Canon LV-WX300

LV-WX300

Canon LV-WX300 ile parlak, yüksek kaliteli geniş ekran görüntülerin ve olağanüstü kolay kurulumun keyfini sürün. HDMI girişi, sessiz çalışma ve kompakt boyut projektörün esnekliğini artırır.

Avantajlar

  • Doğal WXGA çözünürlük (1280 x 800 piksel) ile keskin, geniş ekran görüntülerin keyfini sürün
  • 3000 lümen parlaklık ve 2300:1 kontrast oranıyla parlak ve canlı görüntüler deneyimleyin
  • 1.1x zum lens projektörün esnek bir şekilde yerleştirilmesini sağlar
  • Kompakt ve hafif: sadece 2,5 kg
  • Dikey keystone düzeltme
  • 5000 saat lamba ömrü (Eco Modunda 6000 saat)
  • HDMI™ bağlantı noktası ve 2 adet VGA bağlantı noktası
  • Uzaktan kumanda ve izleme için RJ-45 ağ bağlantı noktası
  • Yerleşik 10 W hoparlör

Detaylı Özellikler

Canon LV-WX300 ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

Parlak, keskin, aslına sadık görüntüler


LV-WX300, sınırlı bir bütçeyle parlak, yüksek kaliteli taşınabilir projektör almak isteyen tüketiciler için mükemmel bir seçimdir. Doğal WXGA çözünürlük (1280 x 800 piksel), 3000 lümen parlaklık ve 2300:1 kontrast oranıyla, projektörün DLP teknolojisi keskin ve doğru görüntüler sunar. LV-WX300’ün 1.1x zum lensi ile projektörü yerleştirirken daha fazla esnekliğe sahip olursunuz ve bu da toplantı odaları gibi dar alanlarda büyük avantaj sağlar.

Taşıma kolaylığı


Sadece 2,5 kg olan LV-WX300 her yere kolayca taşınır. Bu da onu kampüs veya ofis gibi birden fazla yerde projeksiyon yapılması gerekebilen şirketler ve eğitim kurumları için mükemmel bir seçim haline getirir.

Kolay kurulum


Dikey (+/- 30 derece) keystone düzeltme özelliğini kullanarak görüntülerin dar alanlarda bile mükemmel geometriye sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Ekran olmayan yerlerde mükemmel sonuçlar elde etmek için ekran rengi düzeltme özelliğini kullanın. Bu özellik, görüntüler renkli duvarlara yansıtıldığında meydana gelen görüntü renklenmesini düzeltir ve böylece bir ekranınız yokken bile doğal renklere sahip net görüntüler elde edersiniz.

Kaliteden değil maliyetten tasarruf


LV-WX300’ün 5000 saatlik lamba ömrü ile toplam maliyet azalır ve enerji tasarrufu sağlayan Eco Modu ile bu süre 6000 saate kadar artırılabilir. Ayrıca, Eco Modu enerji tüketimini 275 W'ye kadar azaltır. Projektör, Bekleme modunda 1 W'den az enerji tüketir (LAN kapalıyken). Eco Modu fan gürültüsünü 29 dBA'ya düşürerek sessiz ve dikkat dağıtmayan bir ortam oluşturur.

Çok yönlü bağlantı seçenekleri


LV-WX300’ün çeşitli giriş seçeneklerini kullanarak sabit ve hareketli görüntüleri çok sayıda kaynaktan yansıtabilirsiniz. Blu-ray disk oynatıcılar ve dizüstü bilgisayarlar gibi günümüzün dijital kaynaklarından parlak ve keskin görüntülerle projeksiyon yapmak için HDMI™ bağlantı noktasını kullanın. Veya zahmetsizce iki VGA bağlantı noktasından birine bağlayın. LV-WX300, RJ-45 bağlantı noktası ile uzaktan izlenebilir ve kontrol edilebilir; ayrıca bu bağlantı noktası "Crestron Connected™" standardını destekler. Dahili 10 W hoparlörü kullanarak sunumlara yüksek kaliteli ses ekleyin.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon LV-WX300, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

DLP

DLP

Crestron

Crestron

HDMI Port

HDMI Port

Industry standard control protocol

Endüstri standardı kontrol protokolü