Canon LV-8235 UST

LV-8235 UST

Çok yönlü, ultra kısa odak LV-8235 UST – doğal WXGA çözünürlüğüyle 3B hazır özelliği– kısa mesafeden büyük görüntü boyutu sunar, günün işletme ve eğitim ortamları için idealdir.

Avantajlar

  • Ultra Kısa Mesafe projeksiyon kısa mesafeden büyük görüntü boyutu sunar.
  • Doğal WXGA çözünürlüğü
  • 2.500 lümen
  • 2.000:1 kontrast oranı
  • Esnek kurulum
  • Otomatik Kurulum
  • 3B projeksiyon
  • Yerleşik 10 W hoparlör
  • HDMI girişi ve RJ-45 ağ bağlantı noktası
  • Kolay bakım

Detaylı Özellikler

Canon LV-8235 UST hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Son derece kısa odaklı projektör


LV-8235 UST, alanın sınırlı olduğu yerlerde bile büyük ekran projeksiyon özelliği sağlar. Kompakt tasarımıyla, 32 cm'lik projeksiyon mesafesinden (sadece 2,4 cm olan kurulum mesafesi) 80 inç boyutundaki görüntüleri gösterebilir. Doğal WXGA çözünürlüğü (1280x800) ve 16:10 geniş en boy oranı özellikleriyle bugünün geniş ekran notebook bilgisayarlarda rahat bir şekilde kullanılabilir. Sunum yapanların gözleri kamaşmadığı ve gösterilen görüntünün üzerine gölge düşmediği için sınıflarda ve kurumsal toplantı odalarında kullanımı mükemmeldir.

Yüksek kaliteli görüntü, esnek sunum


Mükemmel çok yönlü performans sunan cihazın 2.500 lümen değeri parlak ve net görüntüler sağlarken, etkileyici 2000:1 kontrast oranı siyahları derin gösterir. Esnek kurulumu sayesinde, sınıfta, ofiste ve ticari yerlerde çok fazla uygulama alanı bulunur. Derslerde veya toplantılarda genel duvar projeksiyonu olarak tavana ve masaüstüne kurulabilir. Arka projeksiyon, mağaza penceresi, restoran, müze gibi yerlerde yapılan video promosyonları için idealken; masa altı projeksiyon, masaüstlerini ve zeminleri kullanışlı bir ekrana dönüştürür.

Yakın çekimde mükemmel 3B


LV-8235 UST'nin ultra kısa odak teknolojisi, sınırlı alanlarda büyük ekran 3B'yi yansıtabilir. Gelişmiş görüntüleme teknolojisi, görüntüleri kara tahtaya veya renkli bir duvara yansıtırken bile doğal renkler sunar. Eğitim, ticaret merkezleri, etkinlikler ve ürün gösterimlerinde ziyaretçiler için inanılmaz sunumlar yapabilirsiniz. LV-8235 UST, sol ve sağ göz için görüntüleri yüksek hızlarda değiştiren ve tam 3B olarak izlenebilmesi için aktif deklanşör tipi gözlük gerektiren Çerçeve Sıralı Ekran Yöntemini kullanır.

Olağanüstü ses ve görüntü


Dahili 10W hoparlör, daha zengin bir deneyim sunarak ses sisteminin kullanılmadığı yerlerde bile canlı sesler vererek sunumları geliştirir. LV-8235 UST, HDMI girişini kullanarak dijital kaynaklardan net görüntüleri de yansıtabilir.

Kolay, ekonomik bakım


3.000 saatlik uzun lamba ömrü (Eco Modunda) ve 4.000 saatlik uzun hava filtresi ömrü (Eco Modunda) sayesinde LV-8235 UST'nin çalıştırılması ekonomik, bakımı kolaydır. Dahili RJ-45 ağ bağlantı noktası, projektörü uzaktan denetlemenizi ve kontrol etmenizi sağlar.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon LV-8235 UST, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

HDMI Port

HDMI Port

Industry standard control protocol

Endüstri standardı kontrol protokolü

Seri Komutlar

LV-8235 uzaktan kumandasını ayarlamak için gerekli olan seri komutları indirin

LV-8235 UST Basic [PDF, 204KB]

LV-8235 UST Extended [PDF, 382KB]