Canon LV-WX300UST

LV-WX300UST

Kompakt, taşınabilir ve ayarlanması kolay olan ultra kısa mesafe LV-WX300UST projektör, doğal WXGA çözünürlüğü içerir ve küçük toplantı odalarında ve sınıflarda parlak ve net geniş ekran görüntülerin yansıtılması için idealdir.

Avantajlar

  • Yalnızca 5 kg ağırlığındaki kompakt ve taşınabilir ultra kısa mesafe projektör
  • Yalnızca 445 mm uzaklıktan 100 inç görüntüleri çaba sarf etmeden parlak ve net bir biçimde yansıtın
  • Doğal WXGA çözünürlük (1280 x 800 piksel) ve 16:10 en boy oranı ile DLP paneli
  • Canlı 3000 lümen parlaklık ve 7500:1 kontrast oranının keyfini sürün
  • +/- 40° Dikey Keystone Düzeltme
  • 8000 saate kadar lamba ömrü ve Eco modunda 29 dBA
  • Gelişmiş ekran rengi ayarlamasıyla 6 Eksen renk ayarı
  • 2 x HDMI bağlantı noktası ve RJ-45 ağ bağlantı noktası
  • Dahili 2 x 10 W hoparlör

Detaylı Özellikler

Canon LV-WX300UST hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Kompakt ve taşınabilir, ultra kısa mesafe projektör


Ultra kısa mesafe LV-WX300UST, alanın sınırlı olduğu yerlerde bile büyük ekran projeksiyon özelliği sağlar. Yalnızca 44,5 cm'lik projeksiyon mesafesinden keskin ve net 100 inç görüntü yansıtır. Duvara monte edildiğinde sunucunun gözünün kamaşmasını önler, sunucunun gövdesinin bulunduğu alanı en aza indirger ve ekrandaki gölgeleri ortadan kaldırır. 287 x 122,6 x 374,5 mm oranlarındaki kompakt dış boyutlarıyla ve yalnızca 5 kg olan ağırlığıyla farklı konumlar arasında taşımak için yeterince küçük ve hafiftir. Projektör bu özelliğiyle insanların kurumsal ofislerdeki birkaç küçük toplantı odasında veya kampüslerdeki sınıflarda projeksiyon kullanması gerektiği iş ve eğitim kurumlarında kullanılmak için idealdir.

Olağanüstü canlı görüntü kalitesi


Doğal WXGA çözünürlüğü (1280 x 800 piksel), 3000 lümen parlaklığı ve 7500:1 kontrast orana sahip DLP teknolojisi sayesinde LV-WX300UST projektör parlak, keskin ve aslına sadık görüntüler sağlar. Renkler derin siyahlarla birlikte güçlü ve doğrudur. Metin daha kolay okunur, grafikler daha düzgün görüntülenir ve geleneksel LCD projektörlerde bulunan kafes efekti yoktur. 16:10 en boy oranıyla günümüzün geniş ekran dizüstü bilgisayarlarıyla kullanılmak için idealdir.

Kolay kurulum


Dikey (+/- 40 derece) keystone düzeltme özelliğini kullanarak görüntülerin dar alanlarda bile mükemmel geometriye sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Gelişmiş 6 eksen renk ayarı ve ekran rengi ayarları sayesinde beyaz projektör ekranının bulunmadığı yerlerde herhangi bir renkli yüzeyde net olarak yansıtılan görüntüler sağlar.

Çok yönlü bağlantı seçenekleri


LV-WX300UST projektörün çok sayıda giriş seçeneğini kullanarak sabit ve hareketli görüntüleri çok sayıda kaynaktan yansıtın. Bunlar, çeşitli dijital video ve bilgisayar kaynaklarından parlak ve keskin görüntüleri yansıtmak için iki adet HDMI™ bağlantı noktası içerir. Dahili RJ-45 ağ bağlantı noktası, uzaktan izleme ve kontrol etme özelliğini sağlar ve "Crestron Connected™" standardını destekler. İki adet dahili 10 W hoparlörü kullanarak sunumlara yüksek kaliteli ses ekleyin.

Ekonomik ve bakımı kolay


LV-WX300UST projektör, enerji tasarruflu Eco Moduyla 8000 saate kadar çıkabilen 5000 saatlik lamba ömrü sayesinde tasarruflu bir cihazdır. Eco Modu ayrıca enerji tüketimini 270 W değerine ve fan gürültüsünü 29 dBA değerine düşürerek daha sessiz bir çalışma ortamı sunar. Hızlı ve kolay lamba ve filtre değişimiyle bakım yapmak çok kolaydır.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon LV-WX300UST, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

DLP

DLP

Crestron

Crestron

HDMI Port

HDMI Port

Industry standard control protocol

Endüstri standardı kontrol protokolü