Canon LV-WX300ST

LV-WX300ST

Canon LV-WX300ST ile kısa mesafeden canlı geniş ekran görüntülerin projeksiyonunu yapın. Bu kompakt kısa yansıtma mesafeli projektör doğal WXGA çözünürlük, HDMI giriş ve kolay kurulum özellikleri sunan mükemmel esneklikte bir cihazdır.

Avantajlar

  • Doğal WXGA çözünürlük (1280 x 800 piksel) ile net geniş ekran görüntüler elde edin
  • Canlı 3000 lümen parlaklık ve 2300:1 kontrast oranının keyfini sürün
  • 0.49:1 projeksiyon oranı ile kısa yansıtma mesafesinden daha büyük görüntüler elde edin
  • 1.0x sabit yüksek kaliteli ve kısa yansıtma mesafeli projeksiyon lens
  • Kompakt ve hafif: sadece 2,8 kg
  • -18° / +12° dikey keystone düzeltme
  • 4000 saat lamba ömrü (Eco Modunda 6000 saat)
  • HDMI™ bağlantı noktası ve 2 adet VGA bağlantı noktası
  • Uzaktan kumanda ve izleme için RJ-45 ağ bağlantı noktası
  • Yerleşik 10 W hoparlör

Detaylı Özellikler

Canon LV-WX300ST Daha yakından bakın

Parlak, keskin, aslına sadık görüntüler


LV-WX300ST uygun maliyetle parlak ve yüksek kaliteli kısa yansıtma mesafeli projektör isteyen tüketiciler için mükemmeldir. Doğal en boy oranlı WXGA çözünürlük (1280 x 800 piksel), 3000 lümen parlaklık ve 2300:1 kontrast oranıyla, projektörün DLP teknolojisi keskin ve doğru görüntüler sunar. 0.49:1 projeksiyon oranı projektör ve ekran arasında gereken mesafeyi büyük oranda azaltarak yeni kurulum fırsatları sunar. Kurulum kolaylaşır; projektör, sunucunun gözünü kamaştırmaz ve görüntünün üzerinde gölge oluşması kolayca önlenir.

Taşıma kolaylığı


LV-WX300ST 2,8 kg ağırlığıyla taşıma açısından kolaylık sağlar. Bu da onu kampüs veya ofis gibi birden fazla yerde projeksiyon yapılması gerekebilen şirketler ve eğitim kurumları için mükemmel bir seçim haline getirir. Kısa yansıtma mesafesi özelliği geleneksel projektörleri yerleştirmenin zor olduğu dar ve sıkışık ortamlar için idealdir.

Kolay kurulum


Dikey (-18/+12 derece) keystone düzeltme özelliğini kullanarak dar alanlarda bile mükemmel geometriye sahip görüntüler elde edin. Ekran olmayan yerlerde mükemmel sonuçlar elde etmek için ekran rengi düzeltme özelliğini kullanın. Bu özellik görüntüler renkli duvarlara yansıtıldığında meydana gelen görüntü renklenmesini düzeltir ve böylece bir ekran yokken bile izleyiciler doğal renklere sahip net görüntülerin keyfini sürer.

Kaliteden değil maliyetten tasarruf


LV-WX300ST’ün 4000 saatlik lamba ömrü ile toplam maliyet azalır ve enerji tasarrufu sağlayan Eco Modu ile bu süre 6000 saate kadar artırılabilir. Ayrıca, Eco Modu enerji tüketimini 270 W'ye kadar azaltır. Projektör, Bekleme modunda 1 W'den az enerji tüketir (LAN kapalıyken). Eco Modu fan gürültüsünü 29 dBA'ya düşürerek sessiz ve dikkat dağıtmayan bir ortam oluşturur. Ayrıca, temizlenmesi veya değiştirilmesi gereken hava filtreleri olmadığı için bakımı son derece kolaydır.

Çok yönlü bağlantı seçenekleri


LV-WX300ST’ün çok sayıda giriş seçeneğini kullanarak sabit ve hareketli görüntüleri çok sayıda kaynaktan yansıtın. Blu-ray disk oynatıcılar ve dizüstü bilgisayarlar gibi günümüzün dijital kaynaklarından parlak ve keskin görüntülerle projeksiyon yapmak için HDMI™ bağlantı noktasını kullanın veya zahmetsizce iki VGA bağlantı noktasından birine bağlayın. LV-WX300ST, RJ-45 bağlantı noktası ile uzaktan izlenebilir ve kontrol edilebilir ve bu bağlantı noktası ayrıca "Crestron Connected™" standardını destekler. Dahili 10 W hoparlörü kullanarak sunumlara yüksek kaliteli ses ekleyin.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon LV-WX300ST, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

DLP

DLP

Crestron

Crestron

HDMI Port

HDMI Port

Industry standard control protocol

Endüstri standardı kontrol protokolü