Canon LV-X300ST

LV-X300ST

Bu kompakt kısa yansıtma mesafeli projektörle klasik 4:3 görüntü oranında canlı görüntülerin keyfini sürün. Sadece 0.61:1 projeksiyon oranı, doğal XGA çözünürlük ve HDMI girişiyle, taşınabilirliğe ve kolay kuruluma önem veren tüketiciler için esnek bir tercihtir.

Avantajlar

  • Klasik XGA çözünürlükte (1024 x 768 piksel) doğru görüntüler elde edin
  • Canlı 3000 lümen parlaklık ve 2300:1 kontrast oranının keyfini sürün
  • 0.61:1 projeksiyon oranı ile kısa yansıtma mesafesinde geniş görüntü elde edin
  • 1.0x sabit yüksek kaliteli ve kısa yansıtma mesafeli projeksiyon lens
  • Kompakt ve hafif: sadece 2,8 kg
  • -18° / +12° dikey keystone düzeltme
  • 4000 saat lamba ömrü (Eco Modunda 6000 saat)
  • HDMI™ bağlantı noktası ve 2 adet VGA bağlantı noktası
  • Uzaktan kumanda ve izleme için RJ-45 ağ bağlantı noktası
  • Yerleşik 10 W hoparlör

Detaylı Özellikler

Canon LV-X300ST hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Parlak, keskin, aslına sadık görüntüler


Parlak, yüksek kaliteli ve uygun maliyetli kısa yansıtma mesafeli bir projektör arayan müşteriler için LV-X300ST en iyi seçim olacaktır. Klasik 4:3 görüntü oranı ve XGA çözünürlük (1024 x 768 piksel), 3000 lümen parlaklık ve 2300:1 kontrast oranıyla, projektörün DLP teknolojisi keskin ve doğru görüntüler sunar. 0.61:1 projeksiyon oranı geleneksel projektörlere oranla yansıtma mesafesini büyük oranda azaltarak küçük toplantı odaları veya sınıflarda kullanım için ideal hale getirir.

Taşıma kolaylığı


LV-X300ST 2,8 kg ağırlığıyla taşıma açısından kolaylık sağlar. Bu da onu kampüs veya ofisler ve küçük odalar gibi birden fazla yerde projeksiyon yapılması gerekebilen şirketler ve eğitim kurumları için mükemmel bir seçim haline getirir.

Kolay kurulum


Dikey (-18/+12 derece) keystone düzeltme özelliğini kullanarak dar alanlarda bile mükemmel geometriye sahip görüntüler elde edin. Ekran olmayan ortamlarda mükemmel sonuçlar elde edebilmek için ekran renk düzeltme özelliği görüntüler renkli duvarlara yansıtıldığı zaman ortaya çıkan görüntü renklenmesini dengeler. Böylece izleyiciler ekran olmadığında bile doğal renklere sahip net bir şekilde projeksiyonu yapılmış görüntüler izler.

Kaliteden değil maliyetten tasarruf


LV-X300ST’ün 4000 saatlik lamba ömrü ile toplam maliyet azalır ve enerji tasarrufu sağlayan Eco Modu ile bu süre 6000 saate kadar artırılabilir. Ayrıca, Eco Modu enerji tüketimini 270 W'ye kadar azaltır. Projektör, bekleme modunda 1 W'den az enerji tüketir (LAN kapalıyken). Eco Modu fan gürültüsünü 29 dBA'ya düşürerek sessiz ve dikkat dağıtmayan bir ortam oluşturur. En güzel yanı, temizlenmesi veya değiştirilmesi gereken hava filtrelerinin olmayışıdır.

Çok yönlü bağlantı seçenekleri


Çok sayıda giriş seçeneği LV-X300ST'nin çok sayıda kaynaktan sabit ve hareketli görüntülerin projeksiyonunu zahmetsizce yapmasını sağlar. HDMI™ bağlantı noktası Blu-ray disk oynatıcılar ve dizüstü bilgisayarlar gibi günümüzün dijital kaynaklarından parlak ve keskin görüntüler sunar. İki VGA bağlantı noktası eski bilgisayarlarla bağlantı sağlar. LV-X300ST, RJ-45 bağlantı noktası ile uzaktan izlenebilir, kontrol edilebilir ve Crestron Connected™ standardını destekler. Dahili 10 W hoparlörü kullanarak sunumlara yüksek kaliteli ses ekleyin.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon LV-X300ST, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

DLP

DLP

Crestron

Crestron

HDMI Port

HDMI Port

Industry standard control protocol

Endüstri standardı kontrol protokolü