Canon LV-7292S

LV-7292S

LV-7292S serinin giriş seviyesi modelidir ve ödediğiniz parayı sonuna kadar hak eder. XGA çözünürlük, 2200 lümen ve daha düşük bakım maliyetleri gerektiren iş uygulamaları ve mobil uygulamalar için idealdir.

Avantajlar

  • Doğal XGA çözünürlüğü
  • 2.200 lümen
  • 500:1 kontrast oranı
  • Canon 1,2x zoom lens
  • Otomatik Giriş Kurulumu
  • Görüntü Yakalama İşlevi
  • Çok çeşitli Görüntü Modları
  • Arttırılmış lamba ömrü: 6.000 saate kadar
  • Sürdürülebilir Özellikler: Beklemede 1W'ın altında
  • Düşük Gürültü: Eco Modda 29dBA

Detaylı Özellikler

Canon LV-7292S hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Parlak, canlı görüntüler


Doğal XGA çözünürlük (1024 x 768 piksel) ve 2.200 lümen parlaklıkla, Standart serisinin bu hafif, kolay taşınabilir projektörü şirket veya okul ortamlarında net, kaliteli görüntüler yansıtmak için idealdir.

Mükemmel renkler


500:1 kontrast oranı ile LV-7292S ayrıntıları yakalar ve canlı renkler görüntüler. Canon’un 1,2x yakınlaştırmalı projeksiyonu hemen hemen her ortamda muhteşem görüntü kalitesi sağlar.

Kolay kullanım


Otomatik Kurulum,Otomatik Giriş Arama ile giriş sinyallerini otomatik olarak yakalayıp ayarlarını yaparak LV-7292S'i hazırlamayı ve çalıştırmayı ilk kez kullananlar için bile kolaylaştırır.

Projeksiyonu optimize etme


Önceden ayarlanmış görüntü modları Parlak ışıkta, siyah (yeşil) tahtada veya renkli duvarlarda yansıtmanızı sağlar. Kontrastta, renkte ve parlaklıkta yapılan manuel ayarlar dört kullanıcı ön ayarından birine kaydedilebilir. Ayrıca, en boy oranı yansıtılan görüntüye uyacak şekilde otomatik olarak ayarlanır. Görüntü Yakalama, logo, açılış notu, fotoğraflar, iletişim bilgileri veya destek bilgisi görüntüleme gibi seçeneklerle başlatma ekranınızı özelleştirmenizi sağlar.

Çevre dostu ve düşük maliyetli


LV-7292S uzun ömürlü bir lambaya (Eco modda 6.000 saat'e kadar) ve hava filtresine (yaklaşık 5.500 saat kullanılabilen) sahiptir. Sonuç daha az bakım ve düşmüş maliyetlerdir. Güç tüketimi beklemede düşüktür (1W'ın altında) ve projektör Eco Modda yalnızca 29dBA'da sessizce çalışır.

Kapatma ve taşıma


Doğrudan kapatma, güç düğmesini uzaktan veya kontrol panelini kullanmadan projektörü kapatmanızı ve hemen taşımanızı kolaylaştırır.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon LV-7292S, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Seri Komutlar

LV S serilerinin uzaktan kumandasını ayarlamak için gerekli olan seri komutları indirin

LV A, M and S series Basic [PDF, 238KB]

LV S series Extended [PDF, 384KB]