Canon LV-X300

LV-X300

Canon LV-X300 ile klasik 4:3 görüntü oranında parlak ve ayrıntılı görüntülerin projeksiyonunu yapın. Güvenilir ve sessiz çalışan projektör XGA çözünürlüğe, HDMI girişine ve kompakt boyutlara sahiptir.

Avantajlar

  • Klasik XGA çözünürlükte (1024 x 768 piksel) hassas ve doğru görüntülerin keyfini sürün
  • 3000 lümen parlaklık ve 2300:1 kontrast oranıyla parlak ve canlı projeksiyonlar gerçekleştirin
  • 1.1x zum lens projektörün esnek bir şekilde yerleştirilmesini sağlar
  • Kompakt ve hafif: sadece 2,5 kg
  • Dikey keystone düzeltme
  • 5000 saat lamba ömrü (Eco Modunda 6000 saat)
  • HDMI™ bağlantı noktası ve 2 adet VGA bağlantı noktası
  • Uzaktan kumanda ve izleme için RJ-45 ağ bağlantı noktası
  • Yerleşik 10 W hoparlör

Detaylı Özellikler

Canon LV-X300 hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Parlak, keskin, aslına sadık görüntüler


Sınırlı bütçeyle parlak, yüksek kaliteli, portatif projektör arayan tüketiciler LV-X300'e bayılacak. Doğal XGA çözünürlük (1024 x 768 piksel), 3000 lümen parlaklık ve 2300:1 kontrast oranıyla, projektörün DLP teknolojisi keskin ve doğru görüntüler sunar. LV-X300’ün 1.1x zum lensi ile projektörü yerleştirirken daha fazla esnekliğe sahip olursunuz ve bu da toplantı odaları gibi dar alanlarda büyük avantaj sağlar.

Taşıma kolaylığı


Sadece 2,5 kg olan LV-X300 her yere kolayca taşınır. Bu da onu kampüs veya ofis gibi birden fazla yerde projeksiyon yapılması gerekebilen şirketler ve eğitim kurumları için mükemmel bir seçim haline getirir.

Kolay kurulum


Dikey (+/- 30 derece) keystone düzeltme özelliğini kullanarak görüntülerin dar alanlarda bile mükemmel geometriye sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Ekran olmayan yerlerde mükemmel sonuçlar elde etmek için ekran rengi düzeltme özelliğini kullanın. Bu özellik, görüntüler renkli duvarlara yansıtıldığında meydana gelen görüntü renklenmesini düzeltir ve böylece bir ekranınız yokken bile doğal renklere sahip net görüntüler elde edersiniz.

Kaliteden değil maliyetten tasarruf


LV-X300’ün 5000 saatlik lamba ömrü ile toplam maliyet azalır ve enerji tasarrufu sağlayan Eco Modu ile bu süre 6000 saate kadar artırılabilir. Ayrıca, Eco Modu enerji tüketimini 275 W'ye kadar azaltır. Projektör, Bekleme modunda 1 W'den az enerji tüketir (LAN kapalıyken). Eco Modu fan gürültüsünü 29 dBA'ya düşürerek sessiz ve dikkat dağıtmayan bir ortam oluşturur.

Çok yönlü bağlantı seçenekleri


LV-X300’ün çok sayıda giriş seçeneğini kullanarak sabit ve hareketli görüntüleri çok sayıda kaynaktan yansıtabilirsiniz. Blu-ray disk oynatıcılar ve dizüstü bilgisayarlar gibi günümüzün dijital kaynaklarından parlak ve keskin görüntülerle projeksiyon yapmak için HDMI™ bağlantı noktasını kullanın. Veya zahmetsizce iki VGA bağlantı noktasından birine bağlayın. LV-X300, RJ-45 bağlantı noktası ile uzaktan izlenebilir ve kontrol edilebilir; ayrıca bu bağlantı noktası "Crestron Connected™" standardını destekler. Dahili 10 W hoparlörü kullanarak sunumlara yüksek kaliteli ses ekleyin.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon LV-X300, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

DLP

DLP

Crestron

Crestron

HDMI Port

HDMI Port

Industry standard control protocol

Endüstri standardı kontrol protokolü