Canon LV-7297A

LV-7297A

LV-7297A, XGA çözünürlük, 2600 lümen, HDMI™ve güçlü 10W ses sunar. Mükemmel performans, kolay kurulum ve daha düşük çalışma maliyetleri gerektiren şirket ve eğitim ortamları için idealdir.

Avantajlar

  • Doğal XGA çözünürlüğü
  • 2.600 lümen
  • 2.000:1 kontrast oranı
  • Canon 1,2x zoom lens
  • Otomatik Kurulum
  • HDMI™ girişi ve RJ-45 ağ bağlantı noktası
  • Yerleşik 10 W hoparlör
  • Arttırılmış lamba ömrü: 6.000 saate kadar
  • Sürdürülebilir özellikler: Bekleme modunda (ağ kapalıyken) 1W'tan az
  • Eco Modda 29 dBA

Detaylı Özellikler

Canon LV-7297A hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Parlak, canlı projeksiyon


XGA çözünürlük (1024 x 768 piksel) keskin, net görüntü sağlar. 2600 lümen ile LV-7297A Gelişmiş Taşınabilir projektör parlak alanlarda bile muhteşem görüntüler sağlayarak, okullardaki laboratuarlardaki ve salonlardaki iyi aydınlatmalı ortamlarda yansıtma için ideal bir seçim olur.

Canlı, ayrıntılı görüntüler


Otomatik İris her ortamda canlı görüntü kalitesi sağlamak için değişen ışık koşullarına otomatik olarak uyum sağlar. Yüksek 2000:1 kontrast oranıyla, derin siyahlar ve zengin renklerden emin olabilirsiniz. Canon’nun 1,2x yakınlaştırmalı projeksiyon lensi hemen hemen tüm şartlarda muhteşem sonuçlar verir.

Kolay kurulum ve kullanım


Deneyimsiz kullanıcılar bile LV-7297A'nun kurulumunun kolay olduğunu görecektir. Bir dizi otomatik özellik arasında, Otomatik Giriş Arama takılan her bir girişin sinyalini tanımlar ve ayarları ona göre düzenler. Otomatik Keystone Düzeltme projektörün görüntüleme alanında çizgi dışında olmasından kaynaklanan her türlü görüntü bozulmasını düzeltir.

Ses bağlantıları


Güçlü dahili 10W hoparlör harici hoparlörün bulunmadığı durumlarda sesi çalar. Alternatif olarak odada veya salondaki ses sistemlerine bağlanmak için bir hat çıkışı kullanılabilir. Sunum yapanlar, ses girişi (mic-in) portuna bir mikrofon takarak yorumlarını ekleyebilirken, HDMI™ girişi, bilgisayar, DVD oynatıcı, Blue-ray kayıt cihazı ve diğer cihazlar gibi dijital kaynaklardan yüksek kalitede görüntüler yansıtma imkanı sağlar.

Daha iyi kaynak kullanımı


LV-7297A'nın sürdürülebilirliği uzun ömürlü bir lamba (Eco modda 6.000 saat'e kadar) ve hava filtresi (yaklaşık 5.500 saat kullanılabilen) ile arttırılmıştır. Bunlar bakım süresini önemli oranda azaltırken kaynakların daha iyi kullanılmasını sağlar. Güç tüketimi de 1W'ın altındadır (Beklemede) ve projektör sunum sırasında yalnızca 29dBA'da sessizce çalışır.

Uzaktan kontrol ve yönetim


RJ-45 kontrol portu ve kablolu LAN terminalini kullanarak projektörü ağ üzerinden kontrol edin ve yönetin. Bu, farklı bir konumda olsanız bile projektörü açık kapatmanızı ve ayarları değiştirmenizi sağlar. Aynı zamanda lamba kullanımını ve durumunu uzaktan izleyebilirsiniz. Oda denetim sistemlerine entegre etmek ve kurumsal LAN'a bağlamak için ideal olan projektör aynı zamanda PJLINK™'i de destekler.

Sunumları güvenceye alma


Projektörün izinsiz kullanımı parola koruma ile önlenirken, Kontrol Paneli Tuş Kilidi sunumun kazara yanlış düğmeye basılması nedeniyle duraklamayacağı konusunda içinizin rahat olmasını sağlar.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon LV-7297A, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

HDMI Port

HDMI Port

Industry standard control protocol

Endüstri standardı kontrol protokolü

Seri Komutlar

LV A ve M Serilerinin uzaktan kumandasını ayarlamak için gerekli olan seri komutları indirin

LV A, M and S series Basic [PDF, 238KB]

LV A and M series Extended [PDF, 431KB]