak algılar. Ücretsiz Canon Mobile Printing uygulaması da Apple iOS veya Android cihazınızdan kablosuz olarak yazdırabilmenizi sağlar.

Hızlı baskı ve kopyalama


Hızlı A4 siyah beyaz lazer yazdırma, 27 ppm fotokopi hızı ve uyku modunda bile çalışan Hızlı İlk Yazdırma özelliği sayesinde belgeler için beklemenize gerek yoktur.

İş kalitesi ile ilgili sonuçlar


1200 x1200 dpi'ye kadar baskı kalitesi ve Canon’un EF toneri, net metinler ve düzgün siyah beyaz grafikleri olan etkileyici belgeler üretir. 9600x9600 dpi'ye kadar geliştirilmiş renkli tarama, orijinal belgedeki tüm ayrıntıları yakalar. Ağ üzerinden tarama özelliği ile herhangi bir PC'ye taradığınız belgeyi gönderebilirsiniz.

Verimli çift taraflı yazdırma ve tarama


Entegre 50 kağıtlı ve çift taraflı ADF sayesinde birden fazla sayfayı hızlı ve verimli bir şekilde taramak ve kopyalamak mümkündür. Çift taraflı belgeleri kolayca tarayın ve çift taraflı baskı ile kağıttan tasarruf edin.

Hızlı, basit, sessiz çalışma


Kullanımı hızlı ve kolay olan i-SENSYS MF229dw'nun büyük dokunmatik LCD özelliğine sahip, çok amaçlı ve eğilebilen bir ekranı vardır. Panel çalışma şeklinize uyum sağlamak için dikey veya yukarı bakacak şekilde yerleştirilebilir. Tek dokunuşlu çözüm tuşlarını kullanarak verimli tarama ve kopyalama iş akışlarını oluşturmak son derece kolaydır. Sessiz bir ortamda çalışmak için Sessiz Modda daha az gürültüyle yazdırma yaparak başkalarının dikkatini dağıtmadan çalışabilmenizi sağlar.

Pazar lideri enerji verimliliği


Canon’un On-Demand Fixing teknolojisi, neredeyse sıfır ısınma süresi gerektirir ve performansı etkilemeden enerji tüketiminin azaltılmasına yardımcı olur. Bu cihaz sınıfının öncüsü TEC puanı ile uyku modunda 1,7 Watt kadar az güç tüketir.

Hepsi Bir Arada kartuş


Kolayca geri dönüştürülebilen Hepsi Bir Arada kartuşlarda bakım ihtiyacını azaltmak, güvenilirliği arttırmak ve tüketim malzemesi sarfiyatını minimuma indirmek için toner, tambur ve temizleme üniteleri bir araya getirilmiştir.

Ödüller

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon i-SENSYS MF229dw, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Automatic double sided printing

Otomatik çift taraflı baskı

Copy

Fotokopi

Duplex Automatic Document Feeder

Çift Taraflı Otomatik Belge Besleyici

Use and share over network

Ağ üzerinden kullanın ve paylaşın

Super G3 FAX

Super G3 FAKS

USB connection

USB bağlantısı

Network scanning

Ağ tarama

Quiet printing mode

Sessiz yazdırma modu

Professional Scan quality

Profesyonel Tarama Kalitesi

Scanning shortcut key

Tarama fonksiyon tuşu

Use and share wirelessly

Kablosuz olarak kullanın ve paylaşın

Tilting control panel

Ayarlanabilir kontrol paneli

Tablet and smartphone ready

Tablet ve akıllı telefona hazır

Touch panel

Dokunmatik Panel

Sonraki Adımlar

Mobil Çözümler

Mobil cihazlardan kolayca yazdırın

Easy Service Plan

Kafanızın rahat olması için, Canon'la yatırımınızı güvene alın.

Easy Service Plan

Ürün resimleri yalnızca örnek verme amaçlıdır. Bazı özellikler opsiyoneldir. Daha fazla ayrıntı için lütfen ürünün teknik özelliklerine bakın veya Canon temsilcinizle iletişim kurun.