Canon LV-7490

LV-7490

LV-7490, 4.000 lümen ile ultra portatif serisinin en parlak projektörüdür. Dahili 10 W hoparlör güçlü ses çıkışı sunarken, doğal XGA çözünürlük temiz ve net görüntüler sağlar.

Avantajlar

  • Doğal XGA çözünürlüğü
  • 4.000 lümen
  • 2.000:1 kontrast oranı
  • Canon 1,2x zoom lens
  • Otomatik Keystone Düzeltme
  • Yerleşik 10 W hoparlör
  • Arttırılmış lamba ömrü: 5000 saate kadar
  • Çevre dostu çalışma: Beklemede 1 W değerinin altında (ağ kapalıyken)
  • Eco Modda 29 dBA
  • RJ-45 ağ bağlantı noktası

Detaylı Özellikler

Canon LV-7490 hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Parlaklıkta bir devrim


Kompakt LV-7490, Canon’un LV aralığındaki en parlak, ultra taşınabilir projektörüdür. Doğal XGA çözünürlük (1024×768), ortam koşullarında veya denetimsiz aydınlatmalı koşullarda bile çok keskin görüntüler sunarken Lamba Kontrollü 2.000:1 kontrast oranı, her türden kaynak malzemede zengin siyahlar ve gerçekçi renkler sağlar. Özellikle geniş alanlarda net, parlak ve yüksek etkiye sahip projeksiyon ihtiyacı olan işletme ve eğitim kullanıcıları için ideal bir özellik kombinasyonudur.

Kalite odaklı lensler


Dünyanın lider lens üreticisinden bekleyeceğiniz şekilde LV-7490, çok dar alanlarda bile net ve kesin olarak yansıtan yüksek kalitede geniş açılı 1,2x zoom lens içermektedir. Her türlü alanda muhteşem sonuçlar sunması istenen taşınabilir projektörler ile LV-7490’ın kısa mesafeden geniş görüntüleri yansıtma yeteneği onun paha biçilmez olduğunu kanıtlayacaktır.

Esnek ve çok yönlü performans


Pratik ve çok iyi değerlendirilmiş özellikler seçeneği, iş veya koşul ne olursa olsun LV-7490'dan hızlı ve kolay bir şekilde muhteşem sonuçlar elde etmeniz anlamına gelir. Otomatik Giriş Arama ve Otomatik ±20° Dikey Keystone Düzeltme özelliği, sunumunuzu dakikalar içinde ayarlayıp başlatmanıza imkan sağlarken yerleşik 10 W hoparlör, sınıf ortamları için güçlü ses sağlar.

Tüm doğru bağlantılar


Bir RJ-45 ağ bağlantı noktası, LV-7490'ı uzaktan izlemenize veya kontrol etmenize izin verir. Günümüzdeki yaygın ve popüler oda kontrol sistemleri ile tak ve çalıştır entegrasyonu için ideal. Ekstra esneklik için LV-7490, üç adet ses girişi ve harici bir ses amplifikatörüne bağlantı için bir hat çıkış terminali sunar. SCART RGB kaynakları, bir adaptör kabloyla (ayrı olarak bulunmaktadır) birlikte kullanılabilir.

Çevre dostu


LV-7490’ın tasarımı, Canon’un sürdürülebilirlik konusundaki uzun süreli adanmışlığının bir kanıtıdır. 5000 saat lamba ömrü, 5500 saat filtre ömrü ve Eco modunda 1 W altında güç tüketimi (ağ kapalıyken) gibi ''çevre dostu" özellikler, hem karbon miktarınızı hem de enerji maliyetlerinizi azaltmanıza yardımcı olur.

Sahip olması ve bakımı ekonomik


Rekabetçi bir şekilde fiyatlandırılan LV-7490, bakım dönemlerinizi ve maliyetlerinizi minimumda tutmak için kullanıcı tarafından değiştirilebilir parçalar içermektedir. Üç katmanlı hibrid hava filtresi, standart tek katmanlı elektrostatik versiyonlarına göre üç buçuk kat daha uzun ömürlüdür. Projektörün üst kapağı aracılığıyla kolay lamba değişimleri, pahalı desteklere olan ihtiyacı azaltır ve sahip olma maliyetlerinizi düşürür.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon LV-7490, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Industry standard control protocol

Endüstri standardı kontrol protokolü

Seri Komutlar

LV-7490 uzaktan kumandasını ayarlamak için gerekli olan seri komutları indirin

LV-7490 Basic [PDF, 253KB]

LV-7490 Extended [PDF, 393KB]